Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Griso to cudo. Teraz tylko niech nam wydobrzeje po operacji, a potem znajdziemy mu najwspanialszy om na świecie;) Szczekać musi, bo jest psem:eviltong: Odkrywcze bardzo, prawda?:p
  2. To może dać mu spokój? Samo przedsięwzięcie ani jemu radości nie przyniesie, ani nam zapewne.;) I pozostaniemy sobie w błogiej nieświadomości;)
  3. [quote name='Zmysł']Cóż zrobić, troszkę poczekajmy. Ja się boję go ważyć[/quote] A czego bardziej sie boisz, że psisko się zestresuje, czy wyniku?:p
  4. [quote name='tomcug']A może to i lepiej. :razz:[/quote] Może faktycznie, ale ciekawość mnie zeżre:evil_lol:
  5. Taa, nie wiem kto gorzej to przeżyje:shake:
  6. Ok. od razu dam znać, wstepnie mówił, że przyjedzie po niego w sobotę, albo w niedzielę. Czyli czekamy.
  7. a to Namir będzie miał doborowe towarzystwo.;)
  8. No tak, to znajomy z pracy Camary, więc domek sprawdzony. Tel. do mnie co tydzień, wypytywał się czy nadal chudnie, czy już po kastracji. Myślę, że będzie dobrze. W końcu jechał go zobaczyć 300 km. Ale do końca człowiek nie może być pewien.
  9. Taa, ale Pan Roman znaku życia nie daje, a ja nie wiem czy wypada go molestować tel. Obejrzał go w środę i miał decyzję podjąć w ciągu dwóch, trzech dni.
  10. [quote name='rafali910']Jakie są obecnie psy do adopcji to dodam na forum u mnie.[/quote] te co były, pierwsza strona wątku jest na bieżąco aktualizowana
  11. I po co ta Zuzka szczekala? No ale mój też by morde darl.
  12. A to ona Wasza? tego nie doczytałam, ale tak;););) Madziek wysłałam maila niedawno. Poket w poniedziałek będzie zaszczepiony przeciwko wirusówkom.
  13. [quote name='wiosna']dziękuję za kocyk :Rose:[/quote] A tam, koc już używany;)
  14. I znowu nerwy... Kocyk wysłane, niech psiaczkom wygodnie będzie, wyprany, pachnący;) Co prawda ciut zniszczony, ale chyba będzie jeszcze ok.
  15. [quote name='Karilka']Mam dom dla dobka - może już zabierać psa w poniedziałek...:evil_lol: Kiedy najszybciej można go zabierać? Spytacie p. kierownika?[/quote] Karlika trzeba poprosić kierownika o kastrację, a chyba pod koniec tyg. Maciek ma wolne. Zadzwonię jutro, albo może Ty zadzwoń?;)
  16. a ciotka Dinka zrobiła Dyziowi i Przylepie ogłoszenia na: [COLOR=DarkOrchid] kokosy.pl kupiepsa.pl pajeczyna.pl pineska.pl adopcje.org.pl gumtree.pl[/COLOR]
  17. świetnie ciotka, a moze by tym bezimiennym nadać imiona? Moje propozycje: Bruno, Tofik, Figo, Dexter, Tico np., a dla wystraszonej dziewczynki może...Perełka, Mika? Może mało oryginalne, ale jakoś zwać się muszą, co nie?
  18. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i755964.jpg[/IMG] ____ Pies, młody 1,5-2 lata chyba. Bardzo żywiołowy z tego co zauważyłam i pozytywnie do ludzi nastawiony. Z innymi psami dogadywał się całkiem nieźle, krótko w schronisku.
  19. Alaskan Malamut [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i755941.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i755942.jpg[/IMG] Ma na imię Namir;) I 19 sierpnia jedzie do swojego domku, ludzi, koleżanki Czajki i swojego kota;)
  20. [quote name='wiosna']mhm, owszem. az mu z rozpedu wybaczylam, ze o 5:30 ;)[/quote] No tak godzina ciut pogańska, ale... jak się chłopak obudził to co miał robić?:evil_lol:
  21. No i do adopcji jest ten chłopczyk - jamniczek Mam nadzieję, że w niedzielę pojedzie do domu, ale niestety decyzja jeszcze nie zapadła [CENTER][IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737589.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737588.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737587.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737586.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i737585.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. Ależ to musiała być przyjemna pobudka:loveu:
×
×
  • Create New...