-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Wątek ma tyle stron, że mała głowa, mam więc problem w poszukaniu na nim tego, co jest mi bardzo potrzebne i to na cito. [B]Czy ktoś może mi dopomóc w pozyskaniu namiaru na Pana Piotra od wózeczków???[/B] -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
majqa replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Witaj Pianko, poniżej uzgodniony tekst, oceń go, zasugeruj, co winno być zmienione. Pozwoliłam sobie przekopiować dodatkowo zdjęcia, które uważam, jako całość, dobrze by było wstawić w aukcję. [CENTER][B]"Świadectwo miłości V.Villas. Błaganie Mabel o pomoc!!!"[/B][/CENTER] [CENTER][B]Paniczny strach, ból, samotność, cierpienie to nie puste hasła.[/B] [B]To uczucia, które są chlebem powszednim, każdy ich doświadczył.[/B] [B]Są wpisane decyzją Stwórcy w nasze życie, są rysami na krysztale[/B] [B]naszego istnienia.[/B] Wielki to fart, że tę tkaninę emocji przeplatają marzenia, złudzenia i chwile szczęścia. [B]W tej delikatnej materii możemy czuć się wybrańcami, bo raz[/B] [B]w mniejszym, raz w większym stopniu mamy wpływ na siebie, otoczenie, zdarzenia. Dobry skądinąd Bóg, przemęczony dziełem stwarzania, przeoczył ofiarowanie tego przywileju zwierzętom.[/B] Czy rzeczywiście było to niedopatrzenie, skoro powiedział o Ziemi "Czyńcie ją sobie poddaną!"??? [B]W majestacie swej dobroci popełnił błąd, zmierzył [/B][B]człowieka, ukoronowanie stworzenia, własną miarą.[/B] [B]Ów człowiek zawiódł i po dziś dzień zakłada jedynie maskę dobra.[/B] Taką maskę zakładała i Violetta Villas, określając się sama Św.Franciszkiem, tyleż to żałosne co i przerażające.[B] Odebrane jej [/B] [B]zwierzęta, dzieło jej miłości, są zatrważającym świadectwem[/B] [B]prawdy. [/B] [B]Czy miały wybór? NIE![/B] [B]Czy kochały swoją panią? TAK![/B] [B]Czy mogły odejść, zaapelować o pomoc, wyszczekać, wymiauczeć[/B] [B]to, co czuły? NIE i jeszcze raz NIE!!![/B] Zbawienie tych czterołapnych skazańców przyszło zdecydowanie za późno ale ważne, że łaskawa Temida zechciała zdjąć wreszcie swą opaskę i zadziałać. [B]Nie wszyscy podopieczni Pani Villas mieli tyle szczęścia by przeżyć, ile miała sunia Mabel.[/B] Jej towarzysze niedoli odeszli za tęczowy most, gdzie nikt już nie podniesie na nich ręki, gdzie nie cierpi się bóli głodowych i nie zmaga z chorobami. [B]Czekają tam na Mabel.[/B] [B]Ludzie, którzy przejęli opiekę nad sunią robią co w ich mocy, by ta przedwcześnie nie dołączyła do przyjaciół.[/B] Chroniąc biedactwo przed schroniskiem, a to z racji stanu maleństwa oznaczałoby oczywisty wyrok uśpienia z powodu nieadoptowalności, umieścili Mabel w hotelu dla zwierząt. Tam przechodzi ona żmudną, wielce pracochłonną i wyciskającą łzy socjalizację. Jej celem jest odbudowanie choćby nici więzi i porozumienia z człowiekiem. Osiąganie sukcesów na tym polu idzie niezwykle małymi, nieporadnymi kroczkami. Trudno się temu dziwić. [B]Mabel widziała w każdej istocie ludzkiej wroga. Przerażenie [/B] [B]zmuszało ją do ucieczki lub zastygania w bezruchu, nieadekwatnych do sytuacji zachowań, od agresji z gryzieniem włącznie[/B] [B]po poddawanie się z sikaniem, z powodu horroru, jaki rozgrywał [/B] [B]się w jej maleńkiej główce... Wiedziona podejrzliwością [/B] [B]i wdrukowanymi w jej psychikę uprzedzeniami miotała się i walczyła sama z sobą. Skoro jednak walkę podjęła to oznacza, że chce, że pragnie się przełamać.[/B] Jest więc dla niej promyk nadziei. Mamy nadzieję, że cień spowije na zawsze jej przeszłość, o co zabiegamy. [B]Błagamy o pomoc w przywróceniu do normalności temu stworzeniu,[/B] [B]którego dotychczasowe życie było pasmem niemej udręki.[/B] [B]Błagamy o pomoc w zmazaniu win innego człowieka. Pisząc wprost błagamy o pomoc w utrzymaniu Mabel w hoteliku, by trud włożony w jej socjalizację nie poszedł na marne i zaowocował w przyszłości znalezieniem dla suni domu pełnego prawdziwej miłości do zwierząt.[/B][/CENTER] [CENTER][B]Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest władny pomóc[/B] [B]ale skoro ktoś z Państwa wszedł na stronę tej aukcji, pragniemy za to podziękować. Dla nas jest to sygnał, że jednak wrażliwi, dobrzy i uczuciowi ludzie istnieją.[/B] [B]Tym samym odbudowujecie Państwo naszą wiarę!!! [/B][/CENTER] [LEFT][B]Osoby zainteresowane dowolnie rozumianą pomocą maleństwu[/B] [B]proszone są o kontakt pod numerem 0 - 501208670 lub pisząc na mail [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B], względnie gg 2762302.[/B][/LEFT] [LEFT][B]Fotki:[/B] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2998/imgp4764xe3.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1711/obraz080cb5qu3.jpg[/IMG] Ta powinna iść jako pierwsza wyświetlająca się w aukcji.[/LEFT] [LEFT][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/779/ssa50436hh9.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/2566/ssa50437pg4.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7042/ssa53062oa7.jpg[/IMG] Ta jako druga.[/LEFT] -
Łódź POWIESZONA NA DRZEWIE PEREŁKA MA DOM!!!
majqa replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Ile ona ma lat? Jak z jej zdrówkiem? Wrzucajcie jak najwięcej spostrzeżen na jej temat, zbiorę to jakoś do kupki i jeśli chcecie, nic na siłe oczywiście, zrobię jej chwytający za serce tekst ogłoszeniowy, wkleję na wątek i jeżeli się spodoba, zaczniemy ogłaszać. -
5 chartów potrzebuje pomocy...odebrane kłusownikom. wyadoptowane
majqa replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Napiszcie do Ambry. -
Łódź POWIESZONA NA DRZEWIE PEREŁKA MA DOM!!!
majqa replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Juno jest pięknym imieniem, jestem "za" by takie zostało... Pytanie faktycznie jakim psiakiem okaże się sunia. Co za bydlę ją tak...eh...:angryy: :-( :angryy: -
5-miesięczna bokserka, Wawa. Zdążyc przed pseudohodowcami!!! Ma dom
majqa replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
Tosiu, sprawdźcie przy okazji czy ona źle reaguje na koty, może i taki domek się trafić (z kicią). Aga, czy ona sygnalizuje potrzebę wyjścia? Jest zaszczpiona? -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Uff. Cudna wiadomość.:multi: -
Cudowny pies TOSA INU... Szczęśliwe zakończenie... :)))
majqa replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Sunia Tosiu sunia. Kastrowane czy nie, sunia zasieje ferment. -
Oby, oby, czego jej z całego serca życzę!!!
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Normalnie LiścioŻerca!:evil_lol: -
5-miesięczna bokserka, Wawa. Zdążyc przed pseudohodowcami!!! Ma dom
majqa replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
OK. Dziękuję. -
Pokaze Wam cos naprawde super.Szczeniaczek 50 kilo MA DOM
majqa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']doopa,ciagle w schronie,czego ludzie jeszcze chca? ma tanczyc,spiewac,deklamowac?[/quote] Stepować i palić wyłącznie markowe cygara. Brązowa, nie ma tu nic do stracenia - podpytaj pana od charci. Wspominał, że rozważał jeszcze jednego psa. Może, tak z pokrewnej beczki, ma kogoś znajomego, kto byłby skłonny pomóc? -
5-miesięczna bokserka, Wawa. Zdążyc przed pseudohodowcami!!! Ma dom
majqa replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nicol'](...)[FONT=Arial]Ma uszkodzoną łapę z tyłu, po operacji...[/FONT][/quote] To zdanie nie jest dla mnie w pełni jasne. Widać, że łapka była operowana i ma uszkodzenie, czy operacją została uszkodzona? Co dokładnie jest z tą łapinką??? Biedna sunieczka. :-( Fakt, jeśli ktoś ją operował to nie po to by wyrzucić, wierzyć się nie chce, że nikt jej nie szuka. -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Dziewczyny bardzo dziękuję za pomoc. Luka najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj pojedzie do nowego domu w Oświęcimiu:lol: Chyba, że znowu się coś wydarzy:shake:[/quote] Ula, nawet nie kracz żartem!!! :shake: -
Luka w nowym domu, nietety Lamia nie doczekała pękło jej serce Już Za TM
majqa replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Trzeba zdjąć ogłoszenia Lamii.:shake:[/quote] Nie wszędzie się da, tam gdzie mogłam zdjęłam. -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
majqa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W górę Bolusiu...:-( -
[quote name='Dea']Ze dwa trzy dni muszą teraz odsapnąć, więc trzymamy kciuki dalej;)[/quote] A nie zmęczą się te kciuki??? ;)
-
Czekamy wobec tego na dobre info!!!
-
Izmir, gdzie astkowy raport??? :loveu: :mad: :loveu:
-
Czas poprawić gusta!;)