Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. pamiętamy, pamiętamy;) I czekamy niecierpliwie na relację z powrotu z lecznicy...
  2. Bardzo Ci dziękujemy:loveu: Zresztą tak myślałam, że to TY;)
  3. O jakie fajne wieści. To czekamy na zdjęcia;)
  4. Pomóc nie pomogę, bo daleko jestem, ale mocno trzymam kciuki
  5. Dinka robi naszym pieskom ogłoszenia, bardzo jej dziękujemy:loveu::loveu::loveu: Momo: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] Pregacz: [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL]
  6. to Ci dopiero wiadomość:loveu::loveu::loveu:
  7. To jest sprawa na przegranej pozycji, nie ma co się .łudzić, dla nich szczęśliwy piesek - to najedzony piesek (do granic psich możliwości:evil_lol:)
  8. A to prawda, Griso ma motywację najlepszą z możliwych:evil_lol:
  9. Niech go Zofka tam w niedzielę ze szczęścia nie zamęczy:evil_lol:
  10. Dinka zrobiła Bubie ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.gumtreee.pl/"]www.gumtreee.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL]
  11. Dinka zrobiła Emirkowi ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL]
  12. Dinka zrobiła Iskiereczce ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] _______________
  13. Dinka zrobiła Nietoperkowi ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL]
  14. Sunia cala i zdrowa. Na tej stacji dostaje jedzenie. Nie przebywa tam cały czas, gdzieś chodzi, ale nie wiedzą gdzie. Jednak cały czas wraca. Pewnie dlatego, że tam ktoś ją zostawił, bo ewidentnie wygląda na wyrzuconą na tej stacji, a drugi powód to jedzonko, które tam dostaje.
  15. Isadorko 6 cegiełeczek już sprzedanych;) zawsze to grosik dla młodego:loveu: Czy ja Ci już dziękowałam?:loveu::loveu::loveu:
  16. Co u Damy?
  17. I jak tam Griso? Wieści z lecznicy są jakieś?
  18. Śmiem przypuszczać, że Żabcia niedługo podobne kształty przyjmie;)
  19. Imię adekwatne do wyglądu:loveu: A pyszczek zobaczymy?
  20. [quote name='Zmysł']coś mi się zdjęcia nie chcą przegrać:angryy:[/quote] Ha, tyle czekamy - to poczekamy jeszcze troszkę;)
  21. [quote name='Zmysł']Dzisiaj chyba wrzucę jakieś zdjęcie Grubolka[/quote] No to czekamy, zresztą już jakiś czas;)
  22. Iskiereczka już zdrowa, tylko gdzie ta miłość dla niej i ten dom?
  23. dzięki, podobno chodzi o to, żeby na początku aukcję rozruszać no i żeby nie spadała.
×
×
  • Create New...