-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Czekoladka Muszka w super DS, dług pozostał - 98zł - prosimy o $$$!!
majqa replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']A wczoraj był chętny do adopcji Muszki, 89 letni pan, bardzo miły...[/QUOTE] Jak mnie wcześniej nie ostrzeżesz na PW przed takim wpisem (krótko, na temat i z Tobie właściwym stylem :-)) to się załamię. Wycieram kawę z monitora. No cóż... Swoją drogą, szkoda mi takich ludzi, chodzi mi o wiek pana, czego nie piszę złośliwie, bo... Jeśli istotnie był miły i mógłby być dobrym DS, to ciężko się odmawia ze względu na wiek, czy przewidywanie, że ktoś sobie nie poradzi, ciężko przychodzi lawirowanie i tłumaczenie, czemu się taką decyzję podejmuje. Smutne to cholera... :-( -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Chodzi, chodzi Jolcia we wdzianku ale... jak sparaliżowana i próbuje się wysupłać z niego. -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Eeee, on na wszelki wypadek, zresztą Jolka też, bo gatunkowy goło...iec, oni mają specjalnie... odpalony jeszcze grzejnik centralny. ;-) Tak wiesz, na wszelki... :razz: Do tego kocyki i duża kołdra do zakopywania się. Inna sprawa, że Cac cały czas biega, a jak nie biega to rozgrzewa się warczeniem, skokami, memlaniem i zagryzaniem zabawek, bieganiem po parapecie i szczekiem lub opętańczym darciem. Jak czasami dotknę Jolę, bywa (rzadko, bo rzadko), że jest chłodna. U Cacka chłodu ciałka jeszcze nie uświadczyłam (poza chłodem, gdy był, biiidny, bo bezdomny). -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
No nie przepraszaj, nie żartuj. Pilne to pilne, Cacol kima, jemu wsio ryba, co się dzieje na wątku. ;-) -
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Tak, teraz jego kolej!:) No i Szorstusia....[/QUOTE] Ma się rozumieć powiedział Prosiaczek. :-) -
[quote name='Marycha35']:):):):):):) ja lubię miód:) gryczany!;)[/QUOTE] I rzepakowy. ;-)
-
Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM
majqa replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
To tym razem kciuki trzeba 3mać za Lucerka... -
Marysiu, weź no tu zajrzyj!!! :-) "Tam" się już poprodukowałaś. ;-)
-
[quote name='rita60']Cioteczko puść proszę:modla:[/QUOTE] Oj, przepraszam, bardzo przepraszam, że tu wrzuciłam info, bo dobre wieści nie dotyczą szorstka (nie żebym miała inne, złe) samego w sobie i z powodu krótkiego wpisu zostałam opacznie zrozumiana. No nic to... Marysia ma dziś wielki powód do dumy, bo udało się jej pomóc innemu psiakowi, który, zdawało się, nie miał już żadnych szans na poprawę sytuacji. Pewno zechce i tu się podzielić swoją radochą. Tak sobie pomyślałam, że jeśli z tą drugą sytuacją poszło jak niemalże przy udziale niewiarygodnego cudu to może jest to jakiś dobry znak? Tam Marycha, tu Marycha? ;) Może i na tym wątku zaświeci słońce (jak i na innym, dotąd utaplanym w beznadziei). Maryś, jak się pokażesz pochwal się na wątku Szorstka dzisiejszą glorią. Dzisiejszemu bohaterowi Maryśkowemu się udało, niech i u Szorściaka okaże się, że nie dzieje się nic złego.
-
Marysia wkrótce dotrze z... dobrymi wieściami. :cunao: Więcej pary nie puszczę. :eviltong:
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwio, zrobiłam Ci wpłatę łączoną. Połapiesz się, bo wsio masz w tytule wpłaty. Z tej wpłaty 46.50zł wpłaciłam na Bingo. Stan posiadania Bingo jak powyżej. -
Czekoladka Muszka w super DS, dług pozostał - 98zł - prosimy o $$$!!
majqa replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Dobrze, że zejdzie trochę z [COLOR=red][B]232zł[/B][/COLOR].[/QUOTE] Sylwio, zrobiłam Ci wpłatę łączoną. Połapiesz się, bo wsio masz w tytule wpłaty. Z tej wpłaty 32zł wpłaciłam na Muszkę. [B] Dług schudł do [SIZE=3][COLOR=red]200zł[/COLOR][/SIZE].[/B] -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Cisza z ogłoszeń jak makiem zasiał. -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie... wciąż walczę z fantami i allegro. :-( Dobra wiadomość jest taka, że powoli widzę już tego koniec. Edit: Cisza z ogłoszeń.