Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Znów wyhaczyłaś Edi prawdziwą piękność...
  2. O jejku, wspaniale!!! :multi: :multi: :multi:
  3. Masz rację. Pytać gdzie popadnie. Niemożliwe by nikt się nie sypnął.
  4. Jeśli, oczywiście jeśli, sąsiedzi się do tego przyłożyli to nie puszczą pary. Mam nadzieję, że jednak jest inne wytłumaczenie.
  5. Albo schron albo sąsiedzi się zatroszczyli. :-( Gdyby ubyło jednego uwierzyłabym w przypadek ale dwa, ot tak, opuściły sobie znane miejsce...:roll:
  6. No i znów odwróciło posty. :shake:
  7. I niech nie wychodzi.
  8. [quote name='KWL']Wymruczał sobie domek skubany :-P[/quote] Należało mu się!!! :lol:
  9. [quote name='mar.gajko']Kinguś!?!? A Ty myślisz, że jak ja bym się na biało zrobiła, to mnie też by utrzymywało to Forum?[/quote] Jejku, jeśli do zasponsorowania przez Forum brakuje Ci tylko bieli :-o to jesteś w moim typie :loveu:, wyobrażam sobie, jak piękne i gęste masz futro!!! O WOW!!! :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. Płacz nad rozlanym mlekiem jakoś mnie nie wzrusza.
  11. Camaro, neeeee deeeeej się upraszać...złam zasady!!!!!!!!! :eviltong:
  12. Strona 80, post 800, chyba, że chodzi o jakiś inny jeszcze tekst.
  13. Łeeeeee, nie wiesz co tracisz Margo!!! :evil_lol: Hm...znów dogo odwraca kolejność postów, wow, zabawa jak ta lala.
  14. Wszystko, a raczej aparat, w rękach Camary, niemniej liczę na to... Może jeśli farby się troszku ostanie to i fryzjer sobie rzuci, z podobną rejonizacją??? ;) Taka double fota, to by było coś!!!
  15. Ja chcę wyłącznie grzeczne i śliczne tylko mieszkanie nie da się rozepchnąć i potykam się o zwierzaki. :roll:
  16. Koty są wyłącznie od spania w łóżku, wydeptywania właściciela, tupania w nocy po podłodze i podpierniczania rzeczy zakazanych.
  17. [quote name='mar.gajko']A u tego fryzjera, to "kolorek" też nakładacie?????[/quote] Prosiłam wczoraj Camarę o rzut czerwonych pasemek wokół jajek.:evil_lol:
  18. Samo pacanie jest jeszcze do przełknięcia, widocznie łepiszcze wypacane jest w mniemaniu kota zdrowsze, lepsze (??? :roll:) ale...pora pacań pozostawia wiele do życzenia...:evil_lol:
  19. Skoro jest, jak piszesz, to odrzuciłabym póki co trop katastrofizmu. Trzymam kciuki by się udało. :loveu:
  20. [quote name='oktawia6']Gonuś może może pokochac ślepego kota-a co będzie jak ślepy kot nie pokocha Gonzusia?[/quote] Gonzuś sobie poradzi w tej drugiej sytuacji. Mocno wątpię by kicia całymi dniami polowała na Gonza, ten nauczy się schodzić jej z drogi.
  21. Aleksandro podaj mi proszę adres sklepu, gdzie są sprzedawane mentalne zatyczki? Aha, a przy okazji...umysłowe obejmy i uczuciowe znieczulacze!!! :razz: Tia, na to wyszło, że mam chamowate koty...;)
  22. [quote name='ewatonieja']juz tyle zrobiono a jeszcze tyle przed nimi :( bo domu potrzebuja najbardziej![/quote] To jest ten najcięższy próg do pokonania...:-(
×
×
  • Create New...