Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='GameBoy']suka o 9 w piatek bedzie ciachana justynam - przyniosla karme dla Zuzi, serdeczne dziekuje :Rose:[/quote] To już jutro;)
  2. [quote name='_Tosia_']słabo znam Wasze schronisko - ono jest w Warszawie? czy gdzies pod miastem?[/quote] Tosiu nasze schronisko jest tylko 50 km od Łodzi.
  3. Jaaga wklej zdjęcia malucha, może pomożemy w ogłoszeniach i chociaż on szybko domek znajdzie
  4. Dzięki, umieścimy na naszej stronie, prześlę potem Rybce;) ben faktycznie chudzina straszna. A z podpisem to ja sobie nie mogę poradzić za nic w świecie:p
  5. [quote name='agata51']Ocelot, jeszcze nie gratuluj. Ja zacznę się cieszyć, jak zobaczę.[/quote] Dobra to poczekam.
  6. [quote name='agata51']Bafek przeżył to i ja przeżyję :evil_lol: Zresztą, fajne to jest - zdrowsze i zabawniejsze niż TV. Przyda mi się taki trening - w lutym, jak wszystko dobrze pójdzie, zostanę babcią!!! :multi: [/quote] Ciotka jakos mi wczoraj umknęła ta informacja:loveu: [SIZE=3][COLOR=Red]GRATULUJĘ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
  7. Ale pychol to on ma uroczy:loveu: faktycznie następne tymczasy nie przebiją Bafka;)
  8. [quote name='Karilka'] PS: Aga... Aniu - Jesteście wspaniałe w tym co robicie. Oby tak dalej.:thumbs:[/quote] Daj spokój robimy to co większość na dogo;) a bez pomocy Twojej, papudraczka, madziek i wielu, wielu innych niewiele by nam się udało.
  9. [quote name='danka1234']Jednak z domku nic nie wyszło a tak dobrze sie zapowiadało,no nic trzeba szukac innego domku.[/quote] Ja mam podejrzenia, że zaszło coś w czasie wizyty Pana w schronisku, ale nie wiem co. Nie mogłam być, bo to normalny dzień pracy.
  10. I jest bardzo grzeczny i bardzo smutny... Tak bym chciała, żeby w końcu zagościł uśmiech na tym pycholku
  11. Wiosenko co tam u Was? I kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10770020#post10770020[/url] Mam bazarkowy zawrót głowy:p
  12. Spadek to działka 600 metrów kwadratowych, a reszta..., no cóż ja pracuję w kulturze, a TZ w szkolnictwie:p czyli generalnie bryndza;)
  13. Bafuś zawsze był koleżeński, nigdy za offy się nie obrażał, więc pewnie i tym razem tego nie zrobi.;) Agato ja to i Ciebie i Twojego tZ-ta podziwiam, mój nawet słyszeć nie chce o domu tymczasowym. Liczę, że za kilka lat zmięknie. Co prawda narobiłam wczoraj sobie smaku na domek z bali, wtedy o byłoby miejsca, było, ale jak na razie to domek jest w sferze marzeń. Ale postępowanie spadkowe w toku - będzie plac, potem już tylko sprzedać korzystnie mieszkanie, kupić domek i.... Ech...
  14. Bardzo fajny psiak, dziewczyny przekonywać rodziców;)
  15. Czy on jest koło ucha pogryziony?
  16. Oj Agatko cos się uzalezniłaś od bycia DT:loveu: ja ciuchuteńko liczę, że Ci serduszko do mojego Rudzielca zabije;) Ale faktycznie znając długość Twoich tymczasów...:p
  17. I następny bazarek [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10762265#post10762265[/url]
  18. To obroża jeszcze od starego właściciela?
  19. No tak sobie myślę, bo już któryś raz się za nią oglądałam i jej nie widziałam, dlatego się pytam czy Ty ją widziałaś?
  20. [quote name='GrubbaRybba'][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=DarkRed] EDIT: Ciotki, kilka spraw organizacyjnych... [B]WAŻNYCH!!![/B] mamy 2 psy w płatnych tymczasach i musimy zrobić dla nich zrzutki... [B]Zuzia[/B] - co miesiąc wpłata 300 zł + koszty karmy [B]Hienek[/B] - zbieramy na operację zwichniętej łapy i co miesiąc płacimy za hotel 200 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][COLOR=Red] Hotel Griso kosztuje 300 zł. miesięcznie do tego dochodzą koszty leczenia, dość znaczne.[/COLOR][/B] Mamy w tej chwili sytuację patową. na przyszły miesiąc hotel zapłacony, ale [B][COLOR=Red]brak funduszy na leki i opatrunki[/COLOR][/B]. Przerwać leczenia nie możemy. [B][COLOR=Red] Bardzo prosimy o pomoc finansową i bazarki dla Grisa.[/COLOR][/B]
  21. Przed chwilą przelałam 100 zł. od pani Bożeny na Grisa. Wiosno czy wszystkie pieniążki z allegro cegiełkowego już doszły?
  22. Jutro coś pomyślę wieczorkiem, na razie najadłam się tabletek przeciwbólowych (ząb) i nie myślę wcale. Czy ktoś mógłby pomóc?
  23. Postaram się w przyszłym tyg. na Grisa coś wpłacić.
×
×
  • Create New...