Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. [quote name='moniska']Jestem, jestem :evil_lol: Zdjęć jakoś nie mam czasu zrobić :cool1:[/quote] No trudno, ale długo czekać nie będę :diabloti:
  2. Rozumiem cię, też bym chyba Szajenke oddała, w końcu Ginger najważniejsza! To przecież twoja kochana sunia ! A teraz ma kryzys nerwowy.... a i jak wasze relacje z Ginger ? Poprawiły się, już nie warczy ?
  3. [quote name='Tina.Sara']Hej :cool3: Dzisiaj w szkole Troje oglądaliśmy :eviltong: Moje inteligentne 'koleżanki' się podniecały gołym Bradem Pittem i Orlando Bloomem.. No cóż, każdy ma różne kółka zainteresowań, nie? :evil_lol: W Troi gra mój ulubiony aktor (mojej przyjaciółki też), ale stwierdziłyśmy, że wygląda tam jak ta ostatnia sierotka Marysia :evil_lol: Ale i tak było nasze sławne na całą salę "HOW SWEEEEEET! :loveu:" xD Później go zabili :placz: Więc zaczęłam łbem walić w kolano mojej innej kumpeli, a pani się patrzyła na nas jak na bandę idiotów :diabloti: Później sobie idziemy środkiem ulicy i ja tak: -Ojej, jakież to straaaaszne.... Zabili Achillesa... a później wrzaskiem: - i ***** z******* mi Patroklesa!!!!!!!!!!!! [Tu ludzie dalej się gapili jak na bandę idiotów] Jutro jedziemy z klasą do Pałacu Kultury, więc jeśli chce ktoś mnie poznać to o 11:00 pod pałacem :evil_lol: Musze se kupić pare rzeczy przy okazji, bla bla bla. No i wczoraj oglądałam Czterech Braci... MATKOOOOOOO, ale sie rozryczałaaaaaaaam... Sis mi chusteczke dała a i tak cała przesiąkła. [Sprostowanie: taaaak, tam też gra mój ulubiony aktor i taak, tam też go zabili...] ALE ON TO TAK PRAWDZIWIE ZAAAAAAAAGRAAAAAAAAAŁ! :placz::placz::placz: Ogólnie właśnie wróciłam z dworu i robiłam z Sarą wężyka :roflt: Tina nie lubi jak jej śpiewam 30 Seconds To Mars - From Yesterday. Sąsiedzi też :evil_lol: [/quote] Ha,ha,ha :evil_lol: Matko ale ty masz przygody ! :roflt: A co to były za wyrazy co zamiast nich wstawiłaś takie gwiazdeczki : ****** ? Co ? Bo się nie doczytałam :evil_lol: Przetłumaczysz mi to ?:evil_lol:
  4. WRÓCIŁAŚ !!!!!!! :multi::lol::crazyeye::multi: [URL]http://ks352810.kimsufi.com/photos/AF/A5/8331860.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://ks352810.kimsufi.com/photos/43/26/8427637.jpg[/URL] Temu to dobrze ! :cool3: [URL]http://i4.photoblog.pl/photos/C7/81/7594844.jpg[/URL] Jej !:razz: [URL]http://i2.photoblog.pl/photos/4A/24/7224042.jpg[/URL] :placz:
  5. [quote name='diabelkowa'] a jaka ta bude bedzie mial?[/quote] Taką..... hmm.... O ! Podsionek !:cool3:
  6. O ludzie..... :loveu: Jaka ona piękna :loveu: Zakochałam się na zabój ! :loveu: Hmmm...... Co by tu zrobić.... Spróbuję jakoś namówić rodziców na zaadoptowanie jej..... Mam nadzieję ze się uda, ja nie mogę patrzeć jak ona tak gnije w tym schronisku :placz: To nie jest pewne więc jeśli ktoś się zgłosi że ją chcę i może ją zabrać to na mnie nie zwracajcie uwagi. A i, Luka jest w schronisku w Przemyślu ?
  7. [quote name='Rinuś']TY dawaj fotki :angryy: Ona kryzys przeżywa a ty jej fotki wypominasz ?!:angryy:
  8. Szkoda ze Tabel już pojechała,czekam na foty Gizmusiowe :loveu: A i teraz jest czterodniowy weekend, super nie ?:cool3: A ta zaćma Bulikowi nie zejdzie ?:-( Ja się na chorobach koszatniczek nie znam, w ogóle na nich się za bardzo nie znam,ale Bulik sobie raczej poradzi, Syriusz mu pomoże ;)
  9. Super foty :loveu: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/4963/dsc06260nvu0.jpg[/URL] Kocham jej pyszczek :loveu: I ten wzrok ! :loveu: [URL]http://img152.imageshack.us/img152/7594/dsc06281nie6.jpg[/URL] Jakbym Pimpka widziała, tylko z eon tak wariuje bez powodu, bez patyka :evil_lol: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/1262/dsc06263ner8.jpg[/URL] Negra :loveu: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/6195/dsc06273ned1.jpg[/URL] Słodka :loveu: [URL]http://img46.imageshack.us/img46/1735/dsc06270nhi0.jpg[/URL] Piękna :loveu: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/1403/dsc06269nip7.jpg[/URL] Śliczna :loveu: A i Negro bardzo ciekawy i i zabawny post napisałaś, czyli że będziesz.... sterylizowana ??:lol:
  10. [URL]http://img509.imageshack.us/img509/8594/necikowefotki011fy6.jpg[/URL] Jej, temu to dobrze :loveu: A i spóźniony życzenia dla Neta z Okazji jego Urodzinek ! :multi: Życzę ci necie, dużo szczęścia,zdrowia,smakołyków,szynek,wigilii super, miłości i czego tylko sobie zażyczysz ![SIZE=1] [COLOR=DarkOrange]oprócz zabicia pańci rzecz jasna[/COLOR] :evil_lol: [/SIZE]
  11. Fux śliczny :loveu: Fajne ma szelki, mój psiak nie ma szelek....... [URL]http://img229.imageshack.us/img229/2846/fux014dh0.jpg[/URL] Jaki uśmieszek śliczny :loveu:
  12. Pimpek

    Galeria Daisy

    [quote name='Sznaucerka-Balbina']Czeeeść. Poproszę o nowe fotki:cool3:[/quote] To ja się dołanczam :cool3:
  13. [URL]http://i17.tinypic.com/4p34axu.jpg[/URL] :cool3:
  14. [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i53840_kk2.jpg[/URL] Śliczna :loveu: A i sorry że mnie tu tyle nie było :oops: Ale ty tez święta nie jesteś :evil_lol:
  15. Super foty :loveu: Na tych fotach mi się jakoś Logan z wilkiem skojarzył :evil_lol: [URL]http://img219.imageshack.us/img219/9133/zdjcie039rq1.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://img152.imageshack.us/img152/9559/zdjcie003nv1.jpg[/URL] ŁOŁ ! :loveu: [URL]http://img219.imageshack.us/img219/379/kopia3zdjcie005mq3.jpg[/URL] :loveu:
  16. Super foty :cool3: Paaaaańcia, czemu nie chcesz powąchać kretówki z Sarą ?:diabloti:
  17. [quote name='Justys95'][B][/B] No, no...ale stawiasz wymagania :crazyeye: :eviltong:[/quote] Coś nie pasi ????????? :diabloti: [URL]http://images26.fotosik.pl/104/82f33bfb6855470a.jpg[/URL] He,he,he :cool3: [URL]http://images23.fotosik.pl/104/be4141605fdad5fa.jpg[/URL] Lubi się z Niki ? Bawili się kiedyś razem ? :razz: [URL]http://images24.fotosik.pl/105/013943208f5ba197.jpg[/URL] Niki :loveu:
  18. [URL]http://tinypic.pl/t1/out.php/i56313_tnIMG2653.jpg[/URL] Śliczne :loveu: [URL]http://www.bibleetnombres.online.fr/images26/halloween.jpg[/URL] A wiec to tak ! Najpierw nas uspokajasz super pięknymi fotami Bonnie, aż nagle wyskakujesz z jakimiś dyniami strasznymi żeby nas wystraszyć ?!:mad:
  19. Nie no ! Ja nie mogę ! Toż to cudo nie pies !:loveu: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Akira/IMG_0055.jpg Jaki pyszczek słodki :loveu: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Akira/IMG_0321.jpg Ten wzrok !:loveu: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_2564.jpg Boskie :loveu: http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/Aki%20stronka/IMG_2497.jpg Nowy domek się podoba !:cool3:
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] 10 stopni... tożto lato prawie :evil_lol:[/quote] Ty to gorąca babka jesteś !:evil_lol: Jak mój kumpel Michał, pogoda - deszcz, ten wchodzi do szkoły, ściąga kurtkę, i łazi cały dzień w podkoszulku po szkole, a na WF na dworze jeszcze spodenki przebiera..... :evil_lol:
  21. [quote name='dadiii']wiecie co nawet niezauwazylam ze nasza galeria ma juz 60 stron jeszcze troszke i bedzie 100 :D :D :D :D[/quote] No, ale super ! :cool3: A kiedy aparat będzie naprawiony ?:cool3:
  22. [quote name='dadiii']no ba to ty niewiedzialas ?? :D[/quote] Yyyyyyyyyy............. Nie..... To przez mamę xD Ona nawet mi nie pozwala Z Pimpkiem do miasta pojechać.....:roll:
  23. [URL]http://i18.tinypic.com/4v797gl.jpg[/URL] Ale miała kudłaty ogonek ! :cool3: [URL]http://i15.tinypic.com/2rfdh1g.jpg[/URL] Za dużo od psa wymagasz, tak wysoko nie skoczy :diabloti: Ale ujęcie fajne :razz:
  24. Kulka jest śliczna :loveu: Cudne foty :loveu: Mój pies ma 6 lat, prawie tyle co Kulka :cool3:
  25. [URL="http://img86.imageshack.us/img86/4585/dsc0154bx1.jpg"]http://img86.imageshack.us/img86/4585/dsc0154bx1.jpg [/URL]Śliczny :loveu: Jak ma na imię bo ja tu pierwszy raz ?:oops:
×
×
  • Create New...