Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. dalia z transportem może być problem, bo Jaaga ma zepsuty samochód, ale jeśli ciocia jest zainteresowana to będziemy szukać rozwiązania. Najlepiej gdyby bezpośrednio skontaktowała się z Jaagą, albo zalogowała się na dogo i napisała coś na wątku Damy.
  2. [quote name='dalia 54']a czy w schronisku w TM sa psy husky lub mix husky o wygladzie tej rasy??????:razz::roll:[/quote] W teh chwili nie ma psa w typie rasy. Mamy na DT mix husky i samojeda - Dame, która pilnie szuka domu stałego Tu jej wątek i zdjęcia [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116956[/url]
  3. oczywiście Zuzanna i tak już pomagacie psiakom z okolicy
  4. W takim razie czekamy na wiadomości od Aury
  5. Nastaw, nastaw. Dobrze, że Zuzina sie podoba to dobry znak
  6. A kiedy wraca z wczasów, bo my tu ciekawe jesteśmy wiadomości. Powiem złaknione dobrych;)
  7. Czekam na odpowiedź od Wiosny. Od jakiegoś czasu trafiają psiaki od nas do Wiosny i powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowolona z tego hoteliku. Co do kasy, myślę, że zrobimy jakiś bazarek, może ktoś może coś wystawić, poprosimy o banerek kogoś i rozpropagujemy Damę chociaż na dogo do czasu znalezienia domu.
  8. No to mamy kryzys. dama nie moze zostać dłużej u Jaagi. Ja mam tylko jeden pomysł. Hotelik u Wiosny. Sądzę, że kasę jakoś zbierzemy.Dama to ładny pies i dom dla niej zapewne się znajdzie, ale są wakacje, a wiadomo jak jest. jeśli ktoś ma inny pomysł to proszę.
  9. Suka Państwa jej nie zaakceptowała.
  10. No i Dama wraca...
  11. GameBoy jeśli Ty za dom ręczysz to chyba wystarczy, komu mamy ufać, jak nie Tobie? Co do ceny DT to pojęcie względne, wiadomo, że utrzymanie psiaka przez jedną osobę byłoby obciążające, ale z drugiej strony porównajmy ceny hoteli. Po za tym jeśli co w tym złego dziewczyna pomaga to po pierwsze, a przy okazji jeśli jakiś grosik za opiekę jej wpadnie to chyba dobrze prawda? Ja na studiach pracowałam w barze, a prawdę powiedziawszy wolałabym opiekować się psiakiem, połączyłabym przyjemne z pożytecznym.
  12. Napisałam prośbę jeszcze do jednej osoby, która bywa w Tomaszowie. Mam nadzieję, że będzie mogła pomóc...
  13. [quote name='ZUZANNA11']Ciotki...:multi: Z moją przyjaciółką podjełyśmy decyzję, tzn. ona z rodzicami podjęła bardzo ważną decyzję. Ola z rodzicami zdecydowali, że będą brać psy na DT !!! :multi: Ale... Pisałam na początku, że Spike jest w DT z możliwością DS. Warunkiem, brania psów na DT jest znalezienie domku dla Spike'a. Taki domek mamy, jest w Gnieźnie. Rodzice Oli powiedzieli, że pojadą z Olą i ze mną i sprawdzą dom i warunki.[/quote] To byłoby super... Mam dwóch kandydatów...
  14. Nietoperek może być zabrany 11.07 ze schroniska i zawieziony o Elbląga. Potrzebny tylko transport z Elbląga do Gdańska/Gdyni.
  15. Na wątku Zuzi od początku nie może być spokojnie...
  16. Buba już się uspokoiła odkąd Nina zabrana z jej boksu.
  17. dzisiaj odwiedziłam Iskrę, pogryzienia ładnie się goja, już zastrzyków nie dostaje. Humor ten sam co przed pogryzieniem. Nina została przeniesiona do innego boksu, gzie jest najsłabsza więc już nie gryzie. A Iskra nie boi się wyjść z budy i szaleje już, że hej. Tylko przydałoby się futro wyczesać, od razu była by piękniejsza:loveu:
  18. Emirek smutny bardzo chłopczyk, ale chyba odpowiada mu towarzystwo w boksie, nikt go nie terroryzuje.
  19. Nietoperek dzisiaj podszedł do siatki się przywitać
  20. Acha shar peia odebrał właściciel. Staruszek na emeryturze, płakał z radości, że go znalazł. to wiekowy psiak, co jakiś czas mu ucieka, a dziadek z laską lata po mieście i go szuka. To chyba ten co od czasu do czasu wpada na moje osiedle.
  21. w schronisku przepełnienie nadal. Dzisiaj przywieziony pies z interwencji. Malutki taki do pół łydki - pobity w nocy przez grupkę "złotej młodzieży" Rumcajs w domu. Był dziadek z wnuczką, szukali suni z przystani, którą dokarmiali całą zimę, a która im znikła jakieś trzy miesiące temu z oczu. Wnusia podobną sobie wybrała, ale dziadek ma się zastanowić. [B]Malamut dostał już imię. Wabi się Namir;););)[/B]
×
×
  • Create New...