Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='mamanabank']A wczoraj był chętny do adopcji Muszki, 89 letni pan, bardzo miły...[/QUOTE] Jak mnie wcześniej nie ostrzeżesz na PW przed takim wpisem (krótko, na temat i z Tobie właściwym stylem :-)) to się załamię. Wycieram kawę z monitora. No cóż... Swoją drogą, szkoda mi takich ludzi, chodzi mi o wiek pana, czego nie piszę złośliwie, bo... Jeśli istotnie był miły i mógłby być dobrym DS, to ciężko się odmawia ze względu na wiek, czy przewidywanie, że ktoś sobie nie poradzi, ciężko przychodzi lawirowanie i tłumaczenie, czemu się taką decyzję podejmuje. Smutne to cholera... :-(
  2. No i wątek przyciągnął Dobre Duszki! :-) Dzień dobry Wszystkim!
  3. Chodzi, chodzi Jolcia we wdzianku ale... jak sparaliżowana i próbuje się wysupłać z niego.
  4. Eeee, on na wszelki wypadek, zresztą Jolka też, bo gatunkowy goło...iec, oni mają specjalnie... odpalony jeszcze grzejnik centralny. ;-) Tak wiesz, na wszelki... :razz: Do tego kocyki i duża kołdra do zakopywania się. Inna sprawa, że Cac cały czas biega, a jak nie biega to rozgrzewa się warczeniem, skokami, memlaniem i zagryzaniem zabawek, bieganiem po parapecie i szczekiem lub opętańczym darciem. Jak czasami dotknę Jolę, bywa (rzadko, bo rzadko), że jest chłodna. U Cacka chłodu ciałka jeszcze nie uświadczyłam (poza chłodem, gdy był, biiidny, bo bezdomny).
  5. No nie przepraszaj, nie żartuj. Pilne to pilne, Cacol kima, jemu wsio ryba, co się dzieje na wątku. ;-)
  6. U mnie jagnięca wersja sprawdza się znakomicie (najlepszy tester to Jolka ;-)). Tak, czy owak... teraz musi być już tylko lepiej. Jak tu nie wierzyć w cuda?
  7. [quote name='Marycha35']Tak, teraz jego kolej!:) No i Szorstusia....[/QUOTE] Ma się rozumieć powiedział Prosiaczek. :-)
  8. [quote name='Marycha35']:):):):):):) ja lubię miód:) gryczany!;)[/QUOTE] I rzepakowy. ;-)
  9. Z karm, któraś z podanych byle wersja dla seniorka. Ależ cudny widok. :-)
  10. To tym razem kciuki trzeba 3mać za Lucerka...
  11. Stan kasy wyglądał dotąd tak: [FONT=Verdana][U]ROZLICZENIE:[/U][/FONT] [FONT=Verdana]358zł – z bazarku na Tłusty Czwartek, który wystawiła Agni 32zł - z bazarku imiennego Borówki16 = 390zł Chyba były jeszcze na wątku jakieś deklaracje. Sprawdzisz Borówko? [/FONT]
  12. Wiesz, że z moim skrzywieniem to ja go widzę w wersji podkołdernej? :evil_lol: Kiziać, miziać, całować, poprawiać podunię pod główką, a jak będzie wyłazić spod kołdry to zniewolić i wepchnąć z powrotem. Wiem, wiem... to chore. :evil_lol:
  13. Ehhh, taki Fawek to pies marzeń, moich marzeń. Cieszę się jak gooopek, wiecie? :multi:
  14. Marysiu, weź no tu zajrzyj!!! :-) "Tam" się już poprodukowałaś. ;-)
  15. On jest cały do przeglądu i tego trzeba dopiąć. A poza tym!!! ŚWIETNA ROBOTA DZIEWCZYNY!!! :-) :loveu: :loveu:
  16. I jak tu się nie poryczeć ze szczęścia... :loveu: :placz: I do tego antyklerykał. No szok! :evil_lol: Tak 3maj Fawciu, nieszczęściom w Twoim życiu już dziękujemy.
  17. [quote name='nika28']Czekamy na wieści... :razz: :loveu:[/QUOTE] Tiaaa, czekamy... :lol: :razz:
  18. [quote name='rita60']Cioteczko puść proszę:modla:[/QUOTE] Oj, przepraszam, bardzo przepraszam, że tu wrzuciłam info, bo dobre wieści nie dotyczą szorstka (nie żebym miała inne, złe) samego w sobie i z powodu krótkiego wpisu zostałam opacznie zrozumiana. No nic to... Marysia ma dziś wielki powód do dumy, bo udało się jej pomóc innemu psiakowi, który, zdawało się, nie miał już żadnych szans na poprawę sytuacji. Pewno zechce i tu się podzielić swoją radochą. Tak sobie pomyślałam, że jeśli z tą drugą sytuacją poszło jak niemalże przy udziale niewiarygodnego cudu to może jest to jakiś dobry znak? Tam Marycha, tu Marycha? ;) Może i na tym wątku zaświeci słońce (jak i na innym, dotąd utaplanym w beznadziei). Maryś, jak się pokażesz pochwal się na wątku Szorstka dzisiejszą glorią. Dzisiejszemu bohaterowi Maryśkowemu się udało, niech i u Szorściaka okaże się, że nie dzieje się nic złego.
  19. Marysia wkrótce dotrze z... dobrymi wieściami. :cunao: Więcej pary nie puszczę. :eviltong:
  20. Agni, podpowiedz założycielce by dodała w tytule, że potrzebna wizyta przedadopcyjna.
  21. Sylwio, zrobiłam Ci wpłatę łączoną. Połapiesz się, bo wsio masz w tytule wpłaty. Z tej wpłaty 46.50zł wpłaciłam na Bingo. Stan posiadania Bingo jak powyżej.
  22. [quote name='majqa']Dobrze, że zejdzie trochę z [COLOR=red][B]232zł[/B][/COLOR].[/QUOTE] Sylwio, zrobiłam Ci wpłatę łączoną. Połapiesz się, bo wsio masz w tytule wpłaty. Z tej wpłaty 32zł wpłaciłam na Muszkę. [B] Dług schudł do [SIZE=3][COLOR=red]200zł[/COLOR][/SIZE].[/B]
  23. Cisza z ogłoszeń jak makiem zasiał.
  24. Jeszcze nie... wciąż walczę z fantami i allegro. :-( Dobra wiadomość jest taka, że powoli widzę już tego koniec. Edit: Cisza z ogłoszeń.
×
×
  • Create New...