Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='bumerang'][URL]http://www.allegro.pl/item408995674_sunia_szuka_domu_wejdz_moze_dasz_jej_dom.html[/URL][/quote] Dzięki, oby allegro przyniosło jej szczęście.
  2. No to chociaż tyle, że maliznę karmią. Bardzo niedobrze, że tam nikogo nie ma co by sytuację doglądał:shake:
  3. martwię się nie tylko psami, tam jest ruch jak skurczybyk. Karmią ją chociaż na tej stacji?
  4. Nie obiecuję, bo to ma być duży pies. Ale niewątpliwie miałaby u niej jak w raju. Ta kobieta to anioł. Mieszka z synem i jego rodziną, wszyscy kochają zwierzaki. Zaryzykuję
  5. [quote name='boksiedwa']hopkaj bidulko może ktoś cię zobaczy. Ja mogę tylko podrzucać :([/quote] Ja jeszcze w jutro zadzwonię do mojej koleżanki, ona codziennie jeździ ze Studzianek do pracy. Przymierzali się do przygarnięcia psa bezdomnego z Wolborza, ale dużego. Ale zaryzykuję
  6. podrzucę Iskrę bo coś nam spadła, a ona nie może teraz gonić tyłów.:shake:
  7. [quote name='Argat']No to jak pisałam, ew. tylko transport do Olsztyna wchodziłby w grę. Dokładniej napiszę, jak się upewnię, czy to możliwe.[/quote] Upewnij się to wtedy będziemy szukać dalszej częsci
  8. [quote name='epe']Teraz wakacje,może ktoś z dogomaniaków się wybiera w tamte strony?;) Napiszcie na transportowy wątek![/quote] Napisane cioteczko
  9. [quote name='Argat']Najpierw to trzeba znaleźć transport, co może wcale nie być takie łatwe. Ile jest km do Gdańska?[/quote] Nie wiem, ale lekko 300, albo i więcej. zaraz spróbuję sprawdzić
  10. I wiadomo coś?
  11. [quote name='luka1']Kurcze , przed chwila wysłałam jej fotki - te z wątku schroniska - do ludzi szukajacych młodego psa do domu z ogrodem. Przyniosłam jej pecha??? :-([/quote] Chyba nie Iskra została pogryziona w czwartek w nocy.:shake:
  12. [quote name='Neris']A bo upał niemożebny... a ja płynę, płynę... Wiosna, no to gdzie to zdjęcie chłopa? :diabloti:[/quote] na wątku Grisa;)
  13. Iskiereczka to żywe złoto. Może jutro Rybba jej cyknie zdjęcie, jak zgodzą się w schronisku, bo to wiadomo nie najlepiej wygląda.
  14. faktycznie nasz Benuś coś dzisiaj zaniedbany przez cioteczki;)
  15. [quote name='Aska7']Jak ma otwarte rany to w taki upał czarno to widzę :shake:[/quote] Otwarte na łapach.
  16. [quote name='li1']Ocelot, wyslalam Ci PW.[/quote] już odebrałam, odpiszę za moment, jak się obrobię w domu, bo teraz to już z doskoku jestem
  17. Nie dziwię się, zresztą Pani Bożena mi zdjęcia wysyła i informacje. Tobie Pokerku też?
  18. [quote name='li1'][quote name='GrubbaRybba']Witajcie :p Mała przerwa w urlopie i wreszcie mam dostęp do netu. :) A teraz z wieście. Od wczoraj w schronie jest mix podhalana i goldenem. Ciocia mojej koleżanki znalazła do przywiązanego w lesie pod Tomaszowem. Mozesz go pokazac na Forum milosnikow rasy owczarek podhalanski ? I na stronie goldenow?[/quote] Nie wiadomo czy pozwolą nam zrobić zdjęcia jak jest na kwarantannie, jak będziemy mieć zdjęcia to pokażemy go na forum podhalanów, natomiast do goldenów nie mamy namiarów
  19. [quote name='li1']Ocelot, czy to Ty pisalas na forum podhalanskiego o "strazaku "[/quote] Camara na moją prośbę, Strażak w domu jest w Częstachowie
  20. To faktycznie blisko Tomaszowa. Ale my nie mamy tu DT ani jednego w mieście:shake: Bezdomne psy na osiedlu dokarmiam, ale do Studzianek nie dojadę codziennie, bo nie mam czasu. Studzianki to nie nasza gmina nawet nasze schronisko po nią nie pojedzie:shake:
  21. [quote name='luka1']ja ja tu znalazłam, to watek Tomaszowa Maz. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102428[/URL][/quote] Tak zgadza się to nasza tomaszowska sunie.
  22. [quote name='GrubbaRybba']Może być. Jak będę jechała do schronu, zadzwonię, to się jakoś umówimy konkretnie na godzinkę.[/quote] Ok., bo ja garuję jeszcze w pracy ciągle.
×
×
  • Create New...