Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Oczywiście, że są platne domy tymczasowe. czasami taki dom życzy sobie tylko karmę, a czasami opłatę za dzień, albo miesiąc.
  2. [quote name='wiosna']nakolankowy bardzo, wręcz powiedziałabym, że do kieszeni włazi :loveu: dotarł kocyk - bardzo, bardzo dziękuję!![/quote] Jeszcze poszperam, może coś jeszcze znajdę;) Koc podniszczony, ale psiakom się przyda;)
  3. czyli Griso to kanapowy, nakolankowy psiak:evil_lol: [SIZE=1]ja ni naciskam:loveu::loveu::loveu: ale oby Grisiak Patryka rozkochał w sobie:p[/SIZE]
  4. dama już jest na forum samojedów, oby to przyniosło jej dom.
  5. Rybko nie wiem, wiem tylko co powiedział kierownik, że zgłosiła się po niego właścicielka
  6. [quote name='ZUZANNA11']Ocelot masz zdjęcia szczeniaków ?[/quote] Mam trójki do adopcji, jutro wyślę Agnieszce. 6 na razie na cycku. Karmi je malusieńka psina, taka tycia - sama wygląda jak szczenie, karmi trójkę swoich i trojkę podłożoną:shake:
  7. Pewnie mały był bity, skoro w panice ucieka...
  8. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i755889.jpg[/IMG] Tego psa oddebrała właścicielka. Mamy 9 szczeniaków. 6 jeszcze niesamodzielnych.
  9. [quote name='Karilka']Ok. Powinnam gdzies mieć nr. P. kierownik mi podawał... Babeczka chce w poniedziałek dobeczka obejrzeć. Myślicie, że nie ma przeciwskazań? Pojade z nią...[/quote] Kierownik wie o wizycie. Poinformowałam go dzisiaj;)
  10. A pokażesz nam jakieś zdjęcia Bagiry? Bardzo jesteśmy ciekawe:loveu:
  11. Też mi się tak wydaje... On oddał Ci serce i całą psie jestestwo, ale nie ma nu się co dziwić.
  12. Dobra, a my będziemy bazarki podrzucać;) Dziękujemy:loveu:
  13. Oj Agato jesteś niezastąpiona;)
  14. [quote name='Negri']Dziew3czyny zrobić bazarki?? mam masę jakiś książek i drobiazgów nie wiem co z tym robić a może kilka groszy Wam sie przyda.[/quote] Bardzo, bardzo bysmy były wdzięczne. I Griso również:loveu:, on do adopcji pójdzie dopiero, jak będzie zdrowy, a chyba to ciut potrwa.
  15. Możliwe, że jest domek zainteresowany naszą Zuzią. Pytanie najważniejsze [B]kiedy Zuzia mogłaby mieć sterylkę?[/B]
  16. Będzie dobrze, musi być. Tylko fakt psisko po raz kolejny poczuje się porzucony, ale... w sumie to Bafek jest szczęśliwcem choć sam o tym nie wie.
  17. Spokojnie Marzenka. zdarza się. czyli niedługo cała gromadka w domach czy nie? Bo się ciągle motam. Sunia MartynyP znalazła domek?
  18. Talentu to ja nie mam. Ale tytuł zmieniłam. Może ktoś ma propozycję na inny? To poprawię...
  19. I cisza u Iskierki
  20. Jutro postaram się zrobić kilka zdjęć psiakom po zabiegach;)
  21. I nikt nie dzwoni?
×
×
  • Create New...