Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Koperek']Przed chwilką miałam telefon od pana z Wałbrzycha. (...)Pytałam, czy wolałby wykastrowanego, czy nie- stwierdził, że nie- ale to się do wtorku da zmienić:diabloti: (...)[/quote] Minął wtorek, czy coś się zmieniło? Koperku, trzymaj rękę na pulsie z tą kastracją. Zastanawiające, że ona panu nie jest na rękę. Ciekawe, czy to ta sama osoba, która dzwoniła do Przyjaciela Koni, zgadza się miasto i niechęć do kastracji. Przyjaciel Koni około sb. powinna wrócić już na dogo.
  2. OK. Nie ma co piętrzyć domysłów, co prawda czuję się zaniepokojona ale nie ma wyboru, trzeba czekać aż Koperek się odezwie.
  3. Witajcie! Znajoma Pani Eli miała okazję spotkać się z Panem i jego rodziną (w tym i żoną). Był to istny charci spęd. W rozmowie z żoną dało się wyczuć, że początkowo przybycie charci nie do końca było po myśli ale w tej chwili wszystko jest w porządku. Charcia ma się znakomicie. Jeśli kogoś nadal będzie coś dręczyło w sprawie sunieczki, będziecie chcieli o coś dopytać, piszcie na PW (ze spokojem usuwam wątek z subskrypcji).
  4. Hm...ja dziś poprostu nic nie wiem, bo Koperek od suni do przewozu nie odbierała kom. i nie wchodziła na wątek. Ciężko mi cholercia zorientować się, co jest grane (Czy coś się stało? Wolę nie myśleć tą kategorią...). Co do nadłożenia km. zapłacę za nadkładkę, trudo by ktoś, kto wyświadcza mi uprzejmość miał do tego dokładać.
  5. [quote name='emilia2280']A to do Krakowa jedzie Kudlatka a nie ONka? Czyli ze onka jechalaby do pani pod Szczecinem? Ja tez zadeklarujé 100zl, ale to narazie daje tylko 200zl razem z Tobá...[/quote] ONia Lublin (dom do sprawdzenia) albo Szczecin. Tak, to tylko 200zł ale gdyby miało zabraknąć to zrobię debet na koncie, jeśli nikt więcej nie pomoże. Pan z hoteliku potraktował mnie bardzo po ludzku, miejsce dla niuni jest od ręki, powiedziałam mu w czym rzecz i sprawa finansów musi być na czysto.
  6. Mam nadzieję, że decyzja Neris była podjęta pod wpływem rozżalenia i zmieni swoją decyzję.:-(
  7. [quote name='Masza4']Ale ja dostałam wczoraj instrukcje od Koperek, że na razie domu mam nie sprawdzać, bo jakiś problem sie pojawił. Nie wiem o co chodzi. Dlatego pytam co z domem...[/quote] Koperek powiedziała by w ogóle nie sprawdzać domku w Lublinie??? :-o Dziś na wątek nie weszła, nie odbierała komórki. Hm...jestem wobec tego drugą zdziwioną osobą...a czas goni. :-(
  8. [quote name='AgaG'](...)czy Red. Magda Hejda ma zrobić cud? Nie, tego nie oczekuję. psy po programie ostatnio wcale nie idą.(...)przykre ale prawdziwe...jest zastój w adopcjcah, a program zasypywany jest milionami próśb. Kolejka jest do programu, rozumiem. Nie ma się na to wpływu. Adopcje stoją, OK. ale nie raz i nie dwa przekonano mnie, że o gustach się nie dyskutuje. Bywa, że w kolejce czekają piękności, a pies, który nas osobiście nie rusza, znajduje dom. Każdego przekonuje inna historia więc próbować trzeba.
  9. [quote name='Masza4']Chyba się zgubiłam :oops: Dokąd sunia ma w końcu jechać i dlaczego piszecie coś o zatrzymaniu laktacji? Czyżby się rozsypała?[/quote] Nikt nie mówi o rozsypaniu się suni. Pytam o stan sutków, bo miała młode, karmiła je (stąd pytanie, czy ma jeszcze mleko), a na fotkach widać, że były to nie dawno. Sunia jedzie do Lublina, o ile po sprawdzeniu przez Ciebie domek okaże się dobry. Jeśli nie, kierunek Szczecin.
  10. [quote name='ElzaMilicz']Kudłatka[B] Wiki[/B] do Krakowa, do hoteliku.[/quote] Chyba, że zdarzy się cud i pani, z którą dziś rozmawiałam, która odpowiedziała na ogłoszenie, przemyśli sprawę, odezwie się ponownie, umówi na wizytę przedadopcyjną, zgodzi na poadopcyjne, zechce zaakceptować podpisanie umowy, a z kolei zaproponowane przez nią warunki okażą się znakomite dla suni. Cóż, czekam i nie rozwijam szczegółów, bo szkoda lania wody bez namacalnych konkretów.
  11. [quote name='emilia2280']Majeczko, jesli tylko dziewczyny pojadá w soboté z Zamoscia do Wroclawia, myslé ze zgodzá siéi na zabranie babuni w drodze powrotnej do Krakowa. Jesli nie sobota, drugá opcjá jest sroda lub czwartek po weekendzie i inny przewoznik, ale tez myslé ze ulituje sié nad suniá.[/quote] Dziękuję Kwiatku!!!:loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='emilia2280'](...) A w drodze powrotnej, czy byloby mozliwe uwzglédnienie prosby Majqi i przewiezienia staruszki suni z Wroclawia do Krakowa?[/quote] Dziękuję Emiluś za słowo wsparcia.:loveu:
  13. [quote name='ElzaMilicz']:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] Ja Ci się pośmieję, oj popamiętasz...:loveu: :mad: :loveu:
  14. [quote name='Isadora7'](...) Bo u ciebie to chyba koty robią za zapałki. Mój Rambo śpi dla niego najważniejsze że mnie widzi, wtedy jest spokojny.[/quote] Pan Bóg mnie opuścił, gdy tym małym potworom dałam dach nad głową.:evil_lol: Kocham je, one kwitną, a ja...o to już mniejsza. :roll: Jeśli masz tylko jednego Rambunia to tłumaczy wszystko, dokoptuj mu na chwilunię towarzysza, a zobaczysz, co zaczną wyczyniać.:evil_lol:
  15. Dziewczyny, organizujecie trasę do Wrocławia. [B][COLOR=blue]Jeśli Wam się to uda, c[/COLOR][COLOR=blue][COLOR=blue]zy[/COLOR] byłaby szansa na zabranie w drodze powrotnej suni z Wrocławia do hoteliku w Krakowie?[/COLOR] [/B](Emilka w temacie wątku tej suni, sunia duża, łagodna, ratowana ze schronu przed uśpieniem.)
  16. [quote name='Poker']na wątku szczeniaków z Zywca organzują transport do Zabrza i Wrocławia.może da się coś wykorzystać.[/quote] Bardzo poproszę Poker o link. Znacznie mi to ułatwi sprawę. Pliz...pliz...
  17. [quote name='Isadora7'](...) pytanka w sensie jak ajbardziej pozytywnym i z respectem [COLOR=blue][B]No i mnie rozbawiłaś!!![/B] :evil_lol:[/COLOR] : - kiedy śpisz i czy śpisz? [B][COLOR=blue]Kiedy mi mój własny ból pozwala, a i czas się nie zbuntuje (jestem na wojennej ścieżce z jednym i drugim[/COLOR][/B] ;)) [SIZE=1][COLOR=blue]Warto tu dodać, kiedy moje zakichane koty nie uskuteczniają nocnej Wielkiej Pardubickiej z wszelkimi możliwymi odgłosami, a sunia ich nie przywołuje jazgotliwie do porządku.[/COLOR][/SIZE] - jesteś jedna czy was mnogo [COLOR=blue][B]nas są legiony[/B][/COLOR] :scared:, bo wszędzie gdzie CITO tam [B]majqa [/B](...).[/quote] [COLOR=blue][B]Isadorko[/B][/COLOR], pytał swój swego...:evil_lol:A propos, jakie rozpórki stosujesz na powieki??? :razz: :loveu: ;)
  18. Koperku wywiedz się proszę, czy sunia dostawała jakieś antybiotyki (jeśli - jakie, jak długo, w jakiej dawce) i coś na wstrzymanie laktacji. Jaki jest stan jej sutków?
  19. Pytanie retoryczne...:-( Ja na pewno dam 100zł. Pani od onki pomoże Kudłaczce jeśli onka zawinie do Lublina. Los tych psów jest bardzo powiązany - miejscem i wizją strzykawki. Dajcie mi cynk proszę, gdyby ktoś wiedział o transporcie Wrocław - Kraków lub Opole - Kraków.
  20. Może rzeczywiście poczekać na Kronikę, bo jeśli już zaistniało "coś" newralgicznego to lepiej tego nie umacniać, gdyby znów pojawił się nagły zwrot akcji.
  21. Koperuś, ciiiiieeeeeeeeeeemu nie odbierasz komórki???:mad: Załatwiony jest hotel w Krakowie na czas szukania domku. Koszt 15zł/doba, sunia do przyjęcia od zaraz. [B][COLOR=red]Potrzebna pomoc w transporcie: Wrocław - Kraków !!! [/COLOR][/B] [B][/B] [COLOR=black]Wątek na transporcie założony.[/COLOR]
  22. [quote name='mar.gajko']Jaskiś tłusty się zrobił, czy co? Tuczycie, tuczycie go?[/quote] No ja bym nie dowierzała w aż taki dobrobyt. Ładują sterydy po cienkich kosztach i już.:roll:
  23. [quote name='Isadora7']Przecież nie ma za co :loveu::loveu::loveu:[/quote] A i owszem Twoja praca jest bezcenna...Poza tym mam świadomość, która jest godzina, oj mam...:-(
  24. [quote name='Isadora7'][SIZE=4]Allegro sunieczki, Boże żeby się udało to taki piękny, zdrowy psiak.[/SIZE] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=364640379[/URL] :p[/quote] Isadoro, aż nie wiem, jak mam dziękować.:calus:
  25. Ogłoszenia dodane, teraz już padnę na pysk ze zmęczenia, a z żalu jeśli to nic nie da.:-(
×
×
  • Create New...