Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. I ja przegapiłam coś tak oczywistego??? Nie wierzę??? Co na to Darwin?
  2. Musi Ci się udać Sarenko!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
  3. Tak, DT zamienił mu się na DS!!!
  4. Margo, czuj się przyjęta!!! Nie wiem tylko, czy wiesz, że stąd się wypisać nie sposób!!!:diabloti:
  5. Bary. Pies, którego miłość sięga poza śmierć jego Pani... ONA I ON. Zabrzmiało to jak wstęp do opowieści o przyjaźni i zbudowanym na niej szczęściu...Na dobrą sprawę jest tak poniekąd..... Ta historia nie kończy się jednak happy endem. Jej zakończenia jeszcze nie znamy, wielką wiarę pokładamy natomiast w łaskawości losu, o ile ten zechce okazać swą przychylność. Była Pani i jej pies. Historia jakich wiele. Jej dłoń, jego zimny wilgotny nos stykały się codziennie, tak okazywali sobie uczucie, tak budowali magię związku człowiek - zwierzę. Rytm ich serc zlewał się w muzykę wspólnego życia. Nadszedł jednak dzień, który zmienił wszystko. Nie przewidziała go Pani, nie przewidział i pies. Śmierć, a z tą damą się nie wygrywa, zabrała wszystko, co pies tak ukochał. Widok bliskiej mu istoty, jej zapach, czułość. Z Panią odeszło też bezpieczeństwo bytu. Minęła masa czasu, a zwierzę nie potrafi uwierzyć, że to już koniec, że Pani nie wróci, że to nie sen, a okrutna rzeczywistość. Co więc robi? Dzień po dniu czeka, wypatruje śladów, tropi resztki przeszłości. Siada przed posesją i zatapia wzrok w czeluści pustych okien. Wciąż łudzi się, że choć na moment mignie w nich ukochana postać. Nikt nie dał psu drugiej szansy, nikt nie pochylił głowy nad udręczonym stworzeniem. Ludzie mijają go obojętnie, odwracają wzrok. Lepiej przecież nie widzieć, niż dostrzec, bo wtedy pojawia się problem, jak pomóc. Błagamy o litość i pomoc dla 8 letniego psa Barego. Pięknego zarówno posturą jak i wnętrzem zwierzęcia, które pokazało, że miłość nie umiera...Nie pozwólcie mu zginąć pod kołami samochodu. Bary i jego cień - samotność, a nad nimi duch przeszłości. Ten widok przeszywa dreszczem i napawa grozą. Bary to typ psa, który odda całego siebie za jeden uśmiech, jedno życzliwe spojrzenie. Najwyższy czas by pojawił się ktoś, komu ofiaruje on swe psie serce i wierność... Bary przebywa w Halinowie k/Warszawy. Osoby zainteresowane losem psa proszone są o kontakt z Panią Anną, pod numerem 0-600968755 lub drogą mailową [email protected].
  6. Całusy charcikowemu światkowi!!!:loveu:
  7. DIF, poniżej linki do alegratki i allegro Isadory: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088787_bary_wierny_jak_krakowski_dzek.html http://allegro.pl/show_item.php?item=338114199 Już przekopałam się przez całość w poszukiwaniu fotek. Zaraz wrzutka tych, w moim odczuciu naj...naj...
  8. Niech nigdy ten uśmiech nie gaśnie, a domek się nie rozmyśli. :razz:
  9. Jasne, że może być!!! OK. Zgrupowanie zrobione. Do mnie trafiają 1, 2, 7. Na ulotce musi być miejsce na wiersz i choć 2-3 zdania o sytuacji, plus podany kontakt do DIF. Czas na pogrzebanie w fotkach.
  10. [FONT=Century Gothic]Wiersz 1:[/FONT] [FONT=Century Gothic]przygarnij mnie[/FONT] [FONT=Century Gothic]choć na chwilę[/FONT] [FONT=Century Gothic]chcę się schowac przed wiatrem[/FONT] [FONT=Century Gothic]otulić się kołdrą twych dłoni[/FONT] [FONT=Century Gothic]a może [/FONT] [FONT=Century Gothic]pokochasz mnie już na zawsze[/FONT] [FONT=Century Gothic]i nic nas już nie rozdzieli[/FONT] [FONT=Century Gothic]spójrz[/FONT] [FONT=Century Gothic]tęsknię za twoim dotykiem[/FONT] [FONT=Century Gothic]który ukoi[/FONT] [FONT=Century Gothic]mój ból[/FONT] [FONT=Century Gothic]tęsknotę[/FONT] [FONT=Century Gothic]samotność[/FONT] [FONT=Century Gothic]i strach[/FONT] [FONT=Century Gothic]może jednak[/FONT] [FONT=Century Gothic]nie będę[/FONT] [FONT=Century Gothic]już sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 2:[/FONT] [FONT=Century Gothic]na dworze dziś ziąb[/FONT] [FONT=Century Gothic]a ja sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]tylko cień domu mam za schronienie[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy odnajdzie się ktoś[/FONT] [FONT=Century Gothic]kto pokocha[/FONT] [FONT=Century Gothic]da dom[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy jak pani ma odejdę gdzieś[/FONT] [FONT=Century Gothic]w zapomnienie[/FONT] [FONT=Century Gothic]pada śnieg[/FONT] [FONT=Century Gothic]wieje wiatr[/FONT] [FONT=Century Gothic]nieprzychylny jest świat[/FONT] [FONT=Century Gothic]i tak bardzo potrzebne [/FONT] [FONT=Century Gothic]schronienie[/FONT] [FONT=Century Gothic]przytul do serca psa[/FONT] [FONT=Century Gothic]znana piosenka ta[/FONT] [FONT=Century Gothic]nucę ją gdy już tracę[/FONT] [FONT=Century Gothic]nadzieję[/FONT] [FONT=Century Gothic]proszę dajcie mi dom[/FONT] [FONT=Century Gothic]proszę weźcie mnie stąd[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy naprawdę proszę[/FONT] [FONT=Century Gothic]o zbyt wiele???[/FONT] [FONT=Century Gothic][/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 3:[/FONT] [FONT=Century Gothic]pod zniszczonym płotem[/FONT] [FONT=Century Gothic]siedzę[/FONT] [FONT=Century Gothic]wpatrzony w niebo[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy jesteś tam[/FONT] [FONT=Century Gothic]ma opiekunko[/FONT] [FONT=Century Gothic]tu tak cicho[/FONT] [FONT=Century Gothic]smutno[/FONT] [FONT=Century Gothic]i pusto[/FONT] [FONT=Century Gothic]czasami[/FONT] [FONT=Century Gothic]ktoś przyjdzie przytuli[/FONT] [FONT=Century Gothic]lecz to nie ty[/FONT] [FONT=Century Gothic]moja pierwsza miłość [/FONT] [FONT=Century Gothic]umarła[/FONT] [FONT=Century Gothic]wraz z tobą[/FONT] [FONT=Century Gothic]a ja [/FONT] [FONT=Century Gothic]siedzę [/FONT] [FONT=Century Gothic]wpatrzony w stary dom[/FONT] [FONT=Century Gothic]tą dziurą pod płotem[/FONT] [FONT=Century Gothic]przechodzę pod twoje okna[/FONT] [FONT=Century Gothic]lecz nikt[/FONT] [FONT=Century Gothic]zupełnie nikt[/FONT] [FONT=Century Gothic]już tu nie mieszka[/FONT] [FONT=Century Gothic]zostałem sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]i szukam[/FONT] [FONT=Century Gothic]nowej miłości[/FONT] [FONT=Century Gothic]nowych rąk[/FONT] [FONT=Century Gothic]tarmoszących mnie za uszami[/FONT] [FONT=Century Gothic]tak długo aż minie tęsknota[/FONT] [FONT=Century Gothic]za tobą[/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 4:[/FONT] [FONT=Century Gothic]świat okrutny i zły[/FONT] [FONT=Century Gothic]brak w nim miejsca na psy[/FONT] [FONT=Century Gothic]niepotrzebne[/FONT] [FONT=Century Gothic]samotne[/FONT] [FONT=Century Gothic]niechciane[/FONT] [FONT=Century Gothic]ten za stary[/FONT] [FONT=Century Gothic]kaleki[/FONT] [FONT=Century Gothic]temu nie dam opieki[/FONT] [FONT=Century Gothic]ten niech zdycha [/FONT] [FONT=Century Gothic]samotnie[/FONT] [FONT=Century Gothic]pod bramą[/FONT] [FONT=Century Gothic]jak w tym świecie mam żyć[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy mam nieczułą być[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy mam zamknąć swe oczy[/FONT] [FONT=Century Gothic]i serce[/FONT] [FONT=Century Gothic]świat okrutny i zły[/FONT] [FONT=Century Gothic]brak w nim miejsca na psy...[/FONT] [FONT=Century Gothic]jak to dobrze że jest[/FONT] [FONT=Century Gothic]DOGOMANIA...[/FONT] [FONT=Century Gothic][/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 5:[/FONT] [FONT=Century Gothic]dlaczego[/FONT] [FONT=Century Gothic]wciąż jestem sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]nikt nie chce mnie zabrać[/FONT] [FONT=Century Gothic]do domu[/FONT] [FONT=Century Gothic]dlaczego[/FONT] [FONT=Century Gothic]tułam się wciąż[/FONT] [FONT=Century Gothic]stare deski służą mi[/FONT] [FONT=Century Gothic]za schronienie[/FONT] [FONT=Century Gothic]dlaczego[/FONT] [FONT=Century Gothic]tak musi być[/FONT] [FONT=Century Gothic]dlaczego[/FONT] [FONT=Century Gothic]nikt na mnie nie czeka[/FONT] [FONT=Century Gothic]tak bardzo już nie chcę [/FONT] [FONT=Century Gothic]być sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]tak bardzo [/FONT] [FONT=Century Gothic]potrzebuję[/FONT] [FONT=Century Gothic]człowieka[/FONT] [FONT=Century Gothic]4.04.08.[/FONT] [FONT=Century Gothic]pada deszcz[/FONT] [FONT=Century Gothic]a ja ciągle mieszkam[/FONT] [FONT=Century Gothic]na ulicy[/FONT] [FONT=Century Gothic]nie liczę już dni[/FONT] [FONT=Century Gothic]wszystkie zlały się mi[/FONT] [FONT=Century Gothic]w jedno pasmo[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy dmie wiatr[/FONT] [FONT=Century Gothic]pada śnieg[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy lśni słońce[/FONT] [FONT=Century Gothic]ciągle sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]wiecznie sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]bez perspektyw[/FONT] [FONT=Century Gothic]CZY KTOŚ DA MI DOM???[/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 6:[/FONT] [FONT=Century Gothic]mijają dni[/FONT] [FONT=Century Gothic]jednakowe[/FONT] [FONT=Century Gothic]szare i nijakie[/FONT] [FONT=Century Gothic]tułam się wciąż[/FONT] [FONT=Century Gothic]bez nadziei[/FONT] [FONT=Century Gothic]bez szans [/FONT] [FONT=Century Gothic]na poprawę losu[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy ktoś pokocha mnie[/FONT] [FONT=Century Gothic]da mi dom [/FONT] [FONT=Century Gothic]ciepły kąt[/FONT] [FONT=Century Gothic]miskę strawy[/FONT] [FONT=Century Gothic]jestem sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]ciągle sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]już tak długo[/FONT] [FONT=Century Gothic]...[/FONT] [FONT=Century Gothic]NIECH KTOŚ MNIE WEŹMIE DO DOMU[/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 7:[/FONT] [FONT=Century Gothic]pod gołym niebem[/FONT] [FONT=Century Gothic]może to romantyczne[/FONT] [FONT=Century Gothic]dla zakochanych par[/FONT] [FONT=Century Gothic]ja jestem sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]nie mam nikogo[/FONT] [FONT=Century Gothic]przytulam się[/FONT] [FONT=Century Gothic]do zimnych ścian[/FONT] [FONT=Century Gothic]pustego domu[/FONT] [FONT=Century Gothic]z którego nikt[/FONT] [FONT=Century Gothic]nie woła mnie[/FONT] [FONT=Century Gothic]kolejna noc[/FONT] [FONT=Century Gothic]gdy pieśń do snu[/FONT] [FONT=Century Gothic]śpiewają samochody[/FONT] [FONT=Century Gothic]gdy wiatru szum [/FONT] [FONT=Century Gothic]w koronach drzew[/FONT] [FONT=Century Gothic]jest moją kołysanką[/FONT] [FONT=Century Gothic]jak długo jeszcze[/FONT] [FONT=Century Gothic]tak ma być[/FONT] [FONT=Century Gothic]czy jeszcze ktoś[/FONT] [FONT=Century Gothic]mnie zauważy[/FONT] [FONT=Century Gothic]kolejna noc[/FONT] [FONT=Century Gothic]gdy jestem sam[/FONT] [FONT=Century Gothic]o domu własnym[/FONT] [FONT=Century Gothic]marzę[/FONT] [FONT=Century Gothic]Wiersz 8:[/FONT] [FONT=Century Gothic]oddam ci całą moją miłość,[/FONT] [FONT=Century Gothic]oddam ci całe moje serce,[/FONT] [FONT=Century Gothic]oddam ci nawet moją duszę,[/FONT] [FONT=Century Gothic]tylko mnie przytul,weź na ręce.[/FONT] [FONT=Century Gothic]Spojrzę ci wtedy ufnie w oczy,[/FONT] [FONT=Century Gothic]wtulę swój nosek w twoje ramię,[/FONT] [FONT=Century Gothic]przyrzeknę wierność już na zawsze...[/FONT] [FONT=Century Gothic]A tej przysięgi nic nie złamie.[/FONT] [FONT=Century Gothic]Więc daj mi tę ostatnią szansę,[/FONT] [FONT=Century Gothic]pomóż w bolesnej mej udręce,[/FONT] [FONT=Century Gothic]stanę się całym twoim życiem,[/FONT] [FONT=Century Gothic]...tylko mnie przytul,weź na ręce...[/FONT]
  11. Zaproponuj podmianę słowa DOGOMANIA na inne, bo jak wiersz pójdzie na ulotkę, to ta trafi do ludzi raczej nie mających pojęcia o tym terminie.
  12. No widzisz Loluś, powiało optymizmem...:loveu:
  13. Jak miło popatrzeć na te wariacje...ależ dają ognia!!! :loveu:
  14. O Chryste, naprawdę nie odbierz tego źle :loveu: ale uwyłam się ze śmiechu.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wyszedł wiersz nad wiersze!!! :thumbs:
  15. Gdybym miała szansę poznać niuńka osobiście to pewno jego Państwo musieliby mnie zaadoptować, bo spod drzwi bym nie odeszła...:evil_lol:
  16. Wielkie dzięki Dziewczyny!!! :loveu:
  17. No i zmusiłaś mnie, hahahaha....Dobra, zajmę się postem z fotkami. Posłuchaj...co do wierszy, najpierw spróbuj nim zadręczysz się przepisywaniem tego, co opiszę (pewno mało udolnie). Otwórz wątek Barego dwa razy. Jeden od strony, gdzie pojawiły się wiersze. Drugi - strona ostatnia, w tym drugim kliknij odpowiedz i masz już przygotowane okienko do wklejenia wiersza. Niech sobie to okienko czeka. Znów wejdź w wątek otwarty na danym wierszu. Stań w lewym górnym rogu, wciśnij lewą myszkę i nie puszczaj ale przeciągnij nią przez całość wiersza. On się wtedy zaznaczy. Teraz możesz myszkę puścić. Stań na zaznaczonym wierszu, wciśnij prawą myszkę, otworzy się kilka opcji, wybierz z nich lewą kopiuj. Przełącz się między wątkami i w okienku odpowiedzi stań, po czym znów prawa myszka, znów się otwiera menu i lewą myszką zrób wklej i masz wiersz skopiowany tam gdzie chcesz. Jeśli nie poradzisz sobie zrób mi post - a w nim podaj strony wątku z wierszami, które wybrałaś i ja je skopiuję. OK?
  18. [quote name='GrubbaRybba']Majga, ja o dziwno zrozumiałam wszystko. :evil_lol:[/quote] A to mnie akurat nie dziwi!!!:evil_lol: :loveu: :evil_lol:
×
×
  • Create New...