Witanko :D
Były zawody z kosza. Nasza drużynka dziewczyn wygrała 2 meczyki, i 1 przegrała, mamy 3 miejsce :D
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Siwiutki dziadzio a szaleje jak szczeniak:D[/COLOR][/quote]
Ja ci dam dziadzio!:mad::diabloti:
[quote name='Selenne']Nie wiem czy zauważyłaś, ale kilka dni temu (tydzień?) wcisnęłam tu bannerek, o który mnie prosiłaś :)[/quote]
Zauważyłam,śliczny ale jakoś nie miałam czasu by go wstawić :lol: