Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. To nie jest pies, to przemalowana owieczka!!!!!
  2. Już na Bingo napisałam Fidze co myślę o fotach. :-) Ma dar Kobieta, maaaaa, że hohohohoho!!!
  3. Dziękujemy FigoFigo!!! :-) Moje ukłony dla Twoich talentów fotograficznych.
  4. ... czyli obecny dług to [COLOR=red][B]168zł[/B][/COLOR]? Tak?
  5. Piękna jest skubana, umaszczenie marzenie. :-)
  6. Dziękujemy!!! :-) Wspaniałe zdjęcia!!! :-) Sylwunia, czy ja dobrze widzę, że Niunia powinna mieć na drugie Obelisk??? :evil_lol: Gdzież ta moja, zwiewna sunia??? :evil_lol:
  7. Przelew za fant XXXXIII od Ankub, kwota 60zł, zrobiony.
  8. Dzięki Sylwio. Leni, wrzuć może w tytule zamiast [I]warunki domow[/I]e... na płatny DT na cito...
  9. [quote name='madzik770']Acana senior 13,5kg za 128 mogę załatwić[/QUOTE] Jeśli nie pojawią się protesty to należy pchać tę Acanę w podanej cenie... :-)
  10. Boskie zdjęcia, boski psiak. :-) Dziękuję za pomoc. :-) Mam nadzieję, że mogę wykorzystać te foty do ogłoszeń?
  11. Dziewczyny, jesteście w stanie zabrać go na strzyżenie? Pewno same nie dacie rady z obcięciem takiego gąszczu. Kiepsko, no cholera kiepsko. Ludzi na wątku ilość śladowa. Pomysły takie, które da się wdrożyć, raczej się już wyczerpały. Żaden z wersji domków: domowy, spokojny DT lub DS nie ma na widnokręgu.
  12. Nowe fotki... [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8008/dscn4477s.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6/dscn4479u.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1926/dscn4480d.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5468/dscn4483u.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9092/dscn4487.jpg[/IMG]
  13. OK Sylwio. Muszę teraz wyjść, foty powrzucam jak wrócę.
  14. Jaka to ulga wiedzieć, że on kolejną nockę spędzi w wygodzie, ciepełku, otoczony troską... :-)
  15. A w poście 508 to niby co jezzzd??? Hę? :evil_lol:
  16. Sylwuś, jak wyniki Zorana? Ile mam przelać za całość badania kupy - klas. i test na lamblie?
  17. Skubany, jaki piękny i jaki szczęśliwy... Eh... powoli umacnia się moja wiara w cuda.
  18. Bida pewno chce się najeść na zapas, do łepetyny mu nie przychodzi, że już nie zabraknie...
  19. Czepiasz się i tyle. Pewno na spacery chodzić nie lubi za to kocha nocne brykanie. Eh... :shake:
  20. To na całe szczęście, że nie upatrzył sobie ów pan np. młodego rotka lub asta.
×
×
  • Create New...