Cześć :D
[URL]http://images34.fotosik.pl/154/e0223a333b5426fb.jpg[/URL]
Jak kangur :evil_lol:
Grrr...Widzę u Aresa 'adresówkę',a mój kochany debil oczywiście ją zgubił, odpięła się po prostu. a To dlatego że tata zamiast przypiąć normalnie to przypiął do kółeczka od starej zgubionej adresówki :/