Cześć.
Kitek na zimę jak wszystkie kocury robi się gruby, a na lato to szkielecik....
Co do kastracji...W moim sąsiedztwie mieszka dużo kotów moim zdaniem i tak by się gryzł, po operacji łapy budził się prawie cały dzień, budził się,wymiotował,zasypiał, nie wiem czy zgodzili by sie rodzice i w ogóle...Boje się...