-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko'](...) Majqa podam Ci numer telefonu do Arlety (tymczasowy opiekun Balbinki), ona poinformuje o wszystkim Państwa o co będą pytać. (...) [/QUOTE] Przypomnę się z tym numerem. Dobrze by było móc go dziś państwu podać. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na drugi wspólny z Jasiem bazarek dla Frania: http://www.dogomania.pl/threads/2104...B3bki-perfum-i... -
Zapraszam na drugi wspólny z Franiem bazarek dla Jaśminka: http://www.dogomania.pl/threads/210455-Franio-i-Jasio-zapraszaj%C4%85!-Do-10.07-odrobinka-luksusu-pr%C3%B3bki-perfum-i...
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Oj, tak, tak, koooniecznie! :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O matko, ale pomysł na zdjęcia. :-) -
[quote name='ataK']Postaram się porozumieć z Szami. No i ona pod kątem "zdrowotnym" Miśka by oblukała...[/QUOTE] Dołączam się do podziękowań. :-)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku'](...) ( a tak swoja drogą to ja kiedyś przez niego zejdę na zawał )[/QUOTE] Tego to ja absolutnie nie przyjmuję do wiadomości. :-) -
Chyba, że AtaK pojedzie wcześniej z Szami (oby), a wtedy zamówienie byłoby zrobione do AtaK.
-
AtaK, wysyłka: karma + obróżka na bank pójdzie kurierem więc tu od zakupu góra 3 dni i wsio jest w wyznaczonym miejscu.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
..., bo one już takie są, że podsłuchują! :evil_lol: Całusy dla Śynka! :loveu: -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
... bo ukochanie nie było w turze fotowej. Nadrobię wkrótce tę zaległość. ;-) Cacol zawsze jest z zapychaczem/ zatyczką, generalnie zawsze, no może za wyjątkiem snu. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Łoker to nadal jest rozrabiaka ale dobrze się maskuje. ;-) -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Tak, taka osłonka/ pakamerka to dobry pomysł. Za oknem to aura wręcz jesienna. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Zoran! :-) -
W górę Jaśminku! :-)
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bingo w górę i dzień dobry Wszystkim! :-) -
[quote name='Marycha35']Ludkowie kochani uwaga zaczął się Międzynarodowy Dzień Psa:)[/QUOTE] Zatem wszystkiego, co naj... wszystkim psom! :-)
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Tak, te oczy mogą kłamać. ;-) -
[quote name='Marycha35']Borek jak to nie masz umowy? Przecież mnie mówiłaś, że AtaK zapomniała ją zabrać jak wpadła z dzieciakami do Łodzi na występy, ale potem Ci dosłała:) (...)[/QUOTE] Też tego nie rozumiem.
-
A propos karmy. Pamiętajmy, że: - można iść super high wypasem i na jednym, dwóch workach paść - można iść tropem karmy ale do rzeczy (w porównaniu z karmieniem ze stołu) tańszej ale w ilości większej, a to pozwoli (oby!) ów pan dostrzegł jej zalety, bo jeśli nie...to żniwo będzie takie - odpady ze stołu lub... no właśnie lub co?
-
Hm... z tego, co widziałam. Zobaczcie skład: Arion: [B]Składniki[/B] Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego(14% jagnięciny w brązowych kawałkach), zboża (14% ryżu w brązowych kawałkach), oleje i tłuszcze zwierzęce, ekstrakty białka roślinnego, substancje mineralne, witaminy, drożdże. jaja i produkty jajeczne, ryby i produkty z ryb. Bez dodatku barwników. [B] Ten fitmin: [/B][B]Kompletna, wysokoenergetyczna karma oparta na bazie ryżu, jagnięciny i warzyw opracowana specjalnie dla psów aktywnych i pracujących.[/B] Zastosowanie wysokiej jakości źródeł białka oraz ryżu jako zboża bezglutenowego zmniejsza do minimum ryzyko powstania uczuleń objwiających się zaburzeniami czynności organów wewnętrznych czy wygladu skóry. [LIST] [*][B]chelaty[/B] - naturalne cząsteczki używane w karmach do wzbogacania ich w śladowe składniki mineralne. Miedź, żelazo, czy cynk w postaci chelatów są znacznie lepiej przyswajalne przez organizm niż pierwiastki w formie wolnej. Efektem jest poprawa transportu tlenu w systemie krwionośnym, a w rezultacie zwiększenie żywotności, wzmocnienie systemu odpornościowego i poprawa sprawności psa. Innymi słowy chelaty umożliwiają lepsze wykorzystanie zawartych w karmie składników mineralnych w porównaniu z pierwiastkami w formie wolnej (niechelatowej) [*][B]wyciąg z yuccy[/B], który zmniejsza nieprzyjemną woń psich odchodów. Ten naturalny dodatek pochodzenia roślinnego ma właściwości zmniejszania poziomu amoniaku i efektów rozpadu białek zawierających związki azotu powodujących nieprzyjemny zapach. [*][B]jagnięcina, kurczak i ryż[/B] są podstawowym źródłem białek we wszystkich karmach ARION. Jagnięcina z ryżem jest szczególnie polecana dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym oraz tych mających problemy ze skórą i sierścią. Kurczak z ryżem ułatwia trawienie i sprzyja redukcji ilości odchodów. Poza tym psy naprawdę przepadają za wyjątkowym smakiem kurczaka... [*]nienasycone kwasy tłuszczowe [B]omega 3 i omega 6[/B] w optymalnych proporcjach sprzyjają zachowaniu przez psa zdrowej skóry i sierści. [*][B]bez sztucznych barwników i substancji zapachowych - s[/B]tarannie dobrane naturalne składniki nie zawierające sztucznych barwników i substancji zapachowych kryją się za tajemnicą wyśmienitego smaku wszystkich karm Arion. [/LIST]