-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 20zł od Gruba Berta z bazarku majqa (fant od Ankub) - info z dnia 14.06.2011 + 60zł od Pudlowa Skarbonka - info z dnia 17.06.2011 + 20zł od majqa (fant od Ankub) - info z dnia 18.06.2011 - 100zł zakup josery - 20.06.2011 + 40zł Jola_li (bazarek majqa) - 22.06.2011 + 25zł sonek666 (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 40zł Energy (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 30zł Smyku (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 + 15zł anetaa200 (bazarek majqa) - info z dnia 24.06.2011 .................................................. .................................................. ...... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 515zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 24.06.2011[/B][/SIZE] + 200zł Coronaaj - info z dnia 28.06 23zł - Romka z bazarku majqa - info z dnia 29.06 ......................................................... [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 738zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 29.06.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Słowo się rzekło, zdecydowanie czas mi na okulistę. -
[quote name='ataK'](...) Misiek do pana pojechał w szelkach i ze smyczą od Ciapek...[/QUOTE] Taaa, tylko trzeba jeszcze chcieć tego użyć.
-
Kurier to pikuś, trafić musi ale czy pies będzie to, co trzeba miał zakładane? Zdałaby się tu i adresatka. Ponadto, karma teraz OK, a co potem? Ciągłe sponsorowanie? Elu, a czy pytałaś może o weta? Ci państwo mają jakiegoś dobrego? Od chwili adopcji ów wet widział psa? Czy ja nie sięgam już do marzeń?
-
Hm... no to jest tak sobie. Drapanie, może pchły może nie pchły ale zabezpieczenie przeciw kleszczom i pchłom by się zdało. Spacery poboczem, bez przypięcia psa, pies bez obroży, szelek, adresatki, kiepsko. Kości, co człowiek to pogląd, dla mnie zgroza. Był na dogo wątek dwóch psiaków (o ile pamiętam dwóch). Robiłam im tekst. Jednemu nie zdążył się przydać. Bar, dokarmianie kośćmi, udławienie, nie było ratunku.
-
Cudny wstęp! Czekam, czekam, czekam! :-)
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super, że serdunio jak na jego wiek jest OK. Jaką kwotę mam odpisać z rozliczenia? To wspomniane 120zł? -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
A to ja się przywitam! :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzień dobry Wszystkim, dzień dobry Franiowi! :-) Zdrowiej, stawaj do pionu biedaku! Nie chcemy smutnych niespodzianek. -
[quote name='nika28'](...) Ja bym poleciła Państwu innego psiaka, w schroniskach są setki, które nadają się do takich warunków.[/QUOTE] Dokładnie tak, o tym już pisałam. Sprawdzić domek i jeśli jest cud miód i orzeszki nie przepuszczać. Tyle psich istnień czeka, dla których dobra buda i dobry człowiek to nieosiągalny raj.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Ukochanie profilaktycznie siedziało w pokoiku, gdyż... dostało amoku szczekowego i wzburzeniowego i na pewno nie byłoby miło, a nie sprawdziłam wcześniej, gdzie przyjmuje najbliższy chirurg. :evil_lol: Zawsze mam w pamięci udziabanie pana listonosza w Łodzi i... odwiedziny Papatkiole, który pomagał nam poskładać szafy. Remiś tiutiutiutiu, podszedł, pogłaskany pokręcił ogonkiem, a kiedy Papatkiole się położył żeby coś dokręcić spojrzał na niego z byka i dopadł do szarpania mu buta. Podstępna Gnida, ot co! :roll: -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sylwuś, a ja zapomniałam podziękować za pomyślenie o serduszku Bingo. :-) Super, że dowiemy się jak on stoi na tym polu ze zdrówkiem. -
Niestety nie mam numeru do ataK, a to na nią była podpisywana umowa.
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Oj, a tu jakaś dogrywka się kroi. Burza się zapętliła i wraca? No nic, jeszcze poczuwam, bo muszę ostatni raz Czesię odcedzić. -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
Da się radę, musi się dać. ;-) Łoj, chyba burza nas życzliwie mija łukiem, czyli jest szansa, że się położę. ;-) -
[quote name='tana'](...) Nie da rady jakoś kobitki podpytać jeszcze, bo może tak palneła bez zastanowienia... (...) [/QUOTE] Pamiętaj Aniu o jednym. Jeśli ktoś ma "program - buda" to wcześniej czy później go wdroży, czyli np. początkowo weźmie psa do domu, a potem pod pretekstem ulokuje w budzie, co nie będzie powodem do odbioru psa, to mu będzie wolno jako właścicielowi.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Jeszcze nie ma,nie miałyśmy czasu spotkać się...[/QUOTE] OK, to czekamy. -
Elu, wysyłałam namiar Emilce ale zaraz poszukam ponownie. Edit: Poszło, a poza tym... Gorące podziękowania Tobie Elu za chęć pomocy i Emilii2280 za podpowiedź Ciebie. :loveu:
-
[quote name='Mozartowa']Ja mam inny stosunek do bud, bo np. wiele ogarów - rasowych, rodowodowych, rozjeżdżających się po wystawach - mieszka w budach i bardzo im tam dobrze :-) (...) [/QUOTE] Tylko, że o nie ktoś zadbał od początku, dobrze żywił, chuchał na nie i dmuchał, można więc ostrożnie założyć, że ich zadbane organizmy są silniejsze. Fawora życie układało się zgoła inaczej. On już dostał za swoje. Poza tym mówimy o widzących ogarach, a nie ślepych. Ile znasz ślepych, wystawowych, rasowych i rodowodowych ogarów, kochanych przez swych właścicieli, a mieszkających w budach?
-
Nie w tym rzecz. Lada moment ten pies będzie wymagał naprawdę porządnej, mega uważnej opieki, uwagi, doglądania (oczywiście oby jak najpóźniej). Nie widzi, za jakiś czas, to tylko jego kwestia, siądą mu stawy. Jeśli obecny DT go nie parzy, a on DT sobą to nie szalejmy ze szczęściem pod tytułem - buda. Początkowo rozterka była z Krakowem, bo czy..., a czy na pewno, a jak sobie poradzi, a teraz co? Buda więc luz, bo bliżej?