Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='madzik770']myślę,że Regala wyszarpię za jakieś 50,może 70zł:evil_lol: (...)[/QUOTE] Matuś cuda?
  2. [quote name='Borówka16']Ja dzisiaj tyż :megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] Dobre i to! :-)
  3. OK Skarbie, robię przelew. Buziaki Dzielna Kobieto!
  4. Zawsze pamięcią przy Tobie Baszko...
  5. Ostatnie dwa z Milkiem... [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1499/p1120380.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3346/p1120381v.jpg[/IMG]
  6. Nie da się zapomnieć, Lucky... [*]...
  7. I............ [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5991/p1120373.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/91/p1120375.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8021/p1120377.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3026/p1120378a.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9828/p1120379.jpg[/IMG] Miluś z mamą, tak śpią. :-)
  8. [quote name='Energy']Majqa już wiem co mnie zmyliło:multi:ten Twój dopisek okolice:evil_lol: (...) [/QUOTE] No ja myślę, że to i tylko to! :-)
  9. OK więc czekamy. :-)
  10. I kolejne... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6738/p1120365.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3613/p1120366.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9786/p1120368.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/2460/p1120369j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/5005/p1120372.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Iljova']A to tak ;-) Bawisz się w podglądaczkę postów ? ;-)[/QUOTE] Ototo!!! Dokładnie tak. :-)
  12. Obróżka preventic, sprzeciwu nie było. Może i karma ta multi-vital? Tu też nie widziałam oponentów.
  13. Jestem, jestem. :-) Podglądam Wasze wpisy. ;-)
  14. I znowu: [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5076/p1120360.jpg[/IMG] Oczekiwany Cac... [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1037/p1120361a.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8004/p1120362z.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7643/p1120363.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8244/p1120364n.jpg[/IMG] Czesiulek.
  15. [quote name='Borówka16']Ojejku, a kiedy Ty mi to wysłałaś na GG? (...) [/QUOTE] 26.06. [quote name='ataK']Majqa, wysłałam Ci na pw warunki adopcji, które podpisywałam z panią Miśka. Co do odwiedzin, to jeśli miałabym jechać do Miśka za miesiąc, dwa, to na zawożenie zakupów trochę za późno... Lepiej wysłać jemu, a w razie gdyby się o czymś np. zapomniało, mogę dowieźć. Edit - pisałyśmy równocześnie z Borówką :)[/QUOTE] Dzięki Ato za PW. :-) Rozpatrzę się. Olu, zrób więc orienta w kasie i zamówieniu. Zdecydowanie to za długo, by czekać.
  16. I dalej... [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/2267/p1120351.jpg[/IMG] Obecny chorutek - kocurek Elżbieta... [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4352/p1120352.jpg[/IMG] Popierdółka Franusia... Kicia, z którą można zrobić wszystko, zero agresji, zero obronności, sama miłość do ludzi, sama miłość do innych kociaków i psiaków. [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/114/p1120353h.jpg[/IMG] Zabudkowana Anula... [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/8126/p1120354.jpg[/IMG] Czesia i Cacol. :-)
  17. AtaK, rozmawiałaś już w jakiś wiążący sposób z Szami? To ważne pod kątem zakupów dla Misia, czyli czy zrobić je z dostawą do Ciebie czy też bezpośrednio na pana. Olu, nie zareagowałaś na moje pytanie/ prośbę na gg więc wrzucam je więc tu. Czy możesz mi przesłać na mail (zakrywając dane DS, DT, bo to najmniej jest mi potrzebne) fotę lub skan umowy? Interesują mnie same zapisy w umowie/ warunki adopcji.
  18. A ja jeszcze a propos finansów. W weekend ruszę drugi bazarek, który obiecałam (z fantami od Malibo). :-)
  19. Hej Zoruś, trafisz do mnie nie będziesz sam, będziesz z Niunią i wierzę, że i mnie jak dotąd Sylwii pozwolisz się pokochać, że polubisz inne, bezpieczne dla Ciebie psiaki.
  20. Niusiu, będzie dobrze, musi być... :-) Umacniam się przekonaniem, że zawsze przychodzi taki moment, w którym słońce zaczyna świecić dla tego i tylko tego człowieka, dla tego i tylko tego zwierzęcia.
  21. Lada moment ruszę z kolejnym bazarkiem z fantami od Smyku :iloveyou:(Co ja bym skromna, wspaniałomyślna kobieto zrobiła bez Ciebie i jak to było jak Cię nie było? :confused:).
  22. W kwestii kapilaru, bierze go od dawien dawna moja mama, długi czas brałam i ja, znam innych ludzi, którzy brali, różnica kolosalna, swoim zwierzakom dawałam, zrobiłam przerwę, lada moment od niego wrócę, widzę w tym sens.
  23. Fotki różniste... :-) [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8721/p1120261c.jpg[/IMG] Czesia w łóżku hotelowym zabita spacerem... [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6118/p1120266u.jpg[/IMG] Łokuś pycholem do drzwi, oczekujący powrotu męża... [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6596/p1120273.jpg[/IMG] Tak się Łokuś przytula do męża, wtulenie, pupa wypięta i mruczando, a mąż wtedy go obejmuje i mizia. Tu cofnął ręce by nie zakryć części Łoczka. [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6439/p1120349x.jpg[/IMG] Loluś... :-) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/87/p1120350z.jpg[/IMG]
  24. Ja bym podała sufrin i miłorząb lub sufrin i kapilar. Nie łączyłabym miłorzębu z kapilarem choćby dlatego, by z racji faktu, że mają pokrewne działanie móc wyrobić sobie zdanie o danym, wdrożonym jako suplement.
×
×
  • Create New...