Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. Cześć :D [URL]http://i25.tinypic.com/2vtb4fd.jpg[/URL] Jaki uśmiechnięty :loveu:
  2. Cześć :D Super foty ;) [URL]http://images23.fotosik.pl/163/0df62fad130d8b82.jpg[/URL] Troszkę się Necikowi zarosło ;)
  3. Cześć :D Ale Moli wyuczona :cool3: [URL]http://images32.fotosik.pl/154/75f4f6a112911585med.jpg[/URL] Słodziutka :loveu: Ps. Co to za czarny psiak w bannerku? ;)
  4. Hej :D [SIZE=1]10 znaków[/SIZE]
  5. Cześć :D 10 znaków
  6. No to czekamy na aparacik :multi: Gratulacje dla Dianki ;)
  7. Cześć :D Super foty :multi: [URL]http://images34.fotosik.pl/154/64af4c87a232a5aa.jpg[/URL] Wow :loveu:
  8. Cześć :multi: OMG ile fot! :-o:loveu: http://i26.tinypic.com/nbzwqg.jpg A chester wszystko olewa. I dobrze! :evil_lol:
  9. Aha i odkryłam z czego Pimpek jest czasem nie posłuszny. Czasem sam z siebie, ale przyczyną jest tez aparat, nie lubi go. I kropka. :roll: [IMG]http://images32.fotosik.pl/152/a82c54529362748cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/163/fd968fb6757479bemed.jpg[/IMG] Koniec :lol:
  10. Hej :D Przed wczoraj zrobiłam Pimpkowi kilka fotek (ze smakołykiem :evil_lol:) :razz: [IMG]http://images29.fotosik.pl/163/0f054792721f6cb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/153/72038829707f85b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/153/a56a262cdd3d46c0med.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://images26.fotosik.pl/163/5b7f4e0d5dab811fmed.jpg[/IMG] :roll: [IMG]http://images32.fotosik.pl/152/a5487ad5b68292cdmed.jpg[/IMG] C.D.N.
  11. Cześć :D Super foty :loveu::lol:
  12. Cześć ;D [URL]http://images27.fotosik.pl/159/140d69e5105af388.jpg[/URL] Słodka :loveu:
  13. Cześć :D [URL]http://images34.fotosik.pl/149/82c499442b7c68d9med.jpg[/URL] :lol:
  14. Cześć :D Śliczne masz zwierzaki :loveu:
  15. Cześć :D :D
  16. [quote name='magda_drakkar'] Hej:loveu: Do Katowic nie jedziemy, ale chyba widzimy się w Jarosławiu?:razz:[/quote] No to widzę że niedaleko mieszkamy :diabloti:
  17. Cześć :D [URL]http://img260.imageshack.us/img260/7249/psy014ed2.jpg[/URL] Sabula :lol: [URL]http://img260.imageshack.us/img260/160/psy090ho1.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://img405.imageshack.us/img405/4826/psyzt1.jpg[/URL] Fajna fotka :D
  18. Cześć :D [URL]http://i26.tinypic.com/280v9sy.jpg[/URL] :evil_lol: [URL]http://i30.tinypic.com/1611aj5.jpg[/URL] Jaki fajny nochal :cool1:
  19. Cześć :D [SIZE=1]10 znaków[/SIZE]
  20. [B]Wszystkiego Najlepszego Dla Sarci Z Okazji Roczku! :multi::new-bday: Był tort? :evil_lol::tort: [/B][SIZE=1]no proszę Sarcia jest już pełnoletnia :evil_lol:[/SIZE]
  21. Cześć :D [URL]http://images23.fotosik.pl/156/1bc3498a93d9d534.jpg[/URL] Super, taki nur do wody, tylko ze zamiast wody ziemia :evil_lol:
  22. Cześć :D No to czekamy na fotki a i ładny bannerek :cool3:
×
×
  • Create New...