Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Dzięki za info :-), czyli na 20kg tabletki, Elu.
  2. [quote name='Smyku']Witaj piękny Zoranie , domyślam się , że już jesteś wywariowany .[/QUOTE] Pewno tak, pewno już trzepie kilometry z resztą stadka. :-)
  3. [quote name='tana'](...) Izuś czy Ty sypiasz czasami? ;)[/QUOTE] Czasem nawet tak. :evil_lol:
  4. [COLOR=blue][B]A na późny koniec dnia pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla Fawcia z fantami od Kochanej Smyku! :loveu: :loveu: :loveu:[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/210887-Taniec-kolor%C3%B3w-bi%C5%BCutkowo-na-Faworka-do-17.07.-Zapraszam[/url]!
  5. Oj, też coś czuję, że pszszszegłam ale pewno AtaK mnie naprostuje z owagowaniem Misia. Dobranoc Elu! :-)
  6. AtaK, ile mógł/ może ważyć Misio? 30kg? Przesadziłam? Za mało?
  7. Jeszcze troszkę i zacznie się końcowe odliczanie!
  8. [quote name='Smyku']Biśku tuptamy na górę , inaczej nie umiem pomóc .[/QUOTE] To też jest pomoc Smyczku. :-)
  9. Mam nadzieję, że nam się Franek upalnie nie rozpłynął. :-)
  10. [quote name='Borówka16']Super, cieszę się z tych wyników bardzo :multi::loveu: A co do odliczenia za weta to już sobie sama odliczysz, bo przelew już poszedł ;)[/QUOTE] Kasa - kasę, jak czytam Borówka przekazała już Tanie, osobie dorosłej. Dane kontaktowe w ogłoszeniach w tym konkretnym przykładzie - Fawor - zupełnie nie przeszkadzają mi na Borówkę. Tana nie wyda nikomu psa w uzgodnieniu li tylko z Borówką. Jeśli do Borówki zadzwoni ktoś do rzeczy bez problemu przejmę na siebie dalsze rozmowy i dogranie wizyty przedadopcyjnej - Łódź - mogę pojechać sama, poza Łodzią - postaram się znaleźć właściwą osobę. Jeśli z jakichś przyczyn nie będę mogła sprostać temu, co opisałam postaram się, by znalazł się na moje miejsce ktoś inny, dorosły i odpowiedzialny. Inna opcja - moje dane kontaktowe w ogłoszeniach, dalszy przebieg spraw podobny. Tak czy owak na tym etapie zagrożenia dla Fawora ze strony Borówki nie widzę.
  11. [quote name='Borówka16'](...) Aaa...no i czyj w końcu nr tel. na identyfikatorze?[/QUOTE] Daj numer Marychy (to się państwu wyjaśni) i ten numer jako drugi, a jako pierwszy numer pani. [quote name='Borówka16']O ile nic nie pokręciłam mam zamówić kurierem do elik, tak? Pytam, bo wolę się upewnić zanim złożę zamówienie.[/QUOTE] Tak, do Eli z adnotacją w zamówieniu, jaką Ci podałam.
  12. Zamawiać, szkoda czasu na dzielenie włosa na czworo. A preventic?
  13. A ja się chwilowo nie porozpisuję, bo tym razem walczę z powolutku, wiekowo gasnącą Misią. Znów weszliśmy w fazę dźwigania. :-( Starość... (zwłaszcza zwierzęca starość) jest straszna. Niektórzy nazywają ją jesienią życia. Sądzę, że tym [I]dwusłowiem [/I]usiłują zaczarować swój własny strach przed nią. :roll: Starość, czy jesień życia (jak zwał tak zwał) i to, co się z nią wiąże... niech ją szlag. :-( Reszta psio - kociuli OK.
  14. [quote name='Smyku']Zoranku mimo wszystko mykaj na górę .[/QUOTE] Ano, mimo wszystko... nie spadaj psiaku.
  15. Aaa się wątek zapuścił... w górę Niunia.
  16. To teraz znów należy pozaciskać kciuki. Niech się już ten ostateczny, a dobry, rozumnie kochający domek wyklaruje.
  17. Olu, ja naprawdę nie naciskam na tą, o której pisałam (arion multi...bla...bla...bla). Wybierz tę z proponowanych, której "workowo" wyjdzie więcej.
  18. AtaK pisała już gdzieś wcześniej, że u niej jadł i gotowane i suche, z czego zrozumiałam, że AtaK aż takich problemów z tą suchą karmą nie przewiduje.
  19. [quote name='Borówka16'](...) Fawor - duży, starszy pies przytulak (do modyfikacji, może ktoś ma pomysł na inny?) (...) Nie zostanie sprzedany, a jedynie wydany na zasadach umowy adopcyjnej w uprzednio sprawdzone i zaakceptowane warunki (wizyta przed adopcyjna).[/QUOTE] A może tytuł: [I][B]Fawor - urodziwy pies widzący sercem![/B][/I] Tu z kolei dodałabym - ....w uprzednio sprawdzone, [B]wyłącznie domowe[/B] i zaakceptowane........ itd.
  20. [quote name='Borówka16']A jak będzie z tabl. na odrobaczenie, kto ją zakupi? (...) [/QUOTE] Elu, możesz i masz, gdzie je kupić? Zwrócę koszt tych tabletek bezpośrednio na Twoje konto, jeśli pozwolisz.
×
×
  • Create New...