-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
Mi się rysunki nie wyświetliły...... AAAAAAAA! U ciebie już śnieg, a u nas tylko mróz na trawie !:placz: [URL]http://images34.fotosik.pl/32/68979587a6ebe54bmed.jpg[/URL] Fajnei ta łapa w kadr weszła ;)
-
[URL]http://i21.tinypic.com/2im4c3r.jpg[/URL] Kto wygrał ?:cool3: [URL]http://i21.tinypic.com/33u9vug.jpg[/URL] Foxi !:loveu: [URL]http://i21.tinypic.com/2061to5.jpg[/URL] Kreoś poważny ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Pimpek replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jakie widoczki :cool3: [URL]http://images30.fotosik.pl/106/cf6131a8cf7f6da9.jpg[/URL] Takie rzeczy lubię :p [URL]http://images34.fotosik.pl/32/a90b924bdab1c0ec.jpg[/URL] Negro śliczny :loveu: -
Przykro mi z powody Kizi :-( [URL]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz870.jpg[/URL] Jęzorek :loveu: [URL]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz869.jpg[/URL] Słodziaśno tu wyszła :p [URL]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz881.jpg[/URL] Hop :cool3:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
Pimpek replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[URL]http://images33.fotosik.pl/34/3343c640b5a82853.jpg[/URL] Super foty, ale szczęśliwa !:loveu: -
[quote name='iwop']Zaczyna się dziać nźle... Facet u którego jest Maszka zaczał nie pic ale chlać (sorry za wyrażenie); Paweł chodzi tam codziennie aby nakarmic Masz, dwa jego pieski i kota... :-( Masza powinna jak najszybciej znaleźć dom![/quote] To straszne ! :placz: Ale co ja mogę poradzić.... :placz:
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
Pimpek replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Widzę że Loli jest w nowym domku cudownie o czym świadczą listy i zdjęcia :loveu:! -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] ZimnooooOOO:shocked!: Dzisiaj ręce mi opadły...poszłam troszkę po 6 na podwórko przed domem z psem, spacerowałyśmy i podbiegł do nas jamnik z klatki obok...piszczał i widać było że zmarznięta bidula, okazało się że ktoś go wypuścił i zatrzasnęły się drzwi za nim od klatki...maluch nie mógł wejść...podbiegał do wszystkich którzy przechodzili podwórkiem z nadzieją że ktoś mu otworzy...ja poszłam poszarpałam drzwi ale nie dało rady...chciałam zadzwonić na domofon ale nie miałam pojęcia na jaki nr. w końcu zawołałam pieska i wpuściłam go do swojej klatki, zostawiłam uchylone drzwi żeby mógł sobie wyjść kiedy zechce i wrócić. Nasz poprzedni pies też był wypuszczany (nie krzyczcie bo to nie ja :eviltong:) ale miał zawsze drzwi otwarte a jak zdarzało się że nie to szczekał i zaraz ktoś po niego schodził. No a grubaskowego jamniczka (Dino) mi się dzisiaj strasznie szkoda zrobiło :roll: jeden z nielicznych jamniorków, którego lubię (bez urazy dla tych którzy jamniki mają) ;) Dobra ja tu się rozpisuje a muszę jeszcze się ogarnąć bo czeka na mnie podróż kolejeczką do Gdyni bo śmigamy do oceanarium :multi: :evil_lol: w kolejce chyba zasnę ;) Buziaki i miłego dnia Wszystkim życzę :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] A no zimno zimno ;) Fajnie że temu jamniorkowi pomogłaś :lol: Ale do jakiej klatki go wpuściłaś bo nie rozumiem po co poszłaś na spacer z Salsą i klatką ?:evil_lol:
-
[URL]http://i22.tinypic.com/se4xf6.jpg[/URL] Tigeros, co za oczy, a pryz okazji czy to nie posłanko Jackyego ?:cool3: [URL]http://i23.tinypic.com/nzerz8.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i23.tinypic.com/2cpal3p.jpg[/URL] "Skoczyć,czy nie skoczyć ? Być albo nie być?...." [URL]http://i20.tinypic.com/10hukp1.jpg[/URL] "....wolę być !" [URL]http://i20.tinypic.com/2m4r3bo.jpg[/URL] Temu to dobrze :loveu: Z kim on tam śpi ?:diabloti:
-
Efli jak zwykle piękna :loveu: Fajne fotki, szkoda że z bluz nie ma rozmiaru Efli :shake:
-
[URL]http://images27.fotosik.pl/106/705818ce47f9b858.jpg[/URL] Super :loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/105/1113c5874bae0663.jpg[/URL] Jeeeeeeeeej :loveu: A właściwie to jakiej Sara jest rasy ?:crazyeye: [URL]http://images30.fotosik.pl/106/a520bab765f0664d.jpg[/URL] Z tego zdjęcia najbardziej wyraźny jest tyłek Sary :evil_lol:
-
Luna jest prze śliczna :loveu: Nowofunlanda przypomina bardzo :p Piękne fotki :loveu:
-
HURA! Jest aparat i fotki :multi: Psotka wyszła ślicznie :loveu:[URL="http://img217.imageshack.us/img217/3663/dscn2334jw1.jpg"] http://img217.imageshack.us/img217/3663/dscn2334jw1.jpg[/URL] Prze piękna :loveu:
-
[quote name='Anashar']W zasadzie jeszcze się nie znają :evil_lol:[/quote] A to czemu jeśli mogę spytać ?;)
-
Hello :cool3: Śliczne fotki :loveu: Funia mi troszkę Pimpka przypomina ;)
-
Fajne te patyczaki, wszystkiego najlepszego dla Bonnie :loveu: Wymiziaj ją ode mnie i wstaw jej foty :cool3: Gdybyś nie wiedziała jak to się robi ::diabloti: Włącz aparat,zrób Bonnie co najmniej 20 fot,wstaw na dogo :diabloti:
-
[quote name='Justys95']a nie możesz zrobić zdjęć w domu?[/quote] Czy ja aby nie pisałam już ze mama nie pozwala by Pimpek był w domu ? Pisałam !:mad: A i hejo wam wszystkim :p Jutro foteczki będą na 99% ;) A i tata i mama pojechali na zakupy i przy okazji będą oglądać budy, tata mówił że pstryknie parę zdjęć :lol: A i opowiem wam sobotni spacerek :cool3: No więc chodziliśmy po asfalcie, tam dalej była wbita w ziemię deska, i skakałam przez nią z Pimpkiem, takie improwizowane Agility ;) Tam był taki podłużny rów z ziemi tez, i ja chciałam zęby Pimpek poszedł jego środkiem ze mną, i go za smycz ciągnę, a on już ma wskoczyć, ale przeskakiwał na drugi brzeg, a potem to już specjalnie hop mówiłam żeby z brzegu na brzeg skakał :cool1: Byliśmy tez na łąkach, Pimpek jak zwykle tropił myszy i kopał dziury, i sobie biegaliśmy, i tka dalej, fajnie było :razz: A i wujek przyjechał ze swoją labradorką Mówką, w sobotę i ona jest taaaaaaaaaaaaka gruba ! :crazyeye: To pewnie przez to ze mieszka w bloku a wujek,ciocia, i ich córeczka około dwuletnia Weronika, dużo ruchu jej nie zapewniają, i wpuścili ją do ogródka wujka Adama, on ma labradora Badiego,syna Mówki, i sobie razem brykali Badi i Mówka :lol: A Badi jakoś przez siatkę uciekł do wujka Wojtka i mu kury gonił aż go wujek Wojtek nie złapał i za obrożę do kojca nie wsadził :shake: A wczoraj padało u mnie..... A dziś to było jako tako, spacerek mógłby być ale ja musiałam dziś na prywatny angielski :shake: Mam nadzieję że jutro będzie ładna pogoda :multi:
-
Budę kupimy w poniedziałek, a jak nie będzie to ją zamówimy przez neta. Dziś byłam na super spacerku z Pimpkiem opisze go potem, a fot nie ma bo tata mi nie pozwolił zabrać aparatu na spacer, może jutro wezmę aparat na spacer :p
-
[quote name='MałaMi'] Ciężki mam teraz okres :-( nic mi nie wychodzi, związek sie rozpada :-( Szkoda gadać.... :shake: Dobrze, że jest Bąbelek, on zawsze przyjdzie i patrzy tymi swoimi ślepkami :-( i chce się przytulać ;) Kochana istotka :loveu:[/quote] Właśnie ! Trzymaj sie, my cię nie opuścimy !:buzi:
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
Pimpek replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No, czekamy na ten test, ja też mam kota :oops:;) A i o co chodziło z tym że rozszarpiemy Lukę co ?:cool3: A i, gdyby wszystko poszło po mojej myśli, i rodzice chcieliby się zgodzić na drugiego psa, to ja mam do schronu w którym przebywa Luka tylko z godzinkę :p -
A i dziękuję wam z Kitkiem za komplementy ;) Niestety ale foty Pipmka dopiero jutro bo dziś padało u mnie i spaceru z aparatem nie było........
-
[B]Diabelkowa,[/B] ja ci mówię foty jak będzie pogoda a u mnie dziś się pogoda ładna nie zapowiada, poczekaj że do soboty ! ;) [B]Guffi,[/B] foty Pimpka dziś lub jutro, jak je zrobię :evil_lol: [B]Czarna_Owieczka,[/B] dzięki :D
-
[quote name='Kincia']Aaa :D Mi sie podobaja bardzo dlugowlose :loveu:[/quote] Mi też :loveu: