-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']proszę o dopisanie do rozliczenia majowej wpłaty 150 zł ze Skarpety Kudłaczów, nie został odnotowany (są zaznaczone na pierwszej stronie wpłaty za kwiecień i czerwiec, nie ma maja) dzisiaj został wykonany kolejny przelew na lipiec[/QUOTE] Sylwuś, sprawdź jeszcze kolejną, na lipiec wpłatę ze Skarpety Kudłaczy. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Ela lepiej, za jakiś czas powtórka badań. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Już dopisuję tę wpłatę, to ta poszukiwana z mojego bazarku. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Dzielna malizna! :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='Smyku']Majqa no kiedy będziesz się nudzić ?[/QUOTE] Poproszę inny zestaw pytań, hihihihihi.... -
[quote name='IVV']jest wydarzenie ;) Izus jakos nie moge Ciebie zaprosic ???????? [URL="http://www.facebook.com/?tid=1826863997002&sk=inbox#%21/event.php?eid=215591975144868"]http://www.facebook.com/?tid=1826863997002&sk=inbox#!/event.php?eid=215591975144868[/URL][/QUOTE] Dziękuję za pomoc. :-) Łooo matko, dziwne... Hm... ja nie mam żadnych zaklikanych ograniczeń. :roll:
-
[quote name='majqa']Słuchajcie, tak a propos Fawka... Czy nie warto by było posprawdzać bazarek i wykupić mu kolejny pakiet ogłoszeń? Czas leci? A może, równolegle, zmodyfikowałabyś tytuł Borówko (tak, by zmieściła się w nim prośba o pomoc ogłoszeniową)?[/QUOTE] Aaa to w ramach podniesienia wątku się zacytuję.
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, a jak nóżka Amelci? -
[quote name='ataK']Rozmawiałam z Szami, nie ma szans, żeby tam w najbliższym czasie pojechać :( (...)[/QUOTE] No to kiepsko. [quote name='Borówka16']Mogę zmienić - z tym to nie ma problemu, tylko na jaki? Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Może na razie na li tylko informacyjny, że Misio jest w DS, a czas pokaże, czy to TEN dom.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdalena']proszę o dopisanie do rozliczenia majowej wpłaty 150 zł ze Skarpety Kudłaczów, nie został odnotowany (są zaznaczone na pierwszej stronie wpłaty za kwiecień i czerwiec, nie ma maja) dzisiaj został wykonany kolejny przelew na lipiec[/QUOTE] Przepraszam, moje przeoczenie. Jest o nim info na wątku. Już wrzucam w rozliczenie powyżej. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pewno taki Niuniuś Uwięzion! -
A ja już odpisałam. ;-)
-
Waderciu, da się, da, wysyłać elektronicznie. Robiła tak po wielokroć Isadora7, temat dopracowała do perfekcji (w znaczeniu wytycznych allegro).
-
[quote name='zerduszko'](...) Ból to raczej tkwi... czemu ten pies tam trafił, skoro nie odpowiada Waszym standardom. (...) [/QUOTE] Ten temat już był przerabiany więc raczej nie ma do czego wracać, bo i po co. Czasu się nie wróci.
-
[quote name='zerduszko']Do nauczenia... ale pies nie powinien dostawać za dużo innego jedzenia. Myślisz, że Panu psa nie będzie "szkoda" i się nie złamie? Wątpię. Chcecie zmienić starszego człowieka, bardzo ambitnie ;) Nie wiem co tam pan psu gotuje, ale wydaje mi się, że od kiepskiego suchego gotowane lepsze. Bo chyba na zamawianie przez neta dobrej karmy nie ma co liczyć.[/QUOTE] Oczywiście, że za dużo innego nie powinien dostawać, powinien dostawać stałe (obrany jeden kierunek). Złamie w jakim znaczeniu? Że raz na kiedyś nie zapoda czegoś "ze stołu"? Duże prawdopodobieństwo jest takie, że się złamie choć trafiały mi się starsze jednostki, którym udało się wytłumaczyć, że... i wiem na 100%, że się trzymają w ryzach ale wiem też o nich, że do szaleństwa kochają swoje psy i dobro tych drugich ponad wszystko. Ja w ogóle nie bardzo wierzę w to, by pan specjalnie coś psu gotował. Pewno działa zasada, że co się zgarnie z pozostałości z całego dnia to trafi się Misiowi i w tym, a nie w docelowo gotowanym tkwi ból. Kiepskie suche jest gorsze od rzeczywiście, z myślą o psie, gotowanego ale... czy tu jest taka sytuacja... Może Ela, jak wejdzie, zechce się, o ile to wyczuła na miejscu, wypowiedzieć. Taaa... net... już to widzę. :-(
-
[quote name='zerduszko']Nie uważacie, że jednorazowa zmiana sposobu karmienia nic psu nie pomorze, wręcz przeciwnie? I jakoś nie chce mi się wierzyć, że pies karmiony ze stołu pańskiego będzie jadł suche ;)[/QUOTE] Czy będzie jadł suche to już przerobiłam, kwestia nauczenia ale co do reszty jest to racja, bo ta pomoc jest na moment/ chwilówka, która w perspektywie czasu niewiele zmieni. Myślałam jednak, że jeśli pokaże się panu, wytłumaczy sens karmienia suchą karmą, że to zaprocentuje. Pewno jednak się łudzę.
-
[quote name='Marycha35'](...) Nie wiem czy nie prosić o kasiorrrę....Jeśli mamy dbać o brzucho Przyjaciela.[/QUOTE] Ten numer raczej nie przejdzie w tym znaczeniu, że raz, wątek musiałby zmienić dział, dwa, ludzie uznają, że w porównaniu z innymi psiakami z wiadomego działu Misio nie jest w aż takiej wielkiej potrzebie, ma dom, ma pana, z doskoku panią (synowa) i ci ludzie winni zadbać o dobrostan psa. Nawet jeśli panu się nie wiedzie to umowa jest na panią. Tak wygląda teoria ale czy mam rację pokaże praktyka. Fakt, zmiana tytułu by się zdała.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Cudeńko wczoraj spojrzało na mnie z byka, bo ośmieliłam się chcieć zdjąć mu paproszka z czółka. Co za zadziora jedna. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 20zł od Gruba Berta z bazarku majqa (fant od Ankub) - info z dnia 14.06.2011 + 60zł od Pudlowa Skarbonka - info z dnia 17.06.2011 + 20zł od majqa (fant od Ankub) - info z dnia 18.06.2011 - 100zł zakup josery - 20.06.2011 + 40zł Jola_li (bazarek majqa) - 22.06.2011 + 25zł sonek666 (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 40zł Energy (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 30zł Smyku (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 + 15zł anetaa200 (bazarek majqa) - info z dnia 24.06.2011 .................................................. .................................................. ...... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 515zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 24.06.2011[/B][/SIZE] + 200zł Coronaaj - info z dnia 28.06 23zł - Romka z bazarku majqa - info z dnia 29.06 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 + 150zł - zaległe odnotowanie majowej 2011 wpłaty ze Skarpety Kudłaczy + 16zł od AgusiaW z bazarku majqa (fanty od Ankub) - info z dnia 6.07 + 150zł - lipcowa wpłata ze Skarpety Kudłaczy - info z dnia 8.07 ................................................................................................... [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 961zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 08.07.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
93zł, OK, już nanoszę na rozliczenie.