Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Bardzo mocno 3mam kciuki żeby udało się tego psiaka wyrwać.
  2. [quote name='tana']Z tym całowaniem to proszę nie przesadzać !!!;) Ja protestuję! (...) [/QUOTE] Ojtam, ojtam... to takie na chwilkę, w przypływie wdzięczności, obiecujemy brak repety. :-)
  3. [quote name='Marycha35']Ooooo, Iluś się do BUZIAKÓW nie dołącza....;):):)[/QUOTE] A brzytttko, a brzytttko... ;-)
  4. [quote name='Marycha35']Hi, hi, cudne, przespać z jajkami.....O filutko Ty;)[/QUOTE] No ba!!! :-)
  5. Znów u Ciebie nieprzebrane tłumy Bingo. Nie sposób się wstrzelić z postem...
  6. To i ja się niewinnie do tych buziaków dołączam... :oops:
  7. Lecznica zaliczona, Fircia ma ząbki jak ta lala. :p Nie obyło się bez przygód z racji mojego niedospania. Władowałam się, trąba jedna, wprost na giełdę samochodową. :shake: Skoncentrowana byłam bowiem na samym procesie jazdy (nie zasnąć, nie zasnąć, nie zas...) i uszczęśliwiona podglądaną Firką, że nie rzyga. Szczęście trwało krótko. Pod lecznicą, ślepak jeden, wysiadłam wprost w błotną kałużę więc się uflejałam za wszystkie czasy, kolejno błoto wniosłam do lecznicy więc poprosiłam o zestaw sprzątaniowy, aaaa, w międzyczasie odkryłam, że jednak na siedzeniu mam wizytówkę Firy. Z beznadzieją spojrzałam i postukałam się w pusty łeb, bo przecież wzięłam narzutę, szmatki - pierdatki, tylko po co??? Leżały obok Firy. Z działań programowych i ponadprogramowych - 7.06 Anna Maria vel Mały Głód idzie na sterylkę. 11.06 - Remiś będzie miał robione ząbki. Zostanie mi jeszcze Łoker ale tu nie mam jakoś parcia, bo raz, nikt się chętny nie objawił, dwa, z jajkami mu do twarzy, trzy rozmnożenie mu nie grozi, cztery nie wierzę, że odjajeczenie go uspokoi, pięć brak mi motywacji, bo Łoker nie znaczy mi mieszkania w przeciwieństwie do Cacka, a sześć, cykam się, że gdyby coś poszło nie tak... No nic, z tematem jajka Łokera muszę "się przespać".
  8. Serce mi pękało jak się trząsł byle tylko mu dać badziewną puszkę, a najlepiej jeszcze jakby ją otworzyć, żeby podśmierdła. Chrupek bida przecież w ogóle nie znała. Eh... a kysz, a kysz przeszłość.
  9. [quote name='Marycha35']Głaski dla lansera;)[/QUOTE] Lanser dorżnięty dworkiem, z pełnym brzuchem odpoczywa. Cieszę się bardzo, że ta karma się spisuje. W badaniach na trzustkę był mikro odchył, słownie mikro więc poszłam tym tropem ale... uraczyłam go ostatnio, ot tak, dla eksperymentu, karmą Cześki (dobraną z kolei pod kątem nietolerancji pokarmowej) i też jest OK, czyli mam już wybór (choć, błahahahaha, nie cenowy). To z kolei, co mnie obłędnie cieszy to fakt, że Cac wcina suchą aż trzeszczy. Jak sobie przypomnę początki, kiedy się tarzał ze śmiechu na widok mnie z miseczką chrupek.... brrr... Syfiaste puszki poszły w zapomnienie, książę się przestawił więc wielka ulga.
  10. [quote name='Neris'](...) Szkoda mi, bo tam w okolicy ludzie baaardzo różni... wyadoptowałam tam sunię i pani mi opowiadała co nieco.[/QUOTE] Hm... ale od gdybania i strachu o... idzie oszaleć i tak też nie można, nic to nie da. :-( Inna sprawa, że psiaka mógł zwinąć, i to nie koniecznie w złych intencjach, ktoś zupełnie nie z tej okolicy. Wiesz, ja też mieszkam w miejscu, gdzie nie oddałabym 70% mieszkańcom (a może i więcej) nawet pchły ale zdarzają się rodzynki, które gdyby tylko... raczyłabym psami do oporu.
  11. Zaraz dam znać Ocelot. Edit: Odpis Ocelot, że zaraz wyśle.
  12. [quote name='Neris'](...) Pracownica twierdzi, że jej koleżanka z poprzedniej zmiany widziała, jak do śpiącego na parkingu benka podjechało auto, ludzie zabrali psa do środka i odjechali. Nie widziała czy są to numery lokalne czy spoza terenu. (...)[/QUOTE] O jasny gwint.
  13. Nie no, uderz w stół - Tomaszów Maz. Nie, wczoraj nie przywieziono benka za to... :-( Info od Ocelot: Kilka dni temu trafiły tam dwa benki - sunia - starsza, terroryzująca inne psy i pies - młody. Ta dwójka jest na kwarantannie. Była jeszcze z miesiąc temu sunia z przetrąconą miednicą ale nie udało się jej uratować. :-( Dodatkowo jest mix owczarka kaukaskiego, młodziutkiego i bardzo przerażonego.
  14. Tomaszów Maz. - wysłałam smsa do Ocelot z prośbą o zorientowanie się w ichniejszym schronie. Nie ma to jak zasięgnie języka ktoś "swój".
  15. Zerknij na link, ktoś nowy na dogo ale z treści wątku wynika, że to również Piotrków Tryb., a co najważniejsze ów ktoś podał do siebie kontakt: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206449-Do-adopcji%21-Kundelek-%C5%9Bredniej-wagi.-Piotrk%C3%B3w-Trybunalski"]http://www.dogomania.pl/threads/206449-Do-adopcji!-Kundelek-%C5%9Bredniej-wagi.-Piotrk%C3%B3w-Trybunalski[/URL] Edit: Znalazłam jeszcze taki nick: wilczy zew - w opisie Piotrków Tryb. TOZ w Piotrkowie i dane kontaktowe: [url]http://www.zwierzak.org.pl/page7.php[/url]
  16. Przecudne zdjęcia... pies i jego człowiek... Taką chciałabym oglądać Niunię w jej przyszłym, wciąż niedoszłym domku.
  17. [quote name='Smyku']Cacolek pewnie już po sprawdzeniu stanu podwórka ? Prosiak jeszcze żyje ?[/QUOTE] Cacolek to jest wszdobylski szczurek. Jasne, że po oblocie i zaraz rusza w ponowny tan "na dorżnięcie" z Jolką i Czesią. :-)
  18. Dobranoc Lucerku, Lucku, Lucjuszu...
  19. Allegro dla Zorana: [url]http://allegro.pl/dlaczego-az-tak-krzywdzila-go-rzeczywistosc-zoran-i1640233988.html[/url]
  20. Allegro dla Niuni: [url]http://allegro.pl/zejsc-ze-szlaku-beznadziei-czekania-na-dom-niunia-i1640233981.html[/url]
  21. Podałam Zuzlikowej na PW namiar na osobę z dogo z Piotrkowa.
  22. [SIZE=3][COLOR=red][B]Serdecznie zapraszam na kolejne bazarki dla Niuni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208601-Thrillerowo-horrorowo-kulinarnie...-na-Zorana-i-Niuni%C4%99-do-25.06"]http://www.dogomania.pl/threads/2086...C4%99-do-25.06[/URL]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/208610-Do-7.06-na-Niuni%C4%99-i-Zorana-komplet-fili%C5%BCanek-staniczek-misio-dzwonki-wietrzne[/url]! [/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...