Dostałam takiego maila.... i odpisałam już:)
:
Witam, bardzo zainteresowała mnie historia Dworka. Nie mam jednak wymarzonych warunków do posiadania pieska (niewielka kawalerka), za to zastanawiam się nad domem tymczasowym dla tego ładniutkiego pupila. Nie wiem jednak na jakich zasadach wygląda taki dom tymczasowego pobytu psa, dlatego prosiłabym o więcej informacji, na powyższy adres mailowy. Głównie chodzi mi o zakres moich ewentualnych obowiązków, a także wszelkie zobowiązania wobec Państwa instytucji. Pozdrawiam serdecznie,"