Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: Buff śliczna:loveu:a szczegulnie z tym jęzorkiem:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Cześć Basia :multi: Dzięki :loveu:
  2. [quote name='megi82']dzień dobry śliczny potworek rozczochrany a czemu to było okrytne przebudzenie?[/QUOTE] Cześć :multi: :loveu: Dla Buff każde przebudzenie jest okrutne :cool1: [quote name='Doti1986']Uwielbiam takie "pogniecione" fotki:evil_lol: Taka naturalność:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :evil_lol::loveu:
  3. Jenyy jak można jeździć przepisowo ? :crazyeye: :evil_lol: Mi się nigdy nie udaje :shake: Raz mnie zatrzymała policja jak na wystawę mknęłam .. na 90 miałam 153 :cool1: Ale miła Pani mandatu mi nie dała :loveu: :evil_lol: A groziło mi 500 zł i 10 pkt :diabloti: Cze Daria :multi: Prześladuje mnie ta kanapa normalnie :cool1: Wczoraj koło takich przechodziłam .. ale chyba dopiero na wiosnę sobie sprawię :-(
  4. Cze Iwa, Natalia, Basia, Jola, Ania, Daria i Asia :loveu: :multi: [quote name='Mała Rita']Cze Be :loveu: Na filmie z M. Jacksonem wlasnie bylam :roll: kurde fajny to człowiek był... Chociaz ostatnio na necie znalazlam forum gdzie mnóstwo argumentów przemawia za tym, ze to wszystko bylo upozorowane :cool1:[/QUOTE] Też czytałam ale nie wierzę w to :cool1: Łuki do mnie na filmie jak ryczałam "nie martw się - słyszałem, że Michael wróci na święta" :evil_lol: No i mam dla was aż 4 zdjęcia :crazyeye: Oto Buff po okrutnym przebudzeniu :mad: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/220/ea5811d34b84b9cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/220/f4c1ea0cad06387emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/220/25162385c17f1cafmed.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/224/41389b12e5580d50med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Cze Fidlasta :multi:
  6. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_0385.jpg[/url] Obłędne zdjęcie Madzia! :ylsuper:
  7. Fajne fotki wodne i podwodne :loveu: :evil_lol: Madzia a naszej Kasi (Iberii) Krzyś to wiem, że karmił krewetki bananem :crazyeye: Nigdy nie widziałam jak to wygląda ale podobno obsiadały całego :crazyeye: :evil_lol:
  8. [quote name='jot11']Wpadamy się przywitać piątkowo :multi:[/QUOTE] Cześć Jola ;) [quote name='karkakarka']A ja od czasu do czasu lubię słodkie :cool1: I nikt mnie nie musi zmuszać :evil_lol: Wczoraj se miodownik do kawci kupiłam, taki był słodki, że mi na kolejne 2 tygodnie starczy słodkości Be a tobie się nie dziwię, moja koleżanka pracowała w cukierni to na słodkie patrzeć nie mogła :evil_lol: I wkurzało ją, że jak wraca do domu to pachnie pączkami (a w autobusie wszyscy się zachwycali zapachem świeżych pączków:diabloti:)[/QUOTE] Ja na szczęście pączkami nie śmierdzę :evil_lol: Chociaż wszystkie zapachy z produkcji mkną do biura na górę :cool1: Za to TZ (cukiernik) zawsze pachnie mlekiem. Torty robi i dużo ze śmietaną ma wspólnego. Jak przychodzi z pracy Buff go zawsze dokładnie wylizuje :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cze dziolchy:multi:[/QUOTE] Cześć Daria :multi: [quote name='Doti1986']Witamy się piątkowo:loveu: A kto nie lubi słodkości? Ja uwielbiam ale niestety przez cukrzycę nie mogę a dziś nawet w nocy śniło mi się że jem czekoladkę:roll:[/QUOTE] Ojj bidna :-( Ale jak - nic? Ani kawałka ? [quote name='*kleo*']Cześć Be :multi: Zdjęcia by się jakieś przydały nie sądzisz? :evil_lol:[/QUOTE] Cześć Klaudia :multi: No sądzę :evil_lol: [quote name='Kasia']Ja tam mogę przyjąć od was po parę kilo, nie pogardziłabym...:p tak kombinuję z żarciem by przytyć choć troszkę ale i tak nic to nie daje...:shake: dzisiaj mam bigosa, wczoraj robiłam ale smaka na niego nie mam... cze Beatrycze :loveu:[/QUOTE] Chętnie oddam :loveu: [quote name='karkakarka']To ja ci z pryzyjemnością oddam moje [B]5[/B] :evil_lol:[/QUOTE] No.. ja też :evil_lol: [quote name='laurin']Cześć Beatko:multi: nie lubisz słodkości? A ja Cie przyszłam szarlotką poczęstować:roll: Kasiu szczerze CI ZAZDROSZCZĘ :-? [COLOR=black]ale ten bigos to mi i tak możesz wysłać:eviltong:[/COLOR][/QUOTE] Cześć Anka :multi: Nie no nie pogardzę szarlotką :loveu:
  9. [url]http://img5.imageshack.us/img5/9961/p1020447qr.jpg[/url] Noo.. mamy kolejnego szalonego Yorka wystawowego :loveu: :evil_lol: Cześć :multi: [quote name='Viky i Ja']Witamy, ale fajnie Gracja wygląda w papilotach :loveu::evil_lol::loveu: Nie wiem czemu, ale ja mam jakiś psychiczny opór do papilotów a chyba by się przydały Vikuni bo Carmen wkrótce oskubie ją do gołej skóry :angryy: Pozdrawiamy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Myślę, że bardziej by się papilotami interesowała i odgryzała razem z włosami :diabloti:
  10. [quote name='Pegaza']No widzisz tylko napisalam i dzis po poludniu lecialam do biedronki po snicersa i milkeya:roll: ale mam te dni:roll: wiec moze dlatego bo czasem leza w domu slodycze a dla mnie to tak jakby torebka herbaty byla nie reaguje na nie..[/QUOTE] :turn-l: Ja tam słodyczy mało jem :roll: Czasem jest masakra w pracy bo szef każe robić coś nowego, zrobią z 4 produkty na razi i wtedy jest w biurze degustacja :cool1: No i nie ma bata - jeść trzeba :shake:
  11. Cze Yoko, Natalia, Mila :multi: Daria- zazdraszczam :p Aniu majonez jest w tej z zupek chińskich i dlatego aż tak za nią nie przepadam :eviltong: Właśnie się paznokci pozbywam :crazyeye: Odpadły mi dwa a dopiero na poniedziałek mam termin więc wolę się pozbyć i zapłacić mniej :evil_lol:
  12. [url]http://img20.imageshack.us/img20/6555/p8083722.jpg[/url] fajnego morsa masz :loveu: :evil_lol:
  13. tigrunia

    Aksa i Tofi

    [quote name='laurin']ale ja wcale nie chcę galerii zamykać:eviltong: Po co mam to Fibi robić:evil_lol: to przecież jej galeria:loveu: napisałam tylko że mogę nie wchodzić na dogo jeśli mam komuś zawadzać:cool1:[/QUOTE] A kto będzie Fibki pośrednikiem w prezentowaniu jej wdzięków ?? :crazyeye::mad:
  14. [quote name='laurin']nic tylko sałatki wcina i nawet nie przytyje:roll::eviltong: dobrze Ci:p Ja się zamierzam do zrobienia sałatki z pieczarkami marynowanymi od soboty:cool1: i jakoś weny nie mam...[/QUOTE] A czemu niby miałabym przytyć ? Od sałaty i ogórka ? :evil_lol: [quote name='Doti1986']Witamy się czwartkowo przy porannej kawusi:loveu:[/QUOTE] Cześć :multi:
  15. tigrunia

    Aksa i Tofi

    [quote name='laurin']Każdy odbiera słowa po swojemu i jak komu pasuje. Ula nie potrzebnie zrobiła z tego szum i teraz ja wyszłam na tą złą. Ja u siebie nikomu się nie żaliłam, tylko napisałam konkretnie do ULI, Ewa napisała swoje zdanie ja swoje. Nigdy złego słowa ani Uli ani do Uli nie napisałam. Powiem tak. Jeśli ula ma zamknąć galerię i i tak cała wina spadnie na mnie to wolę ja się usunąć, Ula była pierwsza. przykro mi[/QUOTE] Głupoty Anka gadasz - nikt Ci nie zamknie galerii (Ulce zresztą też nie) bo mamy większe wtyki u Pani Władzi :loveu: :diabloti:
  16. [url]http://i36.tinypic.com/35kk2s2.jpg[/url] [*] bardzo mi przykro Kincia :-(:-(
  17. [quote name='laurin']Fajniutkie:loveu: ja szukam czegoś podobnego ale żeby można było na nogawki spodni ubrać:roll:[/QUOTE] Też by mi się takie przydały ale w tych się zakochałam więc mogę sobie te nogawki w środku podarować :eviltong: Zresztą dużo chodzę w spódniczkach więc muszę mieć też takie co przylegają .. :cool1:
  18. [quote name='laurin']no nie! jeśli ma teraz wszystko spaść na mnie to ja dziękuję. Co ma mi Ula wybaczać? Ula może przyjdziesz i pogadamy?[/QUOTE] Ja tam już w ogóle nie rozumiem o co tu chodzi :shake: O co wam dziewczyny poszło? :eviltong: Ulka przyłaź no tu i załatw sprawę raz na zawsze a nie jakieś fochy :eviltong: Ja rozumiem, ze Ula czuje się głupio bo coś palnęła, tak? :roll:
  19. [quote name='karkakarka']Słyszałam, że dziewczyny wykąpane :cool3: a gdzie foteczki :cool3:[/QUOTE] Jedna :eviltong: [quote name='...::Basia::...']Mi też sie coś takiego obiło o uszy:eviltong:[/QUOTE] Plotka szybko po dogo się niesie .. :evil_lol: [quote name='laurin']no Be:mad: zlituj się i daj fotki panienek:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Nie mam :oops: [quote name='Doti1986']Witamy się środowo:loveu:[/QUOTE] Cześć :multi: [quote name='Pegaza']Cze wieczorne:multi:[/QUOTE] Cze Daria :cool3: [quote name='*kleo*']Heeej :multi:[/QUOTE] Cze Klaudia :p [quote name='Kasia']coś Ty miała w tym banerze, że Ci go podmienili na ten lepszy? czołem tak w ogóle :loveu:[/QUOTE] To : ":loveu:" :evil_lol: Cze Kaś :loveu: Znów sałatkę z tuńczykiem zrobiłam :loveu: A przedwczoraj robiłam tą z zupek chińskich i była na 2 dni :multi:
  20. [url]http://img17.imageshack.us/img17/327/p1010949y.jpg[/url] ale fajne :loveu: Cześć Klaudia :multi:
  21. Cze Kasia :multi: Fajne te papucie Twoje :loveu: Moje panny też lubią papcie :cool1: Każdego rodzaju :angryy:
  22. [quote name='madziasto4']Sushi jest pychotka! Ale pamietam, ze w restauracji japonskiej tez sie bałam sprobowac :lol: Dopiero jak sobie sama zrobilam, to zjadłam i polubiłam. Smacznie i tanio :lol: Fidlasta, śmierdzialo Ci sushi, bo liście alg maja taki specyficzny zapach. A fast foody są niezdrowe i kaloryczne.:eviltong: Wolę warzywka, owoce i rybki :p[/QUOTE] Ja bym się bała wydać kase i zostawić bo będzie niedobre :evil_lol: Nawet powąchać nie miałam okazji :evil_lol: Aaa.. zapomniałam - mój ukochany McChicken :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Magda']Ja też chyba nie jadam... nie miałam okazji spróbować. Poza tym drogie to to strasznie i kiedy widzę obok SushiBar KFC albo McDonalda to wybieram te drugie:evil_lol: Mój ukochany wiesio:loveu: Chyba zjem sobie jutro. Na początek weekendu. A co![/QUOTE] Madzia - zaczekaj na mnie .. :cool3: :loveu: Też nigdy nie jadłam sushi :shake:
  24. [quote name='Pegaza'] aa zdalam wewne..zaczynam jazdy:D[/QUOTE] Nooo gratulacje :multi::multi: Mi też buty przeszły koło nosa :-( Śliczne takie .. :-( [url=http://www.allegro.pl/item802579676_elegancja_klasyka_wygoda_czarne_skora_100_37.html]ELEGANCJA KLASYKA WYGODA CZARNE SKÓRA 100% 37 (802579676) - Aukcje internetowe Allegro[/url] o te .. ale 37 to chyba za małe będą :placz:
  25. [quote name='...::Basia::...']A czy yorki mogą jeść jajka?:roll:[/QUOTE] Żółtka :loveu:
×
×
  • Create New...