Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Tak, aktualne, doszło kilka nowych, ale nie mam jeszcze zdjęć. Nieaktualny nr 16 - Puchaty - adoptowany, nieaktualny nr 27 - Dama - DT w Katowicach nieaktualny nr 35 - Lara - adoptowana nieaktualny nr 44 - Dusia - adoptowana no i nr 34 to chłopczyk Mazi, a nie dziewczynka - Daisy
  2. A może na początek właśnie ok. tej feralnej godziny z nim wychodzić? Tak 19.20 na kwadrans? Może siknie i sie po kilku dniach przyzwyczai?
  3. No piekny jest:loveu::loveu::loveu: Z nochalem faktycznie super zdjątko, moje kochanie:loveu: Bo on Doda to taki wyrośnięty szczeniak, przecież on ma dopiero ok. roku, dzieciuch taki jest
  4. Ciotka daj spokój, najlepiej chyba wiesz na co kasę przeznaczyć, na które psy i długi. Martwi mnie ten dług jeszcze u MartynyP, ale ja na razie nic nie pomogę. Chyba, że Griso wyzdrowieje i szybko znajdzie dom, wtedy bazry mogłyby iść na szczeniory, a tak kółko zamknięte.
  5. czyli nadal kasy brakuje... pamiętam, że ktoś jeszcze miał pomóc finansowo mamusi, a potem szczeniakom, jak się okazało, że mamusia do hotelu nie pojedzie, ale nie pamiętam już kto i kiedy, ech...
  6. Uff nie tak żle z finansami. Myslę nad tymi bazarkami dalej. Zdjęcia by się przydały;)
  7. [quote name='Zmysł']to ja może nie będę ważył Grubolka[/quote] Zważ go to może mi się humor poprawi, bo, ze klucha schudła tylko mi się wydawało:p
  8. coś Ty ta moja klucha ważyła w marcu 12,5 kg., zaraz go zważę, choć będzie cyrk:evil_lol: A to taki wyrośnięty jamnik
  9. Bo to wielce inteligentna bestia musi być:diabloti:
  10. No i młody miał wizytę, ale nie wiem jeszcze jakie wrażenie, bo nie mogłam być w schronisku
  11. Dałam Iskiereczki zdjęcia ludziom co chcą adoptować sporego psiaka, jak kilku innych również.
  12. Nietoperek zapomniany, niechciany...
  13. Bubol zapomniany, niechciany...
  14. Emir, Emir niedługo koniec wakacji, może to przyniesie Ci szczęście i dom?
  15. [quote name='tomcug']Może nie będzie tak źle. Z apetytem u psów też różnie bywa. Mojemu Montiemu mogę szynkę na nosie położyć i jak najedzony to nie ruszy. Za to sunia nie zna ograniczeń i to my musimy ją ograniczać, bo pewnie w drzwi by nie wlazła.[/quote] Ja mojego Maksa od miesiąca odchudzam i nawet wydaje mi się, że schudł, ale... może to moje życzenia tylko:evil_lol:
  16. Maila odebrałam i bardzo się cieszę;) Kierownik już wie i czekamy na Was. Postaram się o urlop, zobaczymy czy dam radę;) Poket czeka, zresztą inne fajne też;) [SIZE=1]Ze spacerami może być problem, tu kierownik jest niereformowalny:-([/SIZE]
  17. ja wiem, więc na ten temat już milczę. W domku mu dobrze? Umie zachować czystość?
  18. jeśli tylko możecie to malca nie oddawajcie do schroniska, to zawsze traumatyczne przeżycie. Łatwiej mu domek z DT będzie znaleźć niż ze schronu, tak przynajmniej mi się wydaje.
  19. Dama jest na Bezdomnych Szpicach od dawna. Można poprosić kogoś, żeby o wsparcie finansowe dopisał. Przed chwilą otrzymałam maila z forum samojedów, z pytaniem czy nadal szuka domu. Sądzę, że tam też zostanie umieszczona
  20. Ja Cię wcale nie kuszę:diabloti:, bo wiem, jak jest. Zresztą myślę, ze on to robi lepiej ode mnie;) Martwi mnie tylko Patryk, faceci nie kierują się niestety emocjami, ale... [SIZE=1]Wiosenko, gdzie on znajdzie lepszy domek? Pełen miłości, oddania, gdzie mu by było lepiej?[/SIZE]
  21. [quote name='Karilka']Jest jeszcze dobek? Wróciłam z wakacji i sie odmeldowuje;).[/quote] Jest i nie był w tamtym tyg. kastrowany, chyba, ze w tym będzie
  22. [quote name='GameBoy']ja sie nie denerwuje sama ledwo sie ogarniam w czwartek bedzie godzina zero - o 18.00[/quote]GameBoy zróbcie z Zuzia wszystko co możliwe, a nawet więcej:lol: Zuzia słuchaj ciotek!!!!!!
×
×
  • Create New...