-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='dalia 54']a czy w schronisku w TM sa psy husky lub mix husky o wygladzie tej rasy??????:razz::roll:[/quote] W teh chwili nie ma psa w typie rasy. Mamy na DT mix husky i samojeda - Dame, która pilnie szuka domu stałego Tu jej wątek i zdjęcia [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116956[/url]
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuzanna to ja Ci wyślę pw. -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
oczywiście Zuzanna i tak już pomagacie psiakom z okolicy -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy na wiadomości od Aury -
Czekam na odpowiedź od Wiosny. Od jakiegoś czasu trafiają psiaki od nas do Wiosny i powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowolona z tego hoteliku. Co do kasy, myślę, że zrobimy jakiś bazarek, może ktoś może coś wystawić, poprosimy o banerek kogoś i rozpropagujemy Damę chociaż na dogo do czasu znalezienia domu.
-
No to mamy kryzys. dama nie moze zostać dłużej u Jaagi. Ja mam tylko jeden pomysł. Hotelik u Wiosny. Sądzę, że kasę jakoś zbierzemy.Dama to ładny pies i dom dla niej zapewne się znajdzie, ale są wakacje, a wiadomo jak jest. jeśli ktoś ma inny pomysł to proszę.
-
Suka Państwa jej nie zaakceptowała.
-
No i Dama wraca...
-
GameBoy jeśli Ty za dom ręczysz to chyba wystarczy, komu mamy ufać, jak nie Tobie? Co do ceny DT to pojęcie względne, wiadomo, że utrzymanie psiaka przez jedną osobę byłoby obciążające, ale z drugiej strony porównajmy ceny hoteli. Po za tym jeśli co w tym złego dziewczyna pomaga to po pierwsze, a przy okazji jeśli jakiś grosik za opiekę jej wpadnie to chyba dobrze prawda? Ja na studiach pracowałam w barze, a prawdę powiedziawszy wolałabym opiekować się psiakiem, połączyłabym przyjemne z pożytecznym.
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Ciotki...:multi: Z moją przyjaciółką podjełyśmy decyzję, tzn. ona z rodzicami podjęła bardzo ważną decyzję. Ola z rodzicami zdecydowali, że będą brać psy na DT !!! :multi: Ale... Pisałam na początku, że Spike jest w DT z możliwością DS. Warunkiem, brania psów na DT jest znalezienie domku dla Spike'a. Taki domek mamy, jest w Gnieźnie. Rodzice Oli powiedzieli, że pojadą z Olą i ze mną i sprawdzą dom i warunki.[/quote] To byłoby super... Mam dwóch kandydatów... -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
ocelot replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajne te bazarki dziewczyny. -
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Nietoperek może być zabrany 11.07 ze schroniska i zawieziony o Elbląga. Potrzebny tylko transport z Elbląga do Gdańska/Gdyni. -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co z Tofikiem, bo już niedziela... -
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Buba już się uspokoiła odkąd Nina zabrana z jej boksu. -
dzisiaj odwiedziłam Iskrę, pogryzienia ładnie się goja, już zastrzyków nie dostaje. Humor ten sam co przed pogryzieniem. Nina została przeniesiona do innego boksu, gzie jest najsłabsza więc już nie gryzie. A Iskra nie boi się wyjść z budy i szaleje już, że hej. Tylko przydałoby się futro wyczesać, od razu była by piękniejsza:loveu:
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Nietoperek dzisiaj podszedł do siatki się przywitać -
w schronisku przepełnienie nadal. Dzisiaj przywieziony pies z interwencji. Malutki taki do pół łydki - pobity w nocy przez grupkę "złotej młodzieży" Rumcajs w domu. Był dziadek z wnuczką, szukali suni z przystani, którą dokarmiali całą zimę, a która im znikła jakieś trzy miesiące temu z oczu. Wnusia podobną sobie wybrała, ale dziadek ma się zastanowić. [B]Malamut dostał już imię. Wabi się Namir;););)[/B]