Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Karilka']To nie jest ast. To amstaff / pittbull Boksera w nim nie widzę. Czy jest jeszcze doberman?[/quote]Doberman jest. Jest w tej chwili przepełnienie, ok 160 psów jest, adopcji prawie wcale. W ciągi dwóch tyg. poszły do adopcji trzy dorosłe psy i jeden szczeniak. Domek 21 znalazł Budrys pod Drzewicą, dzisiaj Puchaty, przyjechał po niego Pan z synami. Zobaczyli go w internecie i wiedzieli, że to właśnie on:loveu: Domek z ogródkiem. Trzeci ies nie wiem który, zaraz przejrzę zdjęcia to się zorientuję. Malamucik miał gości, podobno wcale nie jest taki duży, ale ma z 10 lat:shake: Jest inteligenty i strasznie się żalił i krygował przed dziewczynami. I moja kochana Iskra jest bardzo pogryziona, bierze zastrzyki, pogryzla ją Nina. Wcześniej czarną teraz Iskrę. Iskra to nie ten sam pies. W schronisku 5 szczeniaków. jedna dziewczynka ma chorą łapkę.:shake:
  2. A znacie domek, który go adoptował? Bardzo się cieszę:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='rafali910']To jak będziesz wiedziała jaka to rasa to daj znać to poprawie opis u mnie na forum o adopcji tego psa[/quote] A chodzi Ci o Tofika czy Budrysa? jeden i drugi to mix Asta. Tofik ma coś z boksera i tak jest reklamowany. Budrys jest bardziej w typie, czyli no Ast bez rodowodu. Muszę cyknąć zdjęcia mojego Rudego. Cały czas się zastanawiam czy lepiej mu na osiedlu czy w schronisku by było. jest bardzo chudziutki:(
  4. Dawaj zdjęcia swoich psów;) Jestem strasznie ciekawa i psa filozofa i wariatki Zofii i Fiony:) Benka i Grisa znam. Bardzo, bardzo chciałabym Grisa teraz zobaczyć. To jeden z "moich" schroniskowych psów.
  5. [quote name='emilia2280']w góré chlopcze przystojny[/quote] Który?:evil_lol:
  6. [quote name='modliszka84']To raczej ast niz bokser...a pan chce typowego boksera :roll:[/quote] No też mam takie wrażenie, że to bardziej Ast, ale musiałam zaryzykować;) Zerknę jutro uważnie na kwarantannę.
  7. [quote name='emilia2280']hehe, a to dobrze, ze chlopak ma radosne usposobienie i szaleje. tylko oby te amory nie w stroné mojego Benka- kumple to oki, ale nic wiécej proszé :razz:, bo jak ja wyadoptujé psa geja?[/quote] Emilko troszkę więcej tolerancji:evil_lol:
  8. [quote name='Argat']A Lara? ...[/quote] już w domu
  9. Taa o te zdjęcia grubolka prosimy i prosimy;)
  10. No i chętnie Budrysa (na 1 str wątku 10) bym poleciła, ale on to chyba bardziej Ast niż bokser. Raczej na pewno:diabloti: Jutro się rozejrzę czy nic boksiowego nie przybyło.
  11. [quote name='modliszka84']Macie jakiegos boksera moze? MAm fajny domek.[/quote] Mamy w domu tymczasowym. To mix boksera i chyba asta. Jednak z adopcji wraca drugi raz. Pilnie szukamy mu domu [IMG]http://th.interia.pl/30,g8ee915833129143/i734785.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/30,g8ee915833129143/i734784.jpg[/IMG]
  12. Coś nam się Griso u Ciebie Wiosno rozpuścił.:loveu: Jak dziadowski bicz:diabloti: Przynajmniej trochę Bennego odmłodzi;) Zofke utemperuj, bo Griso za młody na amory, nie pozwalam:)
  13. [quote name='rafali910']Ok ocelot ja mam teraz mały problem obecnie bo u mnie w dzielnicy ktoś morduję koty.[/quote] Zgłoś do tomaszowskiej org., numery masz w Ticie.
  14. [quote name='masienka']Aniu, nie wiem czy dziewczyny juz sie wygadaly ale po ogloszeniu w MP objawil sie zainteresowany domek z Zywca. Maja juz jednego malamutka wiec dobrze by bylo (w miare mozliwosci oczywiscie) sprawdzic jak mamucik do innych psow sie odnosi ;)[/quote] Nie jeszcze się nie wygadały;) U nas to ciężko cokolwiek sprawdzić. Ale jak będzie domek to chociaż szybko go wykastrują i nie będzie musiał długo czekać.
  15. Jutro wizyta w schronisku, więc powinny być zdjęcia Malamut ma mieć jutro gości;)
  16. Dobra, ale zrobię w poniedziałek w pracy, bo wtedy mam spokój, a niestety dużo czasu mi to zajmuje:p A o allegro nadal prosimy AgnieszkęCo;)
  17. A Lisek ma ogłoszenia? Podajcie linki jeśli tak. Ja co prawda jestem jeszcze nie bardzo wprawna, ale kilka mogę zrobić.
  18. [quote name='wiosna']jesli tylko zadziala, to ja moge wiecej zdjec przeslac :diabloti:[/quote] Dawaj chociaż sobie popatrzymy:p
  19. [quote name='wiosna']jaki bedzie koszt narazie dokladnie nie wiem[/quote] Ok. ja mam obiecana pomoc finansową jeszcze od jednej dobej duszy, ale dopiero w połowie sierpnia. Pomyslę jeszcze o jakimś bazarku
  20. [quote name='Jaaga']Na maila przyszła mi tylko jedna aktywacja. Zdjęć na razie nie mam. Aparat robi jako takie fotki, tylko jak jest jasno, a u nas cały dzień jest pochmurnie albo leje. Jest mała szansa na dom stały dla Damy. Nie mam jeszcze odwagi cieszyć się, ale może akurat sie uda. Zadzwoniła znajoma w sprawie Sary, bo z kolei jej znajoma szuka dużego psa, latem do ogrodu, zimą do domu. Dziewczyna ma do mnie dzwonić. Oczywiście nawet o Sarze nie wspomnę :eviltong:. Jakby coś, to powiem, ze może lepiej Damie zrobić kojec z budą na zimę, żeby jej nie wywalili za niszczenie. Trzymajcie kciuki. Może dziś albo jutro ta osoba zadzwoni.[/quote] Bo ja chyba coś porąbałam ztymi ogłoszeniami akurat (moje pierwsze) Przyjrzę sie potem im. Trzymam kciuki bardzo cichutko...
  21. No nareszcie... Wiosenko wiadomo jaki ten koszt? Dalej zbierać pieniążki?
  22. [quote name='Wet-siostra']O,mamusiu!:placz::placz::placz: Tylko nie to...:oops: Griso,psiaku...:shake: Ale faktycznie mokre i niemiły zapach nie wróży najlepiej...:-( Słuchajcie,czy można się modlić o zdrowie dla psa???:oops:[/quote] Myślę, że można...
×
×
  • Create New...