-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Tosia_']słabo znam Wasze schronisko - ono jest w Warszawie? czy gdzies pod miastem?[/quote] Tosiu nasze schronisko jest tylko 50 km od Łodzi. -
Jaaga wklej zdjęcia malucha, może pomożemy w ogłoszeniach i chociaż on szybko domek znajdzie
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Ocelot, jeszcze nie gratuluj. Ja zacznę się cieszyć, jak zobaczę.[/quote] Dobra to poczekam. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Bafek przeżył to i ja przeżyję :evil_lol: Zresztą, fajne to jest - zdrowsze i zabawniejsze niż TV. Przyda mi się taki trening - w lutym, jak wszystko dobrze pójdzie, zostanę babcią!!! :multi: [/quote] Ciotka jakos mi wczoraj umknęła ta informacja:loveu: [SIZE=3][COLOR=Red]GRATULUJĘ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ale pychol to on ma uroczy:loveu: faktycznie następne tymczasy nie przebiją Bafka;) -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Spadek to działka 600 metrów kwadratowych, a reszta..., no cóż ja pracuję w kulturze, a TZ w szkolnictwie:p czyli generalnie bryndza;) -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafuś zawsze był koleżeński, nigdy za offy się nie obrażał, więc pewnie i tym razem tego nie zrobi.;) Agato ja to i Ciebie i Twojego tZ-ta podziwiam, mój nawet słyszeć nie chce o domu tymczasowym. Liczę, że za kilka lat zmięknie. Co prawda narobiłam wczoraj sobie smaku na domek z bali, wtedy o byłoby miejsca, było, ale jak na razie to domek jest w sferze marzeń. Ale postępowanie spadkowe w toku - będzie plac, potem już tylko sprzedać korzystnie mieszkanie, kupić domek i.... Ech... -
Bardzo fajny psiak, dziewczyny przekonywać rodziców;)
-
Czy on jest koło ucha pogryziony?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Oj Agatko cos się uzalezniłaś od bycia DT:loveu: ja ciuchuteńko liczę, że Ci serduszko do mojego Rudzielca zabije;) Ale faktycznie znając długość Twoich tymczasów...:p -
To obroża jeszcze od starego właściciela?
-
DYZIO - pojechał do Holandii. Tam czeka na niego dom.
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Dyziu szukaj domku... -
[quote name='GrubbaRybba'][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkRed] EDIT: Ciotki, kilka spraw organizacyjnych... [B]WAŻNYCH!!![/B] mamy 2 psy w płatnych tymczasach i musimy zrobić dla nich zrzutki... [B]Zuzia[/B] - co miesiąc wpłata 300 zł + koszty karmy [B]Hienek[/B] - zbieramy na operację zwichniętej łapy i co miesiąc płacimy za hotel 200 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][COLOR=Red] Hotel Griso kosztuje 300 zł. miesięcznie do tego dochodzą koszty leczenia, dość znaczne.[/COLOR][/B] Mamy w tej chwili sytuację patową. na przyszły miesiąc hotel zapłacony, ale [B][COLOR=Red]brak funduszy na leki i opatrunki[/COLOR][/B]. Przerwać leczenia nie możemy. [B][COLOR=Red] Bardzo prosimy o pomoc finansową i bazarki dla Grisa.[/COLOR][/B]