-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
ocelot replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O jakie fajne wieści. To czekamy na zdjęcia;) -
Dinka robi naszym pieskom ogłoszenia, bardzo jej dziękujemy:loveu::loveu::loveu: Momo: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] Pregacz: [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL]
-
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
to Ci dopiero wiadomość:loveu::loveu::loveu: -
To jest sprawa na przegranej pozycji, nie ma co się .łudzić, dla nich szczęśliwy piesek - to najedzony piesek (do granic psich możliwości:evil_lol:)
-
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Dinka zrobiła Bubie ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.gumtreee.pl/"]www.gumtreee.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] -
Dinka zrobiła Emirkowi ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL]
-
Dinka zrobiła Iskiereczce ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] _______________
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Dinka zrobiła Nietoperkowi ogłoszenia, za co bardzo dziękujemy:loveu: [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu/"]www.psy.ogloszenia.e-hodowla.eu[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] -
Śmiem przypuszczać, że Żabcia niedługo podobne kształty przyjmie;)
-
Imię adekwatne do wyglądu:loveu: A pyszczek zobaczymy?
-
[quote name='Zmysł']coś mi się zdjęcia nie chcą przegrać:angryy:[/quote] Ha, tyle czekamy - to poczekamy jeszcze troszkę;)
-
[quote name='Zmysł']Dzisiaj chyba wrzucę jakieś zdjęcie Grubolka[/quote] No to czekamy, zresztą już jakiś czas;)
-
Iskiereczka już zdrowa, tylko gdzie ta miłość dla niej i ten dom?