-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='Aska7']W jakim mieście jest sunia ?[/quote] w schronisku w Tomaszowie Maz. 50 km. od Łodzi, 110 od Warszawy.
-
[quote name='Aska7']I czy duża jest ?[/quote] No spora dziewczynka, taka do uda mniej więcej.
-
W schronisku jest z trzy miesiące. jest bardzo kontaktowa, wesoła, żywa, wulkan energii (no nie w tej chwili oczywiście). Kocha ludzi i wszystko co się rusza. Dla niej idealny byłby chyba domek z ogródkiem, żeby mogła się wybiegać i wyszaleć. na pewno ludzie powinni być aktywni. jest młodziutka, nie będzie miała nawet roku.
-
Aga jak Michał Ci pozwoli to zrób jej zdjęcia. Sprawdź czy ją przenieśli, albo Ninę (cholera już drugiego psa załatwiła). I Michała i Maćka prosiłam o przeniesienie.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Agatko dyplomatycznie i podstępnie się zapytuje, a myślisz o następnym tymczasie?:cool3: Bo ja mam kandydata nie do odrzucenia, nawet do Bafka ciut podobny... -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Czasami brak mi słów, a co najgorsze siły. -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Na wątku transportowym napisałam, zaraz napiszę do Argat, żeby zmieniła tytuł. Elkisz dziękuję -
[COLOR=sienna][B][SIZE=3]Iskra[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=sienna][SIZE=3][SIZE=2]Imię miało oddawać charakter, usposobienie...[/SIZE][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - to sama psia radość[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - to w psim ciele żywioł, i miłość, i radość, i szczęście...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - najszczęśliwszy pies w schronisku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - ulubienica schroniska[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - wulkan energii[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - niespełna roczna sunia[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra -...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna]Wczoraj płakałam, zawsze na widok człowieka Iskra dokonywała cudów, biegała, skakała, po budach, miskach z wodą. Wczoraj nie wyszła z budy, pod koniec mojej wizyty powoli, nieśmiało...[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=darkred][IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Iskra%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] To zdjęcia sprzed pogryzienia... Zobaczcie jak ona się jeszcze wtedy uśmiechała... [COLOR=sienna][SIZE=3][SIZE=2]Nie zrobiłam zdjęcia, bo ryczałam...[/SIZE][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - sam cień siebie[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - makabrycznie pogryziona[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=sienna][B]Iskra - dostaje zastrzyki, ale nadal jest w tym feralnym boksie, bo miejsc w szpitaliku brak[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=sienna][B][SIZE=3][COLOR=sienna]Iskra - czy zgaśnie????????????????????????[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE]
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elkisz']Moglabym pomyslec nad DT w Gdyni dla niej,zeby ja wyciagnac z tego schroniska.[/quote] Pomyśl kochana, chociaż Gdańsk daleko, ale zawsze można jakoś transport znaleźć. -
[quote name='wiosna']jak narazie nie, ale moje konto ksieguje wplaty okolo 14:00, wiec moze cos dzis jeszcze wplynie. mam nadzieje, ze z tego, co mamy na operacje wystarczy.[/quote] Jak nie to będziemy dalej zbierać. Ja mam trochę rzeczy jeszcze na bazarki, ale nie bardzo mam czas. W tyg. postaram się zrobić. Papudraczku ja dzisiaj pieniążki jeszcze za Twój bazarek przeleję, tylko czekam, aż wypłata mi na konto wpłynie.
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elkisz']A jest bardzo bojazliwa w stosunku do obcych ludzi i psow? A jak z kotami,toleruje?[/quote] Jest nieufna, tzn. ona jest przestraszona, jak kucam przy boksie to po pewnym czasie zbliża się bardzo nieśmiało, sądzę, że przez inne sunie w boksie jest zdominowana, bo schodzi im z drogi. Co do kotów, nie wiemy, bo nie mamy kociarni, ale to sam strach ten nasz Nietoperek. Bojowo była nastawiona zaraz po przyjeździe, ale wtedy musiała bronić swoich szczeniaków. Teraz maluchy już w domach, a niunia po sterylce czeka i czeka... Najgorsze jest to, że ona nie potrafi się promować, a może nie chce? -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elkisz']Sliczna sunia. Ile moze miec wzrostu?[/quote] Nie jest zmierzona, ale nie sięga nawet do kolana. -
[quote name='rafali910']Pisało w gazecie że mają schronisko remontować w Tomaszowie Maz.[/quote] W której? Już Wam o remoncie piszę. Boks 23 zrobiona wylewka, jeszcze w jednym będzie. Boksy są bielone i siatka jest zmieniana na pręty. W sierpniu mają być wolontariusze i mają reperować budy (jeśli można je w ogóle reperować) i malować farbą antykorozyjną pręty. To tyle co do remontu. Na pawilon dla szczeniaków i nowe boksy się nie zanosi
-
[quote name='papudraczek']jeżeli jest dziewczyna do adopcji to zabierzmy się za ogłoszenia tylko cioteczko napisz o niej parę słów bo ja jej nie znam jak ją opiszesz obiecuję zrobić allegro i alegratkę!! więcej nie umiem:oops:[/quote] Dzięki papudraczku pomyślę dzisiaj o tym i postaram się wątek założyć. Tylko troszkę w pracy się ogarnę
-
[quote name='papudraczek']Nie można Iskry przenieść do innego boksu!!?? może uda nam się jakiś dt jej na szybko znaleźć??może Gajowa ma jakieś wolne miejsce?? ma dziewczyna wątek i ogłoszenia??[/quote] Prosiłam Pana Michała, miał dzisiaj z Maćkiem coś wymyślić. Papudraczku jej nie ma gdzie przenieść:shake: Nie ma wątków ani ogłoszeń. Tak właśnie myślę, że trzeba by jej założyć
-
Mnie w tej chwili najbardziej martwi Iskra [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkRed][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 738x334.[IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Iskra%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] Pies jest po pogryzieniu nie do poznania, sam cień z niej został:shake: Nie zrobiłam zdjęć, bo... nie pomyślałam.
-
Kochana ciotka bumerang robi Rexowi ogłoszenia i drugiemu czarnemu chłopczykowi też. Dlatego nadała mu imię[SIZE=3][COLOR=sienna][B] Mazi[/B] [SIZE=2][COLOR=black]od mazowiecki[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i746075.jpg[/IMG] Zresztą naszemu Ediemu też cioteczka ogłoszenia zrobiła. Za co dziękujemy