[quote name='k_ofeina']Majqa ja to już sama nie wiem co myśleć,mówisz,że Zoo wariuje jak oszalałe a na zdjęciach tylko śpią,albo wylegują sie na kanapie :D:D:D:D:D :diabloti:[/quote]
To są sporadyczne momenty i wtedy zaiwaniam po aparat. ZOO praktycznie popyla non stop. Zobacz, jak mało jest fotek za dnia!!! Ja je łapię w kadr gdy mają odjazd zmęczeniowy, co niestety nie jest częste, a zazwyczaj wieczorem. :shake: W innych okolicznościach wszystkie zdjęcia wychodzą zamazane. Te rozrabiaki przyjmują dużo fajnych póz w trakcie cudowania ale nijak nie mogę tego oddać aparatem. Na spacerze, gdy idę z suniami sama to mogę zapomnieć. W jednej ręce dwie smycze, w drugiej aparat - już próbowałam i porażka. Raz niewiele brakowało by i aparat wylądował w błocie więc odpuściłam.:evil_lol: K_ofeino, czuj się zaproszona, sama lub z Asią do mnie, gwarantuję Ci wtedy dynamiczną Jolę!!!