-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
No ja też zamierzam;) Bardzo mnie ciekawi czy ktoś coś powie o Tybecie, dla nich to duża szansa, ale... Uwielbiam "czysty" sport. Bafuś kiedy jedziesz do DS? -
Allegro cegiełkowe Griso, bardzo proszę rozpropagujcie je gdzie się da. Na stronę też proszę o wejścia im więcej wejść, tym większa szansa, że ktoś zauważy, jak będzie na górze i pomoże. Griso wczoraj miał operację. [url]http://allegro.pl/item414907882_griso_mlody_piekny_pies_prosi_o_pomoc.html[/url]
-
[quote name='Isadora7']Allegro cegiełkowe Griso: [URL]http://allegro.pl/item414907882_griso_mlody_piekny_pies_prosi_o_pomoc.html[/URL] Teraz ważne aby dobrze je rozpocząć. Wyślijcie maile, dajcie w opisach na GG, naszej klasie itd. Dobrze by było jakby kilka cegiełek szybko zakupić. Ludzie widząc że już ktoś kupił chętniej w to "wchodzą" I prośba nabijajcie licznik aukcji czyli wejścia. Dzięki temu łatwiej sie wyszukuje.[/quote] Dziękujemy Isadoro bardzo. Teraz tylko, żeby pomocni ludzie się znaleźli. Podrzucać link mogę co jakiś czas, bo w pracy siedzę przy kompie;)
-
[Tomaszów Maz.] Buba- młoda, łagodna suczka prosi o dom
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Do Buby to ja już chyba tylko zaglądam... -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
A co u Bafka taka cisza? Wiem, że Olimpiada w Pekinie to zło okrutne, ale czy Bafek rzuci okiem? -
Iskiereczko gdzie ten domek?
-
Nietoperek już u boku swojego człowieka, w Holandii!!!
ocelot replied to Argat's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do Elkisz, 11 Nietoperek nie może jechać, ale nie znaczy to, że DT się rozmyśliło. Elkisz jest gotowa w późniejszym terminie przyjechać do Warszawy po Nietoperka. czyli trzeba by zgrać jej przyjazd do Warszawy z Twoją wizytą Rybko w schronie. -
Troje dzieci umarło, ostatnie wygrało walkę o życie i nowy dom!
ocelot replied to kasia_r's topic in Już w nowym domu
No, no, noooo:loveu::loveu::loveu::loveu: A to mały szczęściarz jednak;) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
ocelot replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nic nie powiem jeszcze;) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kurcze fajna ta Wasza stronka -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
ocelot replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie mogę zrozumieć dlaczego on jeszcze jest w schronie. Macie stronę www schroniska? Może się już pytałam, ale nie pamiętam. U nas ruszyła , gdzieś dwa miesiące temu i były efekty, ludzie specjalnie z przyjechali po konkretnego psiaka, który nigdy nie wychodził z budy i teoretycznie nie miał szans być zauważony, a ich zuroczył pyszczek w budzie. -
Tak samo robi mój jamnik, przy mężu ideał prawie na spacerach, natomiast ze mną, albo z córką kłapie jadaczką, że całe osiedle słyszy.
-
I nieoficjalny wątek jamnika, który może już być oficjalny:evil_lol: [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114176[/url] Pan Roman był bardzo zainteresowany adopcją naszego jamnika, czekał na kastrację miesiąc. Później będę dzwonić do schronu, kiedy ewentualnie można go zabrać, a potem do Pana Romana i trzymajcie kciuki, żeby ten dom był jeszcze aktualny
-
[CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737589.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737588.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737587.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737586.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737585.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Z racji tego, że jamniś dzisiaj poszedł do kastracji to już oficjalnie mogę jego zdjęcia umieścić na naszym wątku: [IMG]http://images29.fotosik.pl/240/13e2e8e1b08a82cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/306/ad83d963b064d2b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/239/4a57a400e15ad310med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/239/08096b1ada8ce1abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/306/e54649cd1746b2c5med.jpg[/IMG] __________________