-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Super, to czekam na numer do Arlety. MaDi, przepraszam, nie załapałam, sądziłam, że to był zwrot z adopcji jakiś w trakcie losów suni i nie wiązałam go z przesłaniem tytułu. OK, już wyjaśnione. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja z kolei znam kapilar i mam o nim jak najlepsze zdanie. -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Dopytam jeszcze. Z jakiego powodu sunia wróciła z adopcji? -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Może Arleta powycinała jej trochę kołtuny bo jak ją zabierałam to nie mogła chodzić z ich powodu.[/QUOTE] Oj, to zdecydowanie by się zdało. Oczywiście powiem państwu. Podcięta, wykąpana to i większa szansa mieć pod kontrolą skórę. -
[quote name='magdyska25']Majqa- ok. Dziękujemy pięknie!!!![/QUOTE] W weekend siadam do drugiego, obiecanego bazarku dla obu chłopaków. :-)
-
Jeśli dobrze pamiętam brakuje mi jeszcze jednej wpłaty (ma nastąpić w pt.), a wtedy podliczenie, podział i zasilenie Jasia.
-
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Ooops, współczuję i to mega szczerze. Pn - wt to nie koniec świata, spoko, państwo na pewno zdążą. :-) -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Dzięki As_ko. To b.ważne. Miałam już jazdę z super domem, super zorientowanym w psach, mającym psy (rzekomo znającym ich potrzeby, rozumiejącym zachowania itd...), a... przepitolił młodą sunię, bo drapała do drzwi i piszczała, a tu pretensje sąsiadów. Wiecie, w moim odczuciu, to powinno się rozegrać tak (w znaczeniu dobra suni). Jadę, sprawdzam. Jest źle to po sprawie. Jest dobrze to nim dojdzie do przekazania suni warto by było ludziom podać tel. do DT, by sobie zadzwonili i jeszcze po swojemu dopytali o rzeczy ważne z ich punktu widzenia, czyli dopytali u źródła. W ten sposób mimo wszystko zminimalizuje się widmo zwrotu. -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Jestem w stanie wyczaić niemal wszystko. ;-) Zorientuję się więc w tym podjechaniu państwa jakiś odcinek lub dołożeniu się do kosztów. -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Płacze OK, a zostawiona sama niszczy? Co do finansów... o to zawsze pytam, młody pies też może zachorować i to kieszeniobójczo więc tym bardziej starszy. -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Majqa jak mogłam zapomnieć, że jesteś z okolic Łodzi???:oops::splat:[/QUOTE] No ja zakładam, że z sympatii do mnie nie chciałaś mnie przeciążać sprawą. :evil_lol: -
Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY
majqa replied to E-S's topic in Już w nowym domu
Jestem As-ko, sobota wieczór wizyta ustalona. Proszę, łepetyna chce mi popękać i jak zacznę czesać wątek to coś mi umknie, wpiszcie mi w jednym poście (lub przekierujcie na właściwy post) punkty kluczowe odnośnie samej suni. Co mam sprawdzić od siebie samej wiem, natomiast, może są jakieś istotności - specyficzna psychika suni, stan zdrówka, jakieś Wasze konkretne wymagania, co sunia potrafi, czego nie itd... Chodzi mi o esencję konkretów nie: [I]co powinno się sprawdzać na standardowej wizycie[/I] ale, co mam sprawdzić, bo sprawdzam dom dla tej konkretnej Balbinki. Aha, pytanie samej pani... Jeśli wsio pójdzie OK, kiedy państwo mogą liczyć na przybycie suni. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziękuję serdecznie za info. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Postaram się go jutro fotnąć. Jejku, nie kkkcem, by on odrósł, bo znów będzie umorusańcem. ;-) Odrasta ale na szczęście powolutku. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ajlii'](...) mam wrażenie że robi sie coraz bardziej wesoły i psotny :)[/QUOTE] 3mam kciuki, by to wrażenie zamieniło się w pewność. :-) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Idą leki u kociaka, jest lepiej, w porę wyłapany nawrót kamyków ale do odetchnięcia jeszcze troszkę. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwio, do rozliczenia dopisałam kwotę 23zł od Romki. Jak ją dostaniesz realnie uzupełnię to datowo. Zrobiłam tak, by uwolnić się z subskrypcji bazarku, który tym samym został domknięty i rozliczony. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do podziękowań! :loveu: -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Wsio się wyjaśni z Zorankiem. Jeszcze trochę. Może to być też taki typ urody jak np. moja Firka. Choroby niet, a linię trzyma. Czesia dziś ma kuj, kuj (właśnie czekamy na doktora) a propos trzustki i choć jest szczuplak to w moim odczuciu nabrała nieco fajnego ciałka (już jej na luzie na ręce nie wezmę ;-)). -
Lubię czytać takie fajne newski! Swoją drogą dzielna kobieta. :-) Zdrówka, zdrówka, zdrówka i wielu jeszcze lat życia dla Niej! :-)
-
[quote name='tana']Przyjaciel nasz wspólny przed chwilą wpierniczył moje kanapki z pastellą, a pół godziny wczesniej zrobił to samo z kanapkami Marcina z szynką!!! Ze stołu ściąga Gałgan. Nie to żebyśmy go nie karmili. Wpierniczył to nadprogramowo:evil_lol:[/QUOTE] Ależ jestem dumna. Dzielny Zdobywca, co za węch, co za inteligencja, co za gust! :-)
-
[quote name='ataK']Wiecie co, moja ciotka skończyła w tym roku 101 lat i jeszcze sąsiadkom zakupy robi, bo biedne staruszki mało sprawne ;) (...) [/QUOTE] Ja pierdziu... szczere, najszczersze gratulacje i wyrazy uszanowania dla Cioci! :-) WOW!