Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Jaaga']Dama: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/659/dsc01973kd0.jpg[/IMG][/URL] Niestety, nie potrafię jej zrobic zdjęć. Nie dość, że mój aparat zaciemnia, to jeszcze wszystkie fotki wyszły rozmazane, bo Dama bez przerwy sie rusza.[/quote] Ale tu już nieźle wygląda, Jaaga jeszcze ze dwa, żeby futro czyste było widać;)
  2. Już pisałam. Schronisko najbliższe w Tomaszowie, ale Studzianki to nie nasz powiat, więc chyba Piotrków Tryb. Na terenie Tomaszowa działam jak mogę ja i pomagają mi dziewczynyz Warszawy GrubbaRybba, Papudraczek i Karlika z Łodzi. Sama nie zrobię wiele.
  3. [quote name='wanda szostek']Czy wiadomo który to domek?[/quote] Wanda skłaniam się bardziej ku domkowi z Krakowa. pan do mnie dzwoni co tydzień, miał przyjechać go obejrzeć, ale go odwiodłam od tego, bo po co ma jechać 600 km w obie strony, jak mały i tak czeka na kastrację. Camara mówiła, że pan ma zdjęcia na biurku rozłożone...
  4. Jaaga a dałabyś radę zrobić zdjęcia i mi wysłać na maila? Bo mój Jacek z dziećmi jedzie do teściów i aparat zabierze. Wtedy ja bez problemu wystawię bazarek i go przypilnuje.
  5. Aura ja w czwartek ja poproszę, ale czy znajdzie czas to nie mogę gwarantować. Ona w Studziankach przesiada się z autobusu w autobus, ale poproszę
  6. Kandydat nie ma jeszcze wątku ani zdjęć. W skrócie: mały, rudy piesek, błąka się po moim osiedlu a z trzy miesiące? Ostatnio zamieszkał pod blokiem, który widzę z balkonu. Chyba ludzie się tam do niego przyzwyczaili, nawet wczoraj bronili go przed innym psem, który go dziabnął. Ale Rudzielec gdzieś uciekł, mam nadzieję, że wróci:shake: Co prawda miłość mają oni dość wybiórczą, Rudzielca bronili, a białego od kilku dni się błąka przeganiali, ech... Nie odchudzaj intensywnie Bafka, paróweczki są fajne. Choć ja mojego brytana też odchudzam, ale bez widocznych efektów.
  7. [quote name='auraa']i co dalej?:razz:[/quote] Z dużym psem? A w czwartek pokażę jej zdjęcia psiaków ze schroniska i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Natomiast co do malutkiej bohaterki wątku nie mam:shake:
  8. Jeśli Agnieszka dzisiaj nie pojedzie do schroniska to ja zadzwonię, w schronisku najwcześniej mogę być w sobotę, albo w niedzielę.
  9. [quote name='auraa']Czy nikogo wiecej nie ma z tamtych okolic:razz:[/quote] Nie bardzo:shake: A ja nie mogę pomóc, moja koleżanka chce jednak dużego psa, małego mają.
  10. [SIZE=3][COLOR=Red]Bardzo dziękuję Anecie[/COLOR][/SIZE].:loveu::loveu::loveu: Materiały dotarły;) te od Ciebie są rewelacyjne, na pewno się przydadzą i zostaną wywieszone;)
  11. [quote name='Wet-siostra']I będą małe Grisiątka...:evil_lol:[/quote] A właśnie, że nie:eviltong: Griso może kochać platonicznie tylko:loveu:
  12. [quote name='*Gajowa*']Pytam bo w Koluszkach jest chętny na Onkę domek z ogródkiem...[/quote] Jeśli Malina znalazła dom to może podeślij ich do naszego schronu? Mamy znowu masę On-ów i On-ko podobnych masę na kwarantannie. A z Koluszek mają blisko.
  13. Niewątpliwie wiek Damy może odstraszać. Myślę, że teraz wszędzie jest przepełnienie. Jaaga pomyśl, jak już nie będzie wyjścia nad hotelikiem u Wiosny. Ja też nie jestem za bogata, ale...
  14. [quote name='Aska7']Był ktoś u niej dzisiaj, widział ?[/quote] Rybba się wybiera ale chyba jutro dopiero
  15. Nie mam pomysłu:shake:
  16. Rybba rób jak najwięcej
  17. 12/13 dziewczyny wracają z Mielca i mogą ją zabrać do Elbląga. Nadłożą trochę drogi, ale... to już coś Chyba, że teraz ktoś z Wawy by nad morze doginał
  18. Zobaczysz jeszcze będziesz tęskniła za "spokojnymi" czasami:evil_lol:
  19. A ile u Was kosztuje hotel schroniskowy?
  20. Ponawiam prośbę o ogłoszenia dla Damy, jej czas się kończy niestety [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116956[/url] I druga sprawa czy ktoś mógłby zająć się bazarkami dla niej? Może trzeba będzie uzbierać na hotelik, ja nie wyrabiam czasowo.
  21. Jaaga kierownika jeszcze nie ma, a poza tym w naszym schronisku, jak chyba w tej chwili w każdym jest straszne przepełnienie, psy są trzymane nawet w kontenerach, bo nie ma miejsca w boksach. Jeśli rozważamy hotelik to ja proponuję nie schroniskowy tylko u Wiosny zapisać ją szybko do kolejki. Bo: 1. Wiosna z psami pierwotnymi ma doświadczenie 2. Nie jest drogo 250 zł linka i buda, boks 300 zł. 3. Do tego psy mają opiekę, są wyprowadzane na spacery, mają wybieg. Co do bazarków, ja mam dość mało czasu, tzn. głównie problem ze zrobieniem zdjęć. Ale jeśli jest taka potrzeba to oczywiście zrobię bazarek dla Damy, żeby utrzymać ją w hoteliku.
×
×
  • Create New...