-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
OK Skarbie, robię przelew. Buziaki Dzielna Kobieto! -
Zawsze pamięcią przy Tobie Baszko...
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Ostatnie dwa z Milkiem... [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1499/p1120380.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3346/p1120381v.jpg[/IMG] -
Nie da się zapomnieć, Lucky... [*]...
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I............ [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5991/p1120373.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/91/p1120375.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8021/p1120377.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3026/p1120378a.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9828/p1120379.jpg[/IMG] Miluś z mamą, tak śpią. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Majqa już wiem co mnie zmyliło:multi:ten Twój dopisek okolice:evil_lol: (...) [/QUOTE] No ja myślę, że to i tylko to! :-) -
OK więc czekamy. :-)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I kolejne... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6738/p1120365.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3613/p1120366.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9786/p1120368.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/2460/p1120369j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5005/p1120372.jpg[/IMG] -
Obróżka preventic, sprzeciwu nie było. Może i karma ta multi-vital? Tu też nie widziałam oponentów.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I znowu: [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5076/p1120360.jpg[/IMG] Oczekiwany Cac... [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1037/p1120361a.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8004/p1120362z.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7643/p1120363.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8244/p1120364n.jpg[/IMG] Czesiulek. -
[quote name='Borówka16']Ojejku, a kiedy Ty mi to wysłałaś na GG? (...) [/QUOTE] 26.06. [quote name='ataK']Majqa, wysłałam Ci na pw warunki adopcji, które podpisywałam z panią Miśka. Co do odwiedzin, to jeśli miałabym jechać do Miśka za miesiąc, dwa, to na zawożenie zakupów trochę za późno... Lepiej wysłać jemu, a w razie gdyby się o czymś np. zapomniało, mogę dowieźć. Edit - pisałyśmy równocześnie z Borówką :)[/QUOTE] Dzięki Ato za PW. :-) Rozpatrzę się. Olu, zrób więc orienta w kasie i zamówieniu. Zdecydowanie to za długo, by czekać.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
I dalej... [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/2267/p1120351.jpg[/IMG] Obecny chorutek - kocurek Elżbieta... [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4352/p1120352.jpg[/IMG] Popierdółka Franusia... Kicia, z którą można zrobić wszystko, zero agresji, zero obronności, sama miłość do ludzi, sama miłość do innych kociaków i psiaków. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/114/p1120353h.jpg[/IMG] Zabudkowana Anula... [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8126/p1120354.jpg[/IMG] Czesia i Cacol. :-) -
AtaK, rozmawiałaś już w jakiś wiążący sposób z Szami? To ważne pod kątem zakupów dla Misia, czyli czy zrobić je z dostawą do Ciebie czy też bezpośrednio na pana. Olu, nie zareagowałaś na moje pytanie/ prośbę na gg więc wrzucam je więc tu. Czy możesz mi przesłać na mail (zakrywając dane DS, DT, bo to najmniej jest mi potrzebne) fotę lub skan umowy? Interesują mnie same zapisy w umowie/ warunki adopcji.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja jeszcze a propos finansów. W weekend ruszę drugi bazarek, który obiecałam (z fantami od Malibo). :-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Hej Zoruś, trafisz do mnie nie będziesz sam, będziesz z Niunią i wierzę, że i mnie jak dotąd Sylwii pozwolisz się pokochać, że polubisz inne, bezpieczne dla Ciebie psiaki. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Lada moment ruszę z kolejnym bazarkiem z fantami od Smyku :iloveyou:(Co ja bym skromna, wspaniałomyślna kobieto zrobiła bez Ciebie i jak to było jak Cię nie było? :confused:). -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W kwestii kapilaru, bierze go od dawien dawna moja mama, długi czas brałam i ja, znam innych ludzi, którzy brali, różnica kolosalna, swoim zwierzakom dawałam, zrobiłam przerwę, lada moment od niego wrócę, widzę w tym sens. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Fotki różniste... :-) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8721/p1120261c.jpg[/IMG] Czesia w łóżku hotelowym zabita spacerem... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6118/p1120266u.jpg[/IMG] Łokuś pycholem do drzwi, oczekujący powrotu męża... [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6596/p1120273.jpg[/IMG] Tak się Łokuś przytula do męża, wtulenie, pupa wypięta i mruczando, a mąż wtedy go obejmuje i mizia. Tu cofnął ręce by nie zakryć części Łoczka. [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6439/p1120349x.jpg[/IMG] Loluś... :-) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/87/p1120350z.jpg[/IMG] -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja bym podała sufrin i miłorząb lub sufrin i kapilar. Nie łączyłabym miłorzębu z kapilarem choćby dlatego, by z racji faktu, że mają pokrewne działanie móc wyrobić sobie zdanie o danym, wdrożonym jako suplement.