Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Bazarek Temidy, a pewno, że tak. Za jakiś moment znów należy się zakręcić wokół ogłoszeń, może wtedy inna osoba wystawiająca bazarek, może inne strony się trafią.
  2. [quote name='Magdalena']proszę o dopisanie do rozliczenia majowej wpłaty 150 zł ze Skarpety Kudłaczów, nie został odnotowany (są zaznaczone na pierwszej stronie wpłaty za kwiecień i czerwiec, nie ma maja) dzisiaj został wykonany kolejny przelew na lipiec[/QUOTE] Sylwuś, sprawdź jeszcze kolejną, na lipiec wpłatę ze Skarpety Kudłaczy.
  3. Ela lepiej, za jakiś czas powtórka badań.
  4. [quote name='Freya73']A co klikacie, ja tez chce. :placz:[/QUOTE] Tu sobie klikamy i zapraszamy! :-) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=215591975144868[/url]
  5. Już dopisuję tę wpłatę, to ta poszukiwana z mojego bazarku.
  6. [quote name='Smyku']Majqa no kiedy będziesz się nudzić ?[/QUOTE] Poproszę inny zestaw pytań, hihihihihi....
  7. [quote name='IVV']jest wydarzenie ;) Izus jakos nie moge Ciebie zaprosic ???????? [URL="http://www.facebook.com/?tid=1826863997002&sk=inbox#%21/event.php?eid=215591975144868"]http://www.facebook.com/?tid=1826863997002&sk=inbox#!/event.php?eid=215591975144868[/URL][/QUOTE] Dziękuję za pomoc. :-) Łooo matko, dziwne... Hm... ja nie mam żadnych zaklikanych ograniczeń. :roll:
  8. [quote name='majqa']Słuchajcie, tak a propos Fawka... Czy nie warto by było posprawdzać bazarek i wykupić mu kolejny pakiet ogłoszeń? Czas leci? A może, równolegle, zmodyfikowałabyś tytuł Borówko (tak, by zmieściła się w nim prośba o pomoc ogłoszeniową)?[/QUOTE] Aaa to w ramach podniesienia wątku się zacytuję.
  9. Sylwuś, a jak nóżka Amelci?
  10. [quote name='ataK']Rozmawiałam z Szami, nie ma szans, żeby tam w najbliższym czasie pojechać :( (...)[/QUOTE] No to kiepsko. [quote name='Borówka16']Mogę zmienić - z tym to nie ma problemu, tylko na jaki? Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Może na razie na li tylko informacyjny, że Misio jest w DS, a czas pokaże, czy to TEN dom.
  11. [quote name='Magdalena']proszę o dopisanie do rozliczenia majowej wpłaty 150 zł ze Skarpety Kudłaczów, nie został odnotowany (są zaznaczone na pierwszej stronie wpłaty za kwiecień i czerwiec, nie ma maja) dzisiaj został wykonany kolejny przelew na lipiec[/QUOTE] Przepraszam, moje przeoczenie. Jest o nim info na wątku. Już wrzucam w rozliczenie powyżej.
  12. A ja już odpisałam. ;-)
  13. Waderciu, da się, da, wysyłać elektronicznie. Robiła tak po wielokroć Isadora7, temat dopracowała do perfekcji (w znaczeniu wytycznych allegro).
  14. [quote name='zerduszko'](...) Ból to raczej tkwi... czemu ten pies tam trafił, skoro nie odpowiada Waszym standardom. (...) [/QUOTE] Ten temat już był przerabiany więc raczej nie ma do czego wracać, bo i po co. Czasu się nie wróci.
  15. [quote name='zerduszko']Do nauczenia... ale pies nie powinien dostawać za dużo innego jedzenia. Myślisz, że Panu psa nie będzie "szkoda" i się nie złamie? Wątpię. Chcecie zmienić starszego człowieka, bardzo ambitnie ;) Nie wiem co tam pan psu gotuje, ale wydaje mi się, że od kiepskiego suchego gotowane lepsze. Bo chyba na zamawianie przez neta dobrej karmy nie ma co liczyć.[/QUOTE] Oczywiście, że za dużo innego nie powinien dostawać, powinien dostawać stałe (obrany jeden kierunek). Złamie w jakim znaczeniu? Że raz na kiedyś nie zapoda czegoś "ze stołu"? Duże prawdopodobieństwo jest takie, że się złamie choć trafiały mi się starsze jednostki, którym udało się wytłumaczyć, że... i wiem na 100%, że się trzymają w ryzach ale wiem też o nich, że do szaleństwa kochają swoje psy i dobro tych drugich ponad wszystko. Ja w ogóle nie bardzo wierzę w to, by pan specjalnie coś psu gotował. Pewno działa zasada, że co się zgarnie z pozostałości z całego dnia to trafi się Misiowi i w tym, a nie w docelowo gotowanym tkwi ból. Kiepskie suche jest gorsze od rzeczywiście, z myślą o psie, gotowanego ale... czy tu jest taka sytuacja... Może Ela, jak wejdzie, zechce się, o ile to wyczuła na miejscu, wypowiedzieć. Taaa... net... już to widzę. :-(
  16. [quote name='zerduszko']Nie uważacie, że jednorazowa zmiana sposobu karmienia nic psu nie pomorze, wręcz przeciwnie? I jakoś nie chce mi się wierzyć, że pies karmiony ze stołu pańskiego będzie jadł suche ;)[/QUOTE] Czy będzie jadł suche to już przerobiłam, kwestia nauczenia ale co do reszty jest to racja, bo ta pomoc jest na moment/ chwilówka, która w perspektywie czasu niewiele zmieni. Myślałam jednak, że jeśli pokaże się panu, wytłumaczy sens karmienia suchą karmą, że to zaprocentuje. Pewno jednak się łudzę.
  17. [quote name='Marycha35'](...) Nie wiem czy nie prosić o kasiorrrę....Jeśli mamy dbać o brzucho Przyjaciela.[/QUOTE] Ten numer raczej nie przejdzie w tym znaczeniu, że raz, wątek musiałby zmienić dział, dwa, ludzie uznają, że w porównaniu z innymi psiakami z wiadomego działu Misio nie jest w aż takiej wielkiej potrzebie, ma dom, ma pana, z doskoku panią (synowa) i ci ludzie winni zadbać o dobrostan psa. Nawet jeśli panu się nie wiedzie to umowa jest na panią. Tak wygląda teoria ale czy mam rację pokaże praktyka. Fakt, zmiana tytułu by się zdała.
  18. Cudeńko wczoraj spojrzało na mnie z byka, bo ośmieliłam się chcieć zdjąć mu paproszka z czółka. Co za zadziora jedna.
  19. [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 20zł od Gruba Berta z bazarku majqa (fant od Ankub) - info z dnia 14.06.2011 + 60zł od Pudlowa Skarbonka - info z dnia 17.06.2011 + 20zł od majqa (fant od Ankub) - info z dnia 18.06.2011 - 100zł zakup josery - 20.06.2011 + 40zł Jola_li (bazarek majqa) - 22.06.2011 + 25zł sonek666 (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 40zł Energy (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 30zł Smyku (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 + 15zł anetaa200 (bazarek majqa) - info z dnia 24.06.2011 .................................................. .................................................. ...... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 515zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 24.06.2011[/B][/SIZE] + 200zł Coronaaj - info z dnia 28.06 23zł - Romka z bazarku majqa - info z dnia 29.06 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 + 150zł - zaległe odnotowanie majowej 2011 wpłaty ze Skarpety Kudłaczy + 16zł od AgusiaW z bazarku majqa (fanty od Ankub) - info z dnia 6.07 + 150zł - lipcowa wpłata ze Skarpety Kudłaczy - info z dnia 8.07 ................................................................................................... [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 961zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 08.07.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07
  20. 93zł, OK, już nanoszę na rozliczenie.
×
×
  • Create New...