Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Najpierw wrzuciłam info na wątek, a potem spłodziłam PW. Już pewno masz wszystko!!!
  2. [B]Moriaaa, wysyłam Ci namiar na dom dla charci pod Łęczycą. [/B] [B]Dane są od Pani Eli, według wstępnej rozmowy mógłby to być strzał w dziesiątkę.[/B] [B]Domek bardzo, bardzo, bardzo prosił o telefon jeszcze dziś!!![/B] [B]Jeśli będzie brak kontaktu, to domek da szansę innemu charcikowi!!![/B] [B]Trzeba działać i to piorunem żeby niczego nie przegapić !!![/B]
  3. [CENTER][B]Futrzata cudowność - sunia Luka, mix owczarka.[/B][/CENTER] [CENTER]Z jakiego powodu kogoś porzucamy? Dlaczego przestajemy kochać? Kiedy uznajemy, że ów ktoś zamiast dawać szczęście, staje się ciężarem? Ponoć sprawiają to okoliczności, sytuacja. Czasem coś w nas poprostu umiera i przestajemy czuć...Pozostaje pustka i pragnienie ucieczki od ciężaru. [B]O ile my ludzie jesteśmy w stanie zrozumieć taki obrót sprawy,[/B] [B]przynajmniej zrozumieć do pewnego stopnia, o tyle porzucone[/B] [B]zwierzę nie ma tego komfortu. Cierpi po wielokroć. [/B] Odcięte od źródła bliskości, od ukochanego Pana, traci grunt pod łapkami, jest przerażone i przesiąknięte niezrozumieniem. [B]Do schroniska pod Częstochową trafiła sunia Luka. Piękne[/B] [B]stworzenie, w którego oczach czaił się strach. Nie potrafiła[/B] [B]przecież podzielić się bezmiarem swego cierpienia, odsłonić[/B] [B]kart przeszłości.[/B] [B]Luka okazała się niezwykłą sunią. Pragnienie obcowania z [/B] [B]człowiekiem pokonało wszelkie opory. [/B] [B]Pięknie chodząca na smyczy, posłuszna i uważna, niezwykle szybko [/B] [B]chwytająca, czego się od niej oczekuje, zdradza wszelkie symptomy[/B] [B]ogromnej inteligencji.[/B] Młoda, bo zaledwie 3 letnia, skora do zabawy łasi się i prowokuje, jakby prosiła: [B]"Zwróć na mnie uwagę!"[/B]. [B]Luka świetnie dogaduje się z innymi towarzyszami swej niedoli,[/B] [B]nie szuka zaczepek, jakby rozumiała, że w miejscu, w którym[/B] [B]przebywa należy się wspierać, a nie walczyć.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Błagamy o szansę dla Luki, ona bez wątpienia jest jej warta!!![/B] [B]Ucieszy sobą niejedno oko i zapadnie w niejedno serce, potrzeba[/B] [B]jej natomiast tylko tego jedynego, które zechce się przed nią [/B] [B]otworzyć...[/B][/CENTER] [B]Luka jest zdrową, wysterylizowaną, odrobaczoną i zaszczepioną[/B] [B]przeciw wściekliźnie cudną psią damą.[/B] [B]W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt z Panią Ulą pod numerem[/B] [B]0-660436321.[/B]
  4. [quote name='szajbus']Trzymamy kciuki, może ta pani ma kogoś znajomego na drugiego pieska????[/quote] Czytasz w myślach??? ;) Też mi to po głowie chodziło.
  5. Modliszka ma rację. Z "psami z tzw. papierami"" jest jazda a propos pozwolenia. Wszystkie inne, z domieszkami - bez problemu w postaci pozwoleń. Można mieszać, wybaczcie to określenie najgroźniejszego rottka z równie krwiożerczym pitbullem i jest on traktowany jak kundelek. Ot, specyfika naszego prawa.
  6. Istny adonis :loveu:..., którego ktoś się pozbył :-(. Ot, kłopot z głowy. Woli kobiety, czyżby już doświadczył czegoś złego z rąk mężczyzny? :shake:
  7. Bazyliah przegięłaś!!! Jak mogłaś ulokować psa, w tak niewygodnym fotelu!!!:mad: Kotom nie łaska zorganizować dwóch wózków???:mad:Oburzające, że muszą się kisić w jednym!!! Wstydź się!!!:evilbat:
  8. Buda może być jak dacza ale niestety, jak długo on będzie miał przepustkę dowolną dziurą na zewnątrz (ulica) tak długo będzie w niebezpieczeństwie. Poza tym to starszy pies i potrzebna mu jest opieka, troska człowieka i ręka weta.
  9. [quote name='nata od jadzi']majqa, no właśnie zastanawiamy się nad tym wątkiem... ale sama widzisz, że wygląda on dość dziwnie, cholera[/quote] Wiem, do czego zmierzasz. Mimo wszystko myślę, że warto by było sprawdzić ten domek nim się go skreśli. Może pan nie zbyt precyzyjnie potrafi wyrazić, co czuje i jakie warunki proponuje, a może to wielka porażka. Jedno jest pewne, że pełnia obrazu to bezpośredni kontakt i jeśli tu będzie choć cień nadziei - spotkanie. Parszywa Tuszyńska...eh...:-(
  10. A propos sznaucerka zerknijcie proszę w ten wątek, warto skontaktować się: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109953[/URL]
  11. Jagienko, za fotę z kotem powinnaś pobierać opłatę od oglądających!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  12. Nigdy się nie przewidzi, czy nowa sunia, przybyła mimo wszystko nie będzie chciała przejąć pałeczki...:shake:
  13. Przecudne wieści!!! Bądź szczęśliwa Juleczko!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  14. Powodzenia w nowym domciu AKIRO!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Całuski Camaro!!! Dziękuję za zdjątka i serce dla Barusia.:buzi:
  16. Padam dziś na pysk i myślę na pół gwizdka ale...na jutro będziesz miała dla niej tekst na wątku, wątek podeślę do Folen z prośbą ładne allegro (Folen jest w tym niemożliwa), a sama zrobię suni ogłoszenie na innych stronach. OK? [B]Czy imię przed telefonem kontaktowym ma być Ula?[/B] Wypada podać choć imię, tak to ogłoszenie wygląda poważniej wobec czytającego.
  17. Niech jej się uda jak najszybciej!!!
  18. Izmir, podsumowanko. Ja, Lolka i Emilka czekamy na dane do wpłaty.
  19. Jeśli coś z ulotkami nie zagra wedlug uznania DIF to dajcie natychmiast znać Folen.
  20. O matko, byłoby fantastycznie gdyby się udało!!! Kciuki zaciśnięte!!!
  21. Super!!!!!!!!!!!!! U nas jest tylko pokropek i...niech się nie rozkręca...:shake:
  22. Nie dziwię się Ciapuś, że cieszysz się najmniejszym sukcesem.
×
×
  • Create New...