Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Przekochana sunieczka. Zdjęcia wzruszające!!!:loveu:
  2. O WOW...Czy ja dobrze widzę? Szykują się kochane i magiczne ręce GameBoy???:loveu: :crazyeye:
  3. [quote name='GrubbaRybba'](...)[FONT=Arial]Przyznam szczerze, że wstrzymanie adopcji suni miało 2 powody. Pierwsze, moja szczęśliwie zdobyta okresowa praca, drugi - nasza kotka. ([/FONT][FONT=Arial]...) :([/FONT][/quote] Szczęśliwie zdobyta praca udaremniła też kontakt? Darujcie. Kot w tym wszystkim to pikuś. Co będzie jeśli kot przez parę dni da czadu, a owa praca, zwłaszcza nowa, zmusi Panią do większego wysiłku i odbierze jej i moce przerobowe i czas dla podopiecznych? Kot sobie poradzi, pies w nowym miejscu to większy kaliber wyzwania. Chciałabym się mylić ale...kiedy wszyscy się denerwowaliśmy, przejmowaliśmy, co z domkiem itd...ta pani w ciągu 24h nie miała czasu by się odezwać i uspokoić ludzi przeżywających los psa. Dla mnie to brak liczenia się z czyimiś uczuciami. Jeśli ktoś nie przejmuje się człowiekie, często (choć to nie reguła) tym bardziej bagatelizuje zwierzę. Los Sary nie zależy ode mnie, gdyby tak było, ja bym odpuściła.
  4. ...a jeśli do tego dołączy się jeszcze wyciszenie kory rozkoszną dawką dobrego wina i górę weźmie atawizm układu limbicznego to...eh...niech żyje dzikość serc i dolnych partii...;)
  5. [quote=werty>;9742267]Dobermanka i szczeniaki bezpieczne!!! Karina już je zabrała.[/quote] A pozostałe psy?:-(
  6. [quote name='wihu']Sory za offa, ale jak moge wstawic ten ładny banerek w posta.[/quote] Wsyłałam instrukcję na mail.
  7. Alicjo TEN przysnął lub był już bardzo zmęczony. Reszta mu się udała, człowiek nie!
  8. [quote name='ocelot']Ale dlaczego na Boga nie dali mu szansy?[/quote] ...trzeba mieć mózg, a jeśli jego resztki zakropili %em, to już się nie spodziewajmy więcej.
  9. To tak dla uśmiechu wyjaśnię, bo niestety kiedyś tak właśnie zastałam onkę i jamnika. Sunia na pleckach!!! Oniemiałam.Z naturą nie wygrasz.:shake:
  10. Nie wiem tylko, ktoś o tym wcześniej wspomniał, jak tych zwyrodnialców powstrzymać przed kolejnym zaopatrzeniem się w forsodajną żyłę pod tytułem "pies".:shake:
  11. Dla Ciebie biedaku szykowany jest domek!!! Cudny wybór KWL!!!:thumbs:
  12. Ja bym tego psa nie odpuściła. Wolałabym zobaczyć zwłoki by mieć pewność, że nie można mu już pomóc nic mieć ciągły znak zapytania i bać się, że wciąż gdzieś tam jest, może okaleczony, może umierający na raty.:placz: :placz: :placz:
  13. Pychol jak z mojej bajki!!!!!!!! :loveu:
  14. W górę piesiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :placz: :placz: :placz: Zabijasz mnie DIF tymi fotami!
  15. [quote name='Alicja'](...)[B][FONT=Arial][COLOR=red]Q**** ja bym tą babe z napalonymi facetami zamknęła do boxu :angryy::angryy::angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Po co komuś fundować przyjemność.
  16. Namiary są na 5str. ale mają wszelkie szanse zapodziać się.
  17. Wihu, wstaw może dane do wpłaty w 1poście, bo tu idzie lawina stron i zacznie się kopanie w poszukiwaniu tych danych.
  18. [quote name='GrubbaRybba']Ja się zastanawiam, ale muszę mieć odpowiedzi na pytania. Bez tego nie przekonam rodziny.[/quote] Dziewczyny, mam nadzieję, lada moment odpowiedzą.
  19. Ja Ci się pośmieję!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Tak. Boję się tylko, czy te psy jeszcze żyją. Ja takim bydlakom nie ufam.
  21. No tak ale w kontakcie tego kogoś z psem wyjdzie, że pies ma amnezję i nie rozpoznaje pana.
  22. [quote name='wihu'](...)[COLOR=red][B]Suka może jeszcze żyje.[/B][/COLOR](...)[/quote] Nie przetrawię słowa "może".:placz:
  23. Interwencyjnie tylko w przypadku odejścia z psami. W pouczenia, przywołania do porządku nie wierzę. Przy kolejnej wizycie można nie zastać powodu interwencji.
×
×
  • Create New...