Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Gacusiowa, niczego sobie nie wyrzucaj. Żadna z nas nie dźwignie zła całego świata i trudno nie zrozumieć kogoś (Ciebie, mnie, innych), że żartem, ba wygłupem, starają się choć na moment odciągnąć własną uwagę od bezmiaru nieszczęścia. Dlaczego? By nie zwariować...:-(
  2. Tuśka ale czy ta pani będzie skłonna do oddania suni? Jeśli, jak piszesz, sytuacja zwierząt jest u niej specyficzna (wspomniany kot), czyli specyficzny tok rozumowania, to czy masz taką pewność, że jak znajdzie się dom, pani pozwoli zabrać Dianę? Jak dlugo sunia jest u niej na tymczasie?
  3. Dziewczyny, przepraszam za offa. Czy znacie kogoś, kto mógłby uratować to maleństwo, choć DT przed wyrokiem za 4dni??? Ona ma życie przedłużone już tylko o 4 dni... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9988587#post9988587[/URL]
  4. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]TYLKO 4 DNI ŻYCIA...:placz:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  5. Ula, jutro pokombinuję tekst dla Lamii. Czas na nią. Harmonogram reszty podobny.
  6. Ależ to chuchro dało ognia!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Ten pies, cóż...on powoli gaśnie. :-( Łapa może być szarpnięta, naciągnięte ścięgna i więzadła albo skręcona jak Bary uskutecznie wycieczki, przemykając po dziurach. :-(
  8. [quote name='Moriaaa']Majqa...dodzwoniłam się w końcu. Niestety Pan chcę bardziej rasową charcice:shake:[/quote] No to dooooopa....:-( Takiego obrotu sprawy nie przewidziałam. Trzeba dać cynk Ambrze. Może ma taką, niech chociaż rasowej się trafi.
  9. [quote name='bunny80']Badania wyszły nienajlepsze,nerki trochę nie halo,wątróbka wymęczona biegunką i mało czerwonych krwinek.(...)[/quote] Co dokładnie zdaniem weta jest nie tak z nerkami? Mało czerwonych krwinek tzn. anemia, czy jeszcze nie? Safarciu, w górę maleńki!!!
  10. Wspaniałe zdjęcia, poezyyyyyja!!!:loveu:
  11. [quote name='red'](...)można zrobić jej zdjęcia i przesłać dziewczynom z Fundacji Rotka.(...)[/quote] Sunia ma na forum rottków wątek, zdjęcia fundacji są znane tyle, że fundacja jest zasypana teraz masą czystych rottków i nie wie, w co ręce włożyć, a ta sunia jest tylko rottkopodobna. Niestety.
  12. OK Camaro, czekam wobec tego na cynk.
  13. Nie mogę się doczekać relacji z wizyty u fryzjera...:evil_lol: Barusiu, w górę!!! Camaro, zrobić mu tekst ogłoszeniowy i zacząć ogłaszać? Jak wygląda sprawa aodpcji? Po kastracji???
  14. [quote name='Wet-siostra']To nie dostanę bury???:crazyeye: A powody są...:eviltong: 1-poezja...:diabloti: 2-dwa posty pod rząd...:cool3: Wszystko w swoim czasie!!! :razz: Nie myśl, że nie zauważyłam !!! ;) No,ale w końcu,wszystkie chwyty dozwolone...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czekam na wieści o stanie zdrowia Barego i nowe fotki.Podoba mi się ten przystojniak...:loveu::oops: Całusy!!! :loveu:
  15. Dziękuję Zdrojko!!! Czika w górę!!! Do kiedy ona ma czas?
  16. Folenuś, każdy pies osobna aukcja. Tylko tak będzie czytelnie. Póki co Luka. Jak Ula zbierze info o pozostałych dojdą następne.
  17. U mnie nie działa edytor podpisu, cholera.
  18. Uff...Poprosiłam już o pomoc Folen i Wolę!!!
  19. Wspaniały pies, poprostu wspaniały!!!
  20. [URL]http://vegie.pl/topics157/1490.htm#16593[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/Futrzata-cudownosc---sunia-Luka-mix-owczarka.html,26447[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,87,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.znajda.org.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,25/catid,2/Itemid,0/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id73642.html[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/195576-futrzata_cudowno_sunia.html[/URL] [URL]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/futrzata_cudownosc_sunia_luka_mix_owczarka,10609/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33599,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/futrzata_cudownosc_[/URL] -_sunia_luka_mix_owczarka_ [URL]http://dochodowy.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=176&catid=115&Itemid=0[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1214710_futrzata_cudownosc_sunia_luka_mix.html[/URL] [B]To ogłoszenie zostało wyróżnione (alegratka).[/B]
  21. Nie mogę się doczekać fotusiów Sonieczki!!! :loveu: Loluś, Emilko macie PW ode mnie!!!
  22. Uluś, już poprawiłam. Dało znać o sobie moje zmęczenie. Zaraz piszę do Folen i sama ogłaszam.
  23. Izmiruś odpisałam na PW, czekam na info do Ciebie. Lolka, Emilka, jak Izmir odpisze przekażę Wam dane.
×
×
  • Create New...