Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Wstawiłam link aukcji w swoim opisie na gg i na naszej-klasie, może to pomoże
  2. No ja też zamierzam;) Bardzo mnie ciekawi czy ktoś coś powie o Tybecie, dla nich to duża szansa, ale... Uwielbiam "czysty" sport. Bafuś kiedy jedziesz do DS?
  3. Allegro cegiełkowe Griso, bardzo proszę rozpropagujcie je gdzie się da. Na stronę też proszę o wejścia im więcej wejść, tym większa szansa, że ktoś zauważy, jak będzie na górze i pomoże. Griso wczoraj miał operację. [url]http://allegro.pl/item414907882_griso_mlody_piekny_pies_prosi_o_pomoc.html[/url]
  4. [quote name='Isadora7']Allegro cegiełkowe Griso: [URL]http://allegro.pl/item414907882_griso_mlody_piekny_pies_prosi_o_pomoc.html[/URL] Teraz ważne aby dobrze je rozpocząć. Wyślijcie maile, dajcie w opisach na GG, naszej klasie itd. Dobrze by było jakby kilka cegiełek szybko zakupić. Ludzie widząc że już ktoś kupił chętniej w to "wchodzą" I prośba nabijajcie licznik aukcji czyli wejścia. Dzięki temu łatwiej sie wyszukuje.[/quote] Dziękujemy Isadoro bardzo. Teraz tylko, żeby pomocni ludzie się znaleźli. Podrzucać link mogę co jakiś czas, bo w pracy siedzę przy kompie;)
  5. Do Buby to ja już chyba tylko zaglądam...
  6. A co u Bafka taka cisza? Wiem, że Olimpiada w Pekinie to zło okrutne, ale czy Bafek rzuci okiem?
  7. Iskiereczko gdzie ten domek?
  8. Emireczku Twoje zdjęcia będą w piątek i w sobotę wisiały na festynie, oby ta akcja przyniosła domek
  9. Dzwoniłam do Elkisz, 11 Nietoperek nie może jechać, ale nie znaczy to, że DT się rozmyśliło. Elkisz jest gotowa w późniejszym terminie przyjechać do Warszawy po Nietoperka. czyli trzeba by zgrać jej przyjazd do Warszawy z Twoją wizytą Rybko w schronie.
  10. Uff... ale rokowania pomyślne? Przeżywa pobyt w leczncy, czy już zaprzyjaźnił się z lekarzami?
  11. No, no, noooo:loveu::loveu::loveu::loveu: A to mały szczęściarz jednak;)
  12. Tak bardzo chciałabym tam być przy Tobie maleńki...
  13. Nie wiem jeszcze nic, cały czas czekam na telefon.
  14. [quote name='Neris']Ja mojemu jamnikowi grożę, że zaprowadzę go do kastracj do tego facia co u nas we wsi trzebi prosięta:diabloti:. A jaka oszczędność!!!! 10 zeta bierze...[/quote] Dlaczego? Taki Kasanova? Mój też ostatnio głupieje, w bloku obok panna ma cieczkę i Maksiowi romanse w głowie.
  15. Rozkochiwać to on potrafi:loveu::loveu::loveu: Powiedz mi, jak ktoś mógł go wyrzucić? Czyli nadal się będę denerwować...
  16. Nie mogę zrozumieć dlaczego on jeszcze jest w schronie. Macie stronę www schroniska? Może się już pytałam, ale nie pamiętam. U nas ruszyła , gdzieś dwa miesiące temu i były efekty, ludzie specjalnie z przyjechali po konkretnego psiaka, który nigdy nie wychodził z budy i teoretycznie nie miał szans być zauważony, a ich zuroczył pyszczek w budzie.
  17. Tak samo robi mój jamnik, przy mężu ideał prawie na spacerach, natomiast ze mną, albo z córką kłapie jadaczką, że całe osiedle słyszy.
  18. Taa, mój ojczym dość dawno temu hodował sobie dwie kózki, mojemu TZ zjadły Przegląd Sportowy zostawiony na ławce przed domkiem. I stracił sentyment do tych cudownych zwierzątek:p
  19. I nieoficjalny wątek jamnika, który może już być oficjalny:evil_lol: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114176[/url] Pan Roman był bardzo zainteresowany adopcją naszego jamnika, czekał na kastrację miesiąc. Później będę dzwonić do schronu, kiedy ewentualnie można go zabrać, a potem do Pana Romana i trzymajcie kciuki, żeby ten dom był jeszcze aktualny
  20. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737589.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737588.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737587.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737586.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737585.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737584.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737583.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. Z racji tego, że jamniś dzisiaj poszedł do kastracji to już oficjalnie mogę jego zdjęcia umieścić na naszym wątku: [IMG]http://images29.fotosik.pl/240/13e2e8e1b08a82cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/306/ad83d963b064d2b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/239/4a57a400e15ad310med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/239/08096b1ada8ce1abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/306/e54649cd1746b2c5med.jpg[/IMG] __________________
×
×
  • Create New...