Jump to content
Dogomania

Pimpek

Members
  • Posts

    2162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpek

  1. [URL]http://i7.tinypic.com/835fgom.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i17.tinypic.com/6licjfq.gif[/URL] Fajne !:loveu: [URL]http://i16.tinypic.com/7xtvln7.jpg[/URL] Za kropkę chleba zrobi wszystko :evil_lol::loveu: [URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=823x69y&s=1[/URL] Reakcja na ładne i donośne "pssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik" ?:evil_lol: [URL]http://video.tinypic.com/player.php?v=8c2dj06&s=1[/URL] Kto siedzi w tym pudełku ?:evil_lol: KOT ? Kogo ?:cool1: UWIELBIAM JĄ !:loveu: (Azę ma sie rozumieć :evil_lol:)
  2. [URL]http://img266.imageshack.us/img266/4227/zimawikaix2.jpg[/URL] Zdolna mała :D [URL]http://img266.imageshack.us/img266/6784/zimanojuzjl9.jpg[/URL] Słodkie oczęta :loveu: " Twarduś nam zwiał, a jak już przyszedł to się baterie w aparacie wyczerpały :-(" Co,za pech..... A i zapomniałam, się przedstawić :eviltong: Paulina jestem :lol: Śliczne masz psiaki :loveu: Kociaczki też !:loveu: Będę tu wpadać częściej, pozdrawiam !:multi:
  3. [quote name='dadiii']koszmar byly 3 zadania z czego na poczatku dobrze zrobilam 2 ale uznalam ze byly zle i skresliwiam!!!!!!:( :( :( :( :( :( :(:(:( i poprawilam na zle !!!! :/ :/ :/ i bede miec pale :( :( :( :( ale sprobuje to poprawic jesli bedzie mozna bo to kartkowka a teraz bylo z czasow czyli ten srtefowy miejscowy itp. itd.[/quote] dadiii, jak zawsze powtarzała kiedyś moja była pani "pierwsza myśl jest zawsze najlepsza" bo robiłam podobnie jak ty !:evil_lol: no chyba ze jesteś w 100% pewna że masz źle to możesz wtedy poprawić :lol: EDIT: Czemu pod twoim podpisem pisze że mas zna yorka 63 zł 00gr ? Chcesz mieć yorka ? Rodzice sie zgodzą ? co wy tak wszyscy z tymi yorkami, drugi kundelek nie lepszy ?:lol:
  4. [URL]http://images32.fotosik.pl/40/56f45fd54d01059d.jpg[/URL] Jaka słodka !:loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/110/9215ba8fcb5a370c.jpg[/URL] Jaki ma gryzaczek ślicznotka !:loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/110/873556131fabe904.jpg[/URL] Kolorowych senków :p
  5. Dzieńdoberek !:cool3:
  6. [URL]http://img213.imageshack.us/img213/6939/piesy023fn4.jpg[/URL] boberki sie postarały :lol: [URL]http://img218.imageshack.us/img218/2656/piesy017pe7.jpg[/URL] fajny wodospad ;) [URL]http://img138.imageshack.us/img138/4564/piesy018mf8.jpg[/URL] słodko tu wyszła :loveu: A fotki Sabki kiedy ?:p
  7. [quote name='binkaa']Cześć dziewczynki.. Nie uwierzycie co się stało.. W drodze powrotnej od fryzjerka(postanowiłam, że wróce pieszo, taki mały spacerek), jak zwykle Daisy szła obok mnie, [B]bez[/B] smyczy - zaufałam jej i to był mój błąd:shake: Ostatnio co raz częściej chodziła na spacery bez smyczy, więc i tym razem jej pozwoliłam tak iść. I.. nagle zobaczyła jakiegoś ptaka. Poleciała za nim, on zaraz w powietrze i w strone ulicy - Daisy za nim:placz::placz: Dogonic jej nie umiałam:placz: Wleciala na ulice, ja w pisk, auto jedzie. Wbiegłam na ulice, facet sie zatrzymał. Daisy była już prawie pod autem:-( Ten widok.. Nadal mnie przeraża:-( Wzięłam Daisy, i podczas przechodzenia na drugą stronę ulicy jakieś auto w nas nie walło:shake: Ja w szoku, nie wiem co robić, i ten facet stanął i sie wydziera. Olałam go i poszłam dalej.. Jak jej by coś sie stalo:placz: nie wybaczyłabym sobie tego nigdy:placz: Bogu dzięki, że zupełnie nic jej nie jest.. Jak sobie pomyśle, ze moglaby.. ze mogłoby jej tu teraz nie być:placz::placz: Za to mam nauczkę - już nigdy, ale to nigdy więcej nie pozwole jej iść bez smyczy!!!!! Dalej przeraża mnie widok auta, a pod nim Daisy:shake: [/quote] Ojej, to musiało strasznie wyglądać !:placz: Współczuję.... :-( Ale dobrze że Daisy nic się nie stało ! Ale będziesz ja chyba gdzieś w parku albo na łąkach spuszczać ze smyczY, prawda ?:roll:
  8. [quote name='luzia']Dobra cioteczki mykam na imprezkę :multi: Jak się uda to jutro spacerek z qmplem do parku a to oznacza świeże foteczki :diabloti: A teraz życzcie mi szczęścia może spotkam swojego księcia z bajki :evil_lol: Dobranoc :p [SIZE=1]Proszę o spokój w nocy :mad: żadnych rozruchów :cool1: Bo Luzia jest wszędzie jak Chuck Norris więc lepiej uważajcie :cool3:[/SIZE][/quote] No to udanej imprezki, na księcia z bajki nie licz :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]żartuję,żartuję [/COLOR][/SIZE]Dobranoc :p
  9. [URL]http://images31.fotosik.pl/19/4e7ef09e206e7d6d.jpg[/URL] Po extra zabawia Sara robi do ciebie maślane oczka żebyś puściła jej pawia :evil_lol: Foteczki pinkne ;)
  10. [quote name='Paulinaaa']Hello ! [URL]http://img147.imageshack.us/img147/6947/pimpueh0.jpg[/URL] Świetną ma tą mordkę :loveu: I jaką ma fajną michę.. :cool3: Tylko szkoda, ze na łancuchu... Dobrze, ze go chociaz spuszczacie.. ;) W zime tez będzie musiał? pozdrawiamy!![/quote] Eeeee........... Teraz jest tak że go spuszczamy na ogród i chodze z nim na spacery na smyczy, jak idę na spacer z nim w łąki to go spuszczam,w zimie będzie tak samo, bo to nierozsądne spuszczać psa nie pilnując go,żeby latał gdzie chce,po łąkach,drogach,ulicach....... [B]Pinczerka_i_Gizmo[/B] dobry wieczór, dziękuję za komplementy :evil_lol: [B]binkaa [/B]dziękuję :p [B]Czarna_Owieczka [/B]dziękuje,dziękuję ! :D [B]agaciaaa [/B]i to jak ;) [B]Eriu [/B]a Pimpo takie rzeczy lubi ;) [B]MałaMi [/B]to właściwe słowa :p [B]Rybka_39 [/B]Hej !:multi: Na dworku to on je zupy jakie były u nas na obiad,z drugiego dania np. kości,psie przysmaki,ryz, i to co mu się przygotuję, on to co jadalne wszystko by chyba zjadł oprócz warzyw i niektórych owoców ;) [B]Justys95 [/B]hi,hi,hi, monster Pimpo :evil_lol:
  11. [quote name='Olusia']W obróżce dosyć mocne jest :) Do tej pory żadna obróżka jej się nie zerwała :) Kiedyś mi się wyrwała ze smyczy automatycznej :evil_lol: Ale młoda i głupiutka była, więc jej wybaczam ;) My mamy jak na razie z Chaby ;) Ale Rogza na święta planuję :)[/quote] Mi jak byłam z Pimpem na spacerze na smyczy automatycznej to mi się ta smycz jakoś z ręki wymknęła i na ziemię spadła a Pimpek myślał że go trzymam biegł dalej a ja za nim, na ziemię się prawie rzuciłam zęby tą smycz złapać, a Pimpek i tka się zatrzymał jak krzyknęłam "Pimpek! Stój!" i prawie upadłam na ziemie, to w łąkach było :evil_lol:
  12. Witanko !:multi: Focie ładne, czekam na więcej, i pozdrawiam ;)
  13. Święte słowa agaciaaa,święte słowa ;) A jak cię na focie widziałam to ładna jesteś, nowy związek będzie szybko :eviltong: Trzymaj sie i wlepiaj foty !:cool3:
  14. [URL]http://images31.fotosik.pl/38/e69ce88d94309a30.jpg[/URL] Ale super mieliście,taki zbiorowy spacerek :loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/109/33163f07a26dc19a.jpg[/URL] Lubią się :loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/109/304d26c69f9c7896.jpg[/URL] Chyba sie nie doczytałam, jak ta cwaniara ma na imię ?:cool3: [URL]http://images31.fotosik.pl/38/99a982408d7d896c.jpg[/URL] Lir anie może uwierzyć..... [URL]http://images30.fotosik.pl/109/faf53b250dc3cdd7.jpg[/URL] ....że jej pańcia taki koci naleśnik upiekła :evil_lol:
  15. [URL]http://i9.tinypic.com/8c0o27c.jpg[/URL] Jaki szczęśliwy !:loveu: [URL]http://i10.tinypic.com/80ypt38.jpg[/URL] Czupryna jak u Elvisa :evil_lol: [URL]http://i6.tinypic.com/6ptuhwk.jpg[/URL] Lubię takie ujęcia :loveu: [URL]http://i2.tinypic.com/6tnypg3.jpg[/URL] Ile Blaki (:loveu:) ma latek, bo tu ma taką szarą czuprynkę ?:cool3: A i cudowny ten nowy bannerek,fajnie dobrane zdjęcia !:p
  16. [URL]http://i15.tinypic.com/82iv22e.jpg[/URL] Łoł, u was rzeczywiście się zima zaczyna, a u nas tylko od czasu do czasu trochę prószy dzisiaj śniegiem :shake: [URL]http://i3.tinypic.com/7315xy0.jpg[/URL] Kreoś :loveu: [URL]http://i5.tinypic.com/6tvjipj.jpg[/URL] I jego wyjąca japa ;) A Foxiak gdzie ?:cool3: Super ten nowy bannerek i avatar,fajnie wyszło !:p
  17. Cześć Gizmusie :loveu: Fajnie że znów jesteście z nami !:loveu: Mam do ciebie pisać Gizmusie czy mi przypomnisz jak się nazywasz ?:cool3::oops:
  18. [URL]http://i14.tinypic.com/6lch2k0.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://i7.tinypic.com/6k9rqis.jpg[/URL] Rzeczywiście, jest błysk w oczkach !:cool3: [URL]http://i16.tinypic.com/8elnhqd.jpg[/URL] Hi,hi,hi:evil_lol: He,he,he :evil_lol: Jakie fajne zdjęcie !:evil_lol: Hacker wyszedł bosko :evil_lol:
  19. [quote name='Czarna_Owieczka']Dziękujemy :D Sam sobie ściągnął :cool1: Tarmosił ją, ale jest cała. Większość zabawek (prócz pluszaków) jest w całości, jakoś ich nie niszczy, ale jak się dorwie do pluszaka to się na nim mści-złość wyładowuje :evil_lol: Mam jeszcze fotki (z nie wiem kiedy :lol:). Ale jak na razie prawie nikt nie przyszedł, więc dodam jak może ktoś będzie chciał oglądać.[/quote] Acha, dzięki za odpowiedzi ;) Czekam na te fotki :D
  20. [quote name='Magda:)']Obiecane zdjęcia;) Niestety muszę w linki zamienić, bo są oooogrooomniaste:shake: [URL]http://i9.tinypic.com/6uo6a1w.jpg[/URL] [URL]http://i12.tinypic.com/8c30mes.jpg[/URL] [URL]http://i19.tinypic.com/6z8acft.jpg[/URL] [URL]http://i15.tinypic.com/8bt2d5h.jpg[/URL] [URL]http://i16.tinypic.com/71qz38p.jpg[/URL] I Zorcia:loveu: [URL]http://i5.tinypic.com/8b94ais.jpg[/URL][/quote] Cudowne zdjęcia !:loveu: co do tego że dajesz je w linkach to wiem co czujesz, ja tę zmam cyfrówkę, i też są foty ogromniaste, ale ja jestem zalogowana na fotosiku ([URL="http://www.fotosik.pl/"]http://www.fotosik.pl[/URL]) no i tam można wstawiać foty i jak zaznaczysz to ci się fota zmniejsza w dobrym stanie ile chcesz i jest dobrze, więc może i ty spróbujesz ?:cool3:
  21. [URL]http://images33.fotosik.pl/38/b160828d81a5c01a.png[/URL] Widać że jej się prezent podobał !:D
  22. Megi jest prześliczna !:loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/37/3299051d0fa41e58med.jpg[/URL] Jakie oczka !:loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/37/dd71aed462056df9med.jpg[/URL] To są uszka Megi ?:evil_lol:
  23. Fajne zdjęcia,śliczne !:loveu: Filmiki też :p
  24. [quote name='Alynkaaa'][FONT=Arial][SIZE=3]dziendoberek:) ale sliczna pogoda u nas tak a wasam raz na sacerek....szkoda ze mala jeszce z domku wychodzic nie moze....:(juz sie nie moge doczekac kiedy wkoncu ja zabiore na wyprawe:) dzisiaj malutka spadla z lozka:( ale bylo placzu...o joooooooj a po 5minutach znow bryklala jak warjatka...wiec chyba nic sie nie satlo... no i u nas tyle z nowosci:):eviltong:[/SIZE][/FONT][/quote] O, to dobrze że się nic Tosi nie stało :cool3: No, ja też sie nie mogę doczekać kiedy Tosia będzie mogła wychodzić na polko, ile wtedy będzie pięknych fotek !:loveu:
  25. [URL]http://i12.photobucket.com/albums/a207/sabaera4/dimlk8.jpg[/URL] Jaki nochalek !:cool3: [URL]http://i12.photobucket.com/albums/a207/sabaera4/dimlk13.jpg[/URL] Erka :p
×
×
  • Create New...