Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Borówka16']AtaK, ale wizyta to nie jest Twój obowiązek, ale dobra wola, nikt Cię nie zmusza, źle zrozumiałaś :) (...) [/QUOTE] ... a jeśli już to nie obowiązek jako taki, ściśle rozumiany ale raczej obowiązek z wewnętrznej potrzeby i przekonania.
  2. Jasne, że kartka jest OKI. Tak, czytałam o spotkaniu z biiidnym Franiem. :-)
  3. [quote name='elik'](...) Oczywiście wersja dla pani, to wszystkie działania maja na celu wyłącznie pomoc dla pana w razie ewentualnych problemów zdrowotnych, czy inkszych.[/QUOTE] Tak między Bogiem a prawdą to ze wszech miar obowiązująca wersja i dla nas samych, bo raz, że pomoc psu to cel nadrzędny, dwa, wiele z tego kontaktu i podtrzymania go może dobrego wyniknąć. Dla nas wiedza o Misiu, dodatkowo świadomość pani i pana, że ktoś z boku jest i chce pomóc w razie potrzeby oraz względny i oby jak najdłuższy spokój każdej ze stron.
  4. [quote name='elik'] (...) Zastanawiam się, czy nie podać na adresówce 2-ch telefonów w tym jeden do Marysi35 lub majqi.[/QUOTE] To jest b.dobry pomysł. Może nawet bardziej Marysi, bo Marysia wzięła na siebie rozmowę z panią, dodam, by namówić panią do nauki pana zakładania i zdejmowania szeleczek, więc gdyby... odpukać... Misio dał w długą to łatwiej będzie się Marysi porozumieć z panią lub odwrotnie na okoliczność podjęcia działań (szlak szeleczkowy będzie już przetarty). Edit: Borówko, przesłałam Ci na PW wszelkie dane do zamówienia i wysyłki rzeczy dla Misia (Krakvet). Byłabym zdania, by wybrać adresatkę, preventica, a resztę zagospodarować na karmę i tabl. na odrobaczenie.
  5. [quote name='Marycha35']Borek jeśli nikt się nie zgłosi to ja przejmę. Załatw tylko jak najszybciej proszę to zamówienie karmy, obróżki i co tam ustaliliśmy. (...) [/QUOTE] I co tam ustaliliśmy, czyli tabl. na odrobaczenie i może adresatka (?).
  6. [quote name='elik'](...) Czy jeśli powiem, że odwiedzę Misia w przyszły weekend (w tą sobote nie dam rady) będzie Wam lżej na sercu ? Jeśli zdążycie przygotować dla Misia jakieś prezenty, to chętnie mu zawiozę.[/QUOTE] No ba!!! :-), bo co tu dodać, hihihi! :-) [quote name='Marycha35']Borek czy w związku z Twoim wyjazdem i tu nie trzeba przekazać, na czas Twojej nieobecności, finansów innej osobie???[/QUOTE] Jak to widzisz Borówko?
  7. Może to, co jest przelać na konto Ani, jeśli Ania się zgodzi? Co pójdzie wydatkami Ania rozliczy i odliczy. Hm? Wrócisz, przejmiesz finanse.
  8. [quote name='Marycha35'](...) DT ma na medal:) DZIĘKUJEMY:)[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań! Wielka ulga, że choć na tym wątku nie ma się o co martwić. :-)
  9. [quote name='tana']O.K Izuś:) A na stawy Fawek już wpiernicza ten preparat od madzika (witaminki i minerały z glukozaminą). To jeszcze o coś dodatkowego zapytać?[/QUOTE] A to po prostu podaj doktorowi nazwy i niech się odniesie, czy to jest wystarczające i już. Ci weci są b.OK, nie wpuszczają ludzi w puste koszty, byle tylko...
  10. Super, że idziecie. Z tego, co czytam to tylko powtórka i porównanie tego, co było z nowymi wynikami (plus ewentualnie trzustka ale tu już pogadajcie sobie z doktorem skoro kupy są OK) i oczka (dokładne oględziny, może nowe leki?), aaa i wypytanie o prep. na stawy (i albo zakup albo pocudowanie żeby dany zdobyć może w lepszej cenie).
  11. [quote name='phase']A może spróbować napisać do Fundacji Rottka, czy nie?..[/QUOTE] Na pisanie to raczej nie ma czasu. Trzeba dzwonić. Namiary Klaudus otrzymała.
  12. [B]Jaki jest obecnie stan kasy na Fawka? Tyle 457zł? Od tego chyba trzeba odjąć pieniążki za karmę?[/B]
  13. Budzimy się śpiochy! :-) Pozwolę sobie przypomnieć o bazarku i prośbie o jego podnoszenie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210455-Franio-i-Jasio-zapraszaj%C4%85%21-Do-10.07-odrobinka-luksusu-pr%C3%B3bki-perfum-i"]http://www.dogomania.pl/threads/2104...B3bki-perfum-i[/URL]...
  14. Dzień dobry! Pozwolę sobie przypomnieć o bazarku i prośbie o jego podnoszenie: :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210455-Franio-i-Jasio-zapraszaj%C4%85!-Do-10.07-odrobinka-luksusu-pr%C3%B3bki-perfum-i[/url]...
  15. [quote name='Marycha35'](...) Właściwie to bez sensu jest zamawiać karmę, obróżki, płacić, dostarczać to kurierem. Obawiam się, że Pan nie będzie wiedział co z tym wszystkim zrobić:( Tam potrzebna jest osoba, która to dowiezie, zainstaluje i przekona Pana, że warto. Czyli potrzebny jest ktoś kto c z ę s t o będzie pomagał domkowi, by ten zapewnił odpowiednią opiekę psu......Ździebko to bez sensu:(:(:( Jedyna osoba blisko, AtaK nie daje rady być tam tak często jak to powinno mieć miejsce. (...) [/QUOTE] I cóż mogę dodać? :-(
  16. [quote name='Jasza'][URL]http://img717.imageshack.us/img717/8004/p1120362z.jpg[/URL] Cacek, to Ty?? ;-)[/QUOTE] Tak, to ta mała cholera, na którą słów już brak. :shake: :evil_lol:
  17. [quote name='IVV']juz jestes administratorem ;)[/QUOTE] Widziałam, dziękuję! :-)
  18. [quote name='Klaudus__'][I]Niestety nie znam nikogo od rotków... [/I][/QUOTE] Już masz info na PW.
  19. Sylwia już się tam wpisała. :-)
  20. [quote name='EVA2406']Ja wysłałam zdjęcia i też nie mam potwierdzenia odbioru ani żadnej informacji o bazarku :([/QUOTE] Dziwna sprawa.
×
×
  • Create New...