Ja Cię wcale nie kuszę:diabloti:, bo wiem, jak jest.
Zresztą myślę, ze on to robi lepiej ode mnie;)
Martwi mnie tylko Patryk, faceci nie kierują się niestety emocjami, ale...
[SIZE=1]Wiosenko, gdzie on znajdzie lepszy domek? Pełen miłości, oddania, gdzie mu by było lepiej?[/SIZE]