[quote name='wiosna']nakolankowy bardzo, wręcz powiedziałabym, że do kieszeni włazi :loveu:
dotarł kocyk - bardzo, bardzo dziękuję!![/quote]
Jeszcze poszperam, może coś jeszcze znajdę;)
Koc podniszczony, ale psiakom się przyda;)
[quote name='ZUZANNA11']Ocelot masz zdjęcia szczeniaków ?[/quote]
Mam trójki do adopcji, jutro wyślę Agnieszce.
6 na razie na cycku. Karmi je malusieńka psina, taka tycia - sama wygląda jak szczenie, karmi trójkę swoich i trojkę podłożoną:shake:
[quote name='Karilka']Ok. Powinnam gdzies mieć nr. P. kierownik mi podawał...
Babeczka chce w poniedziałek dobeczka obejrzeć. Myślicie, że nie ma przeciwskazań? Pojade z nią...[/quote]
Kierownik wie o wizycie.
Poinformowałam go dzisiaj;)
[quote name='Negri']Dziew3czyny zrobić bazarki?? mam masę jakiś książek i drobiazgów nie wiem co z tym robić a może kilka groszy
Wam sie przyda.[/quote]
Bardzo, bardzo bysmy były wdzięczne. I Griso również:loveu:, on do adopcji pójdzie dopiero, jak będzie zdrowy, a chyba to ciut potrwa.