Dziewczyny, jesteście w stanie zabrać go na strzyżenie? Pewno same nie dacie rady z obcięciem takiego gąszczu.
Kiepsko, no cholera kiepsko. Ludzi na wątku ilość śladowa.
Pomysły takie, które da się wdrożyć, raczej się już wyczerpały.
Żaden z wersji domków: domowy, spokojny DT lub DS nie ma na widnokręgu.