-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Więc pomysł początkowy - gorset albo jakaś bielizna ;) ale wszystko takie drogie (chciałyśmy się zamknąć w 50/60 zł). Kolejny pomysł - duże kolorowe pudło, wrzucić do środka wódkę bądź wino i majty kakieś ;) Wyszło na to że kupiłyśmy: wino, bluzeczkę chłopięcą malutką brązową z napisem "i [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2984/icon12zz1.gif[/IMG] mama" i kartkę :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chcemy ubrać butelkę w bluzkę i uformować rękawki tak żeby trzymały kartkę :) To się nazywa prezent na pustą kieszeń :evil_lol::evil_lol: chodząc po sklepach nie mogłam czegoś nie dorwać ;) Moja osobista karta kredytowa ;) :evil_lol::evil_lol: Powtarzam sobie to co ranek ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://img144.imageshack.us/img144/7281/dsc03725lr8.jpg[/URL][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] No i najpiękniejsza kartka jaką kiedykolwiek widziałam... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://img135.imageshack.us/img135/3901/dsc03728hm9.jpg[/URL][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] No i jakżeby inaczej...pogarbiony piesek :) Salsunia :loveu::loveu: na swoim tronie, łóżku, siedzisku .... i wiele wiele innych nazw ;) [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://img91.imageshack.us/img91/8797/dsc03720zo4.jpg[/URL] [/quote] He,he,he no to fajny prezent :evil_lol: I jaką kartkę macie :evil_lol: I fajnie Salsa siedzi ;) Hi,hi,hi ale śmieszny post napisałaś !:evil_lol:
-
[quote name='Ewaa']:multi::multi::multi: i widzisz nasza energia się przydała ;)[/quote] No !:multi: Do weta przydałoby sie pojechać ;) I trzymaj sie owieczko! :calus: Będzie lepiej !:multi:
-
[quote name='Mi.'][B]o boże:cool3:Erga:eviltong: [/B] [B]wpadła na drzewo[/B] [/quote] To nieźle musiała w to drzewo walnąć :evil_lol: A co to "o boże:cool3:" ma znaczyć co ?:mad::diabloti:
-
Dzieńdoberek wszystkim !:cool3:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Pimpek replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/6060/1001507tt6.jpg[/URL] Śliczny :loveu: -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Pimpek replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[URL]http://images34.fotosik.pl/34/52c629f4f9d49ac9.jpg[/URL] :loveu: -
Hej !:cool3: Co tam u was dziub-dziubki ?;)
-
Super foty !:loveu: i jak dużo !:loveu: Tosia śliczna(jak zawsze :loveu:), westek też, a Arina no miodzio :loveu:
-
[URL]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_8-1.jpg[/URL] Śliczny Spajk :loveu: Kogo on ?:cool3:
-
Cześć wszystkim !:lol: -Proszę mi podać menu -proszę -wybieram 20 fot Vectorka -nie mamy 20 -to co najmniej 20 ! -ale... -migiem ! -dobra,dobra,ale jak mnie za to zamordują to będzie twoja wina ! -tralalalala,nie słyszę cię ! -wrrrrr....... -foty dawać ! Głodna jestem 1 -Już,już... -migiem ! :evil_lol:
-
Fotki cudowne :loveu: Ale z czego twojej pince się zrobiła taka rana na łapie ?:crazyeye: A i jak piesek ma na imię bo się na pierwszej stronie nie doczytałam ?:evil_lol:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
Pimpek replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Dzieńdoberek :lol: Gdzie się podział ten dziub dziub :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Pimpek replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL]http://images28.fotosik.pl/107/4c4dc698ab70a003.jpg[/URL] Słodziaczek, sam się przykrył i śpi :loveu: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Pimpek replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Czeeeeeeeeeeść ! :cool3: Ale co ja czytam,co ja czytam 1 Przeczytałam że smutno bez Dobcia pisałaś, i nie rozumiem, to nie wzięłaś Negra ze sobą ?:crazyeye: -
[URL]http://images30.fotosik.pl/106/e33972fa06a7de25.jpg[/URL] Śliczna :loveu: W ogóle to wszystkie foty boskie !:p
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Pimpek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Właśnie chciałam tu napisać że nie mogę przygarnąć Luki ( teraz Mai) i patrzę, a u góry pisze MA DOM, to cudowne :loveu:! Widzę że Mai jest w nowym domku cudownie !:p [URL]http://foto3.m.onet.pl/_m/df2f7072db747cea0b6bd2f2a5120507,7,19,0.jpg[/URL] Śliczna !:loveu: Czekam na więcej fot :lol: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Pimpek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobranoc :cool3: Kolorowych snów Gizmolce, i na kolejne fotki czekam :p -
Hej !:loveu: Ja tu pierwszy raz jestem więc nie na bieżąco :oops: Co oznacza ze mam kilka pytań ;) a więc tak,śliczny Czadzik to twój pies ale w podpisie masz mnóstwo psiaków, wszystkie twoje ?:crazyeye: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/3175/sta600232gl0.jpg[/URL] to są białe wilki czy jakaś rasa psów, i kogo te ślicznoty ?:cool3:
-
[URL]http://img217.imageshack.us/img217/3835/17yr0.jpg[/URL] Całusek :cool3: [URL="http://img217.imageshack.us/img217/4308/42zs0.jpg"]http://img217.imageshack.us/img217/4308/42zs0.jpg [/URL]Śliczna Wenka :loveu: A nie masz fot borderków z Daisy ?:-(
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/97/474fe50ee3eb7d06.jpg[/URL] To się nazywa szczęśliwy pies !:loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/96/6969faa6a2dcfcee.jpg[/URL] Ale ona ma uśmiechy :loveu: Komka jak zwykle na fotach wyszła ślicznie !:loveu:
-
Fajny bobasek :cool3: I Tamcia śliczna :loveu: Może jak ukołyszesz już do snu małą to zrobisz parę fot Tamci ?:lol:
-
Lucky ładny, ale odpuść sobie kokardkę :evil_lol: [URL]http://i23.tinypic.com/2hnxaut.jpg[/URL] "Ajajajaj ! Pańcia, ja nie chciałem !" [URL]http://i24.tinypic.com/30sddoh.jpg[/URL] Mmmm...... co mu pańcia dałaś ?:cool3: " Juz nie moge sie doczekac kiedy bede tutaj wklejac foteczki Jackiego z Luckym :loveu::loveu:" niestety nie wiadomo czy sie polubią :shake:
-
Hello !:cool3: A, fotki proszę, na kolankach, dosłownie :evil_lol:
-
A u mnie jak na razie nie pada :eviltong:
-
Eeeeee...... Ciasto orzechowe, nie przepadam ;) Ale dobra, oblewamy 400 stronkę !:drinking: O sorry, ja nie mogę, wolę to ::pepsi: Ale wy się naćpajcie :evil_lol: