Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Grubba Rybba na wątku tomaszowskim nazwała go Alfik. Co Wy na to?
  2. [quote name='ZUZANNA11']I się nie może doczekać...:([/quote] Niestety:-(
  3. Pani nie odpisała, więc chyba nici z tego...
  4. Dzisiaj pod schroniskiem wyrzucono jamnika, Rybba jutro więcej napisze. Zabrała chłopaka do Warszawy. Rybko a ona to jeszcze jest? [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkRed][IMG]http://schronisko-tomaszow.pl/images/Lisia%20-%20%C5%82%C4%85czony.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]LISIA[/B] - sunia podobna do owczarka niemieckiego, choć drobniejsza. Ma niesamowite, bursztynowe oczy. Jest nieśmiała i łagodna. Mogła być bita, gdyż boi się ludzi. W nowym domu będzie wymagała wyrozumiałości i miłości, aby nauczyła się ufać ludziom na nowo. To jednak wspaniała sunia, na pewno będzie wiernym i kochającym przyjacielem. Lisia jest wysterylizowana i zaczipowana. Ma około 2 lat.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. Ja malutko, bo malutko,ale za paseczek chyba przed wczoraj przelałam.
  6. [SIZE=3][COLOR=Red]Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc dla Rudego vel Luckiego, on nie może zostać na ulicy[/COLOR][/SIZE] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117527[/url]
  7. Nie za dobrze w takim razie. Niedobrze, że brakuje kasy, będziemy szukać w takim razie.
  8. Uffff, czyli kamień z serca;) Kiedy ta sterylka?
  9. madziek dzięki za super wieści. Wyślij nam zdjęcia z wizyty w schronisku;) to wstawi Rybka na stronę. Faktycznie tyle dobra to kierownik jeszcze nie widział;) Ryba prześle Ci umowę po niedzieli
  10. Czyli Bafuś się rozleniwił;). Na leżąco kto to słyszał:evil_lol:
  11. To mnie troszkę ciotki pocieszyłyście;)
  12. Nie mogę się z Marysią skontaktować, ale będę próbować.
  13. [quote name='Argat']Teraz z kolei ja zapytam, który to Namir?[/quote] Namir to staruszek - malamut.
  14. Wieści od Namira, niezbyt optymistyczne tym bardziej Marysiu dziękujemy "Stan - beznadziejny Pies jest z masakryczną niedowagą, sierść w stanie tragicznym, oczy - niedowidzi na nie + ma jakiegoś kaszaka na lewym oku, jest tak niedożywiony i ma takie problemy ze stawami, że ledwo co utrzymuje się na tylnych łapach. Ma jakąś infekcje na ogonie. Tragedia!! Mówię Wam...bida taka, że hej. Jeżeli chodzi o relacje z Czajką i kotem - JESTEM W SZOKU! Dogadują się świetnie. Czasem Czajka na niego warknie ale to oznaka zazrośći. Myślę, że Namir spokojnie u nas zostanie na stałe. Cóż mogę Wam jeszcze powiedzieć! Nie jest dobrze z psiakiem. Aaa i napewno jest dużo starszy od Czajeczki więc niedużo czasu mu zostało.... " natomiast psiaki, które wyjechały do Holandi - ben, Poket, Nietoperek na razie mają przystanek w Opolu, czują się świetnie, nareszcie wyspacerowane;), acha ben wyczesany, o połowę go ubyło:evil_lol:
  15. Oj ecci Ty to chyba jeszcze bałaganu nie widzialaś:evil_lol:
  16. Bazarek dla Grisiątka [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10738075#post10738075[/url]
  17. On nie rzuca się w oczy z tą swoją mikro posturą
  18. Tak trzymać kochani. griso nadal jest psem domowym?
  19. Koledzy z boksu Dyzia przychodzą i odchodzą. Dyzio zostaje... Jego spojrzenie pyta: "Dlaczego nie ja?" Nie wiem Dyzio, nie potrafię Ci odpowiedzieć. Wczoraj pojechał Poket, Dyzio prosił o głaski i dom, ale znowu został.
  20. Acha zdjęcia z wczorajszej wizyty prześle mi po niedzieli Magda (mi baterie siadły) to Rybbko umieścisz na stronie www? I tu zresztą też. Acha, tak, jak mówiłam wczoraj Rybbie po przeszło pól roku wiem w końcu które psy siedzą w schronisku najdłużej. Magda ma zdjęcia. Nie wiem czy uda się im pomóc, ale musimy się postarać. jeden siedzi 8 lat - On-kowaty, drugi znacznie dłużej. Nazywa się Misiek też mieszaniec On-ka chyba. Misiek nie chciał wyjść z budy, on nie wierzy, że to jego się woła, on odwraca wzrok, nie chce patrzeć na ludzi (albo się boi). Nie wiem...
  21. Oczywiście, poczekamy. Może Agnieszka założymy Dyziowi osobny wątek?
  22. Trudno mi będzie wymienić wszystkie dary, bo był tego ogrom, a i mogłam czegoś nie zawuważyć. Psiaki dostały masę karmy, nie wiem ile? 300, 400 kg? Może nawet więcej. Dla psów dorosłych, dla szczeniąt, dla seniorów, dla bokserów, dla psów uprawiających sporty, dla za chudzonych wysoko witaminizowaną..., przysmaki przeróżne: przebojem były świńskie uszka wędzone. Zabawki: piłeczki, duże piły do zabawy, szczotki i inne cudeńka. Rećzniki, ściereczki, nowe szczotki (nasze były opłakane), szufelki, wiaderka szczelnie zamykane, ogromny pojemnik na karmę, plastikowe legowiska, plastikową budę, młotek, gwoździe. Środki opatrunkowe, środki na odpchlenie, stetoskop, zszywacz dla weterynarza. I karchera, którym można sprzątać boksy pod ciśnieniem. I na pewno wszystkiego nie wymieniłam...
×
×
  • Create New...