-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Zuzka która pomogła iryskowi nie trafić do schroniska wczoraj w nocy zmarła.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a[/url]....
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Znam Donkę osobiście. W hoteliku sa boksy zewnetrzne, ale psiaki trafia do domu. Donka postanowiła jednemu psu dac miejsce w domu. Wczoraj dzwoniłam tam w wielkiej panice, zgodziła się na Oczkę, hebanowa rozmawiała o Kamie. Sądzę, że będą miec tam super. Duże podwórko, Donka kochająca psy i jej córeczka. Będzie dobrze. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani Oczka jest pod moją opieką formalną. Nie chcemy pozwolić, żeby trafila do schroniska. Jesteśmy to winni i Oczce i Zuzce. Zuzkę widziałam raz, zawożąć tam Oczkę, ale jak pisałam wcześniej Zuzka była aniołem dla tomaszowskich psiaków. Nie jednemu pomogła wyjść na prostą.... Bardzo dziękuję, że jesteście. Ja fb nie potrafię się sprawnie poruszać.... Dalej... móglby ktoś zostać skarbnikiem Oczki? Ja już zbieram na dwa psiaki i nie chciałabym pokręcić czegoś z finansami Dziekuję że jesteście. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']te które Zuzka podała :( Kontakt: tel-606593506 [email][email protected][/email] co teraz? jakie dane podawać?[/QUOTE] podaj moje, Zuzka już tel. i maila nie odbierze. 604416873, [email][email protected][/email] -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Wydaje mi się, że konto nie zostało ustalone. Na watki Kamy padla propozycja DT Jonika, nie wiem czy płatne. Kama i Oczka maja jechac do Donki. Koszt jedna sunia 300 zł. + karma. Nie znam sytuacji finansowej kamy, Oczka ma tylko 100 zł. deklaracji. Zuzka zbierała na swoje konto na oczulkę i się rozliczła na wątku:(Nawet w ten sposób pomagała. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='fochu']przykro mi cholernie !!!! Jeszcze wczoraj rozmawiałyśmy :( Na prośbę Zuzki allegro dla Oczki [url]http://allegro.pl/oczka-podaruj-jej-dom-i1833095422.html[/url][/QUOTE] Dane do kontaktu fochu czyje podałaś? dziekuję, -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Ideą tego wątku jest zebranie na wieniec dla Zuzki.... I pomoc psiakom, które były u niej. ja też bylam w szoku jak Ciapuś zadzwoniła. chyba pomogło mi to, ze musiałam poszukac miejsca dla Oczki... działanie... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oczka pojedzie do hotelu, choc mamy za mało deklaracji. Tak to był wspaniały DT -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[quote name='Szarotka']Jest oczywiscie o wiele wiecej watkow psow, ktorym Zuzia pomagala i pomogla. Najlpeij zajrzec tutaj na blog Zuzi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/133563-Moje-hotelikowe-psi%C4%85tka[/url] Niestety odkrylam ten watek dopiero po smierci Zuzi :(:([/QUOTE] też go nie znałam.... -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ocelot, to się dowiedz, proszę, czy i jak długo sunia może być w schronisku, czy zostawia jej szczeniaka (oby nie...) i będziemy myśleć....[/QUOTE] Dobrze. Jutro zadzwonię. zastanawiam się czy schronisko już ją zabrało, czy działa opieszale nadal. -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Watek Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-prosz%C4%99-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url]!!! -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Watek dla Zuzki [url]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a.......?p=17666171#post17666171[/url] -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
ocelot replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Zuzka pamiętamy.... I dziekuję w imieniu: Milki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146948-Mila-schroniskowy-smuteczek-ma-dom-u-dogo_maniaczki!!-%29-%29-%29-%29-%29[/url] Rysia [url]http://www.dogomania.pl/threads/174054-Rysio-sam-sobie-znalaz%C5%82-dom-%29Ty-niegrzeczny-psie-w%C5%82%C3%B3czykiju!-%29[/url] Tofika [url]http://www.dogomania.pl/threads/187256-Irysek-teraz-Tofik-w-swoim-domku-%29[/url] I Oczka której musimy pomóc [url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-pilnie-szuka-DT-DS.-Opiekunka-zmar%C5%82a[/url].... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Tylko ja nie mam zaciecia artystycznego i watek moze wydawać sie taki zwykły:oops:a musi byc szczegolny....[/QUOTE] zakladaj, potem się poprawi.... Myślę nad tekstem, ale jakoś mi nie idzie... Dzisiaj w nocy odszedł człowiek... człowiek przez duże C. odeszła osoba, której radością było niesienie pomocy psom. Tym najbiedniejszym, poszkodowany, niechcianym.... Poznałam Zuzkę osobiście, widziałam raz... Pozostwiła ślad w mojej duszy... Rozmawiałyśmy przez telefon. Byla dobrym duchem tomaszowskich psów. To u niej była Milka, Rysiek, Tofik i Oczka... Nigdy nie odmówiła pomocy. Nigdy. Jeszcze niedawno chciała zabierać połamana pinczerkę od nas.... Nie wiem co napisać. Łzy same płyną do oczu.... Ten watek ma być pomnikiem, pamiąyką po Czlowieku, Osobie wielkiej. Wielkiej duchem i sercem. Prosimy dogomanio nie odwracajcie sie od psów, którym nie zdążyła pomóc: Oczce, Kamie, Jontowi.... Tu wątki... jakoś tak choroba? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak myślę. Taki wątek to pomnik dla Zuzki. -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='hebanowa']Dzwoniłam do hotelu u Donki gdzie ma jechać Oczka i Donka zgodziła sie przyjąć tez Kamę. Decyzja należy do sponsorów co zrobić. Mam wysłać fotki Kamy jakiej jest wielkości i mam nadzieję ,że Donka nie zmieni decyzji. Chyba Kama jest wielkości Oczki prawda?To raczej mały piesek...[/QUOTE] Może jak sponsorzy się zgodzą połączymy transport? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Rita60 chyba założy wątek ku pamieci Zuzki. Myślę, że warto umieścić tam wszytskie psiaki, którym pomogła i którym nie zdążyła pomóc.... Może tak uda się pomóc i Kamie i Oczce i Jonikowi? Kochani uzbierajmy na wieniec? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Aniu ja mogę załozyc.......ale czy umiescić w temacie Psy do adopcji,tam gdzie była zawsze najblizej:-([/QUOTE] Rita ja myślę, że tak.... wtedy poprosi się moda, przeniesie wszystkie wpisy żegnające Zuzkę, umieści się jej psiaki, którym pomogła, które zostały po niej. Może uda nam się uzbierać na wieniec? I pomóc tak psiakom, które po niej zostały? Tym watkiem? -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kochani kto ząłoży osobny wątek ku czci pamięci Zuzki? chyba jesteśmy jej to winni? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani kto ząłoży osobny wątek ku czci pamięci Zuzki? chyba jesteśmy jej to winni? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='hebanowa']A nie mogłyby psiaki Oczka i Kama z Orzechowców razem jechać??? One sie już tak zżyły Oczka i Kama . Kama ,która z tego co wiem była w fatalnym stanie psychicznym:shake:. "Zuzka "-powiedz ,że to nieprawda:shake:[/QUOTE] Wysyłam numer telefonu na priwa -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Kochani. Kazda złotówka na wagę złota. Potrzeba nam nowych deklaracji. Oczka nie miała pełnych. [B]W sobotę Oczkę zabieramy do hotelu u Donki. Koszt to 300 zł. + karma. Do tego pieniązki na transport.[/B] Bardzo proszę rozsyłajcie wątek, proście o pieniążki. Jesteśmy to winni i Oczce i pamięci wspaniałej dogmaniaczki jaka była Zuzka. [B]Czy ktoś móglby być skarbnikiem Oczki i podać swoje konto deklarujacym? Do tej pory robiła to Zuzka.... mamy tylko 100 zł. deklaracji stałych................. [/B][/SIZE][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B] managua - 20 zł. agata51 - 20 zł. CiotkaE - 20 zł. izzie1983 - 10 zł. ocelot - 20 zł. bric-a-brac - 10zł. [B] RAZEM: 100 zł.[/B] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lionees']O mój świecie,tak mi przykro,jeszcze wczoraj pisała tu na wątku.....:([/QUOTE] Mi cieżko też to pojąć.... Ech.... -
Kochani niezastąpiona Zuzka zmarła... ['] Musimy zabrać oczkę, nie mamy gdzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-pilnie-szuka-DT-DS.-Opiekunka-zmar%C5%82a[/url]....
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
ocelot replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kochani nie mamy gdzie zabrać Oczki. Jesli macie pomysł bardzo proszę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-pilnie-szuka-DT-DS.-Opiekunka-zmar%C5%82a....?p=17664548#post17664548[/url] Jesli odwieziemy ją do schroniska, sunia się załamie. Będzie nam Zuzki bardzo brakować:(