-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Na Buff nie działają żadne metody :cool1: Zatrzymała się na nauce "siad" i to wszystko .. Jak wyciągam do niej rękę od razu się cofa no chyba, że widzi w niej smaka :cool1: Jak odwracam rękę wciąż mając w niej smaka cofa się BO JUŻ GO NIE WIDZI :shake: Z Jess jakoś szybko mi poszło.. znała podstawowe komendy w wieku paru miesięcy a ta dzieciara jakaś oporna :mad: Dodam, że uczymy się i z klikerem i bez :roll:
-
Ula jak tam drzewka nasze? Zdjęcie byś jakieś zrobiła :loveu: :evil_lol:
-
Cóż za Hollywoodzki uśmiech [url]http://i35.tinypic.com/bi89i1.jpg[/url] :crazyeye: Cze Aśka :loveu:
-
[quote name='*kleo*']No jak to, do nas przecie!! :eviltong: Przyznaj się od razy, że pazurami Ci ciężko :evil_lol:[/QUOTE] No toć chora jestem :mad: O 12:30 wstałam dziś z łóżka :cool1: [quote name='...::Basia::...']Hej:multi: No na 2012 i my sie nie załamałyśmy na wolne miejsca:angryy: to poszłyśmy na FAME a po FAMIE poszłyśmy do sali premierowej i okazało sie że na 2012 strasznie duzo osób siedzi na podłodze:evil_lol: (byłyśmy w cinema city i tam z łatwością można zapłacić za jeden film a pójść na dwa i nikt cie nie zauważy:evil_lol:) to i my sobie usiadłyśmy na podłodze na samej górze i nawet wygodnie było:evil_lol: a że moja sis jest w orange to zapłaciła 21 zł i miała dwa bilety(to była śr) czyli tak jakby po 10,50 za jeden bilet i do tego poszłyśmy na dwa filmy to ok 5 zł kosztował nas jeden bilet:evil_lol: No ja też siedze w łóżku bo wczoraj miałam 39,4 stopni gorączki:angryy: to do szkoły dziś nie poszłam To ty nie masz tipsów?:roll:[/QUOTE] Oooo fajnie :multi: Ja też chce za darmo do kina :evil_lol: Tipsów nie mam - mam akryle na formie ;) [quote name='dysia-u']Cześc Be :lol: trzynasta pensja to tak , ale trzynasty i to piątek :shake:[/QUOTE] Trzynastej pensji to ja na oczy nigdy nie widziałam :shake: :mad: Cze laski :multi: Nudzi mi się dziś .. czuję się ciut lepiej ale wciąż mam nos zapchany i co godzinę średnio robię sobie herbatę bo tak mnie suszy :cool1:
-
Cze laski :multi: Następna co to psom spać nie daje :mad:
-
Cześć Paula :multi: Bardzo fajne zdjęcia :loveu:
-
Halo Madziaaa dasz no jakiego Masterka wreszcie? :roll:
-
Też nie wiedziałam co to rękaw :eviltong: [quote name='*kleo*']Hej hej :multi: Mnie na pierwszej jeździe też instruktor na miasto wywalił, jak tylko zobaczył, że umiem ruszać i skręcać :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Dobre :evil_lol:
-
Cze Daria.. edytowałam ;) Zamówiłam sobie karmę do domu .. miałam niedawno ulotkę w skrzynce no to zadzwoniłam - nie ma limitu zamówień, karma tańsza jak w markecie i jeszcze transport gratis :loveu: A jaki szybki :crazyeye: Dzwoniłam o 13 i facet powiedział, że będzie po 19 :crazyeye: Ale to tylko w Bydgoszczy jest tak fajnie :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Kuzynka byla na tym filmie i mowila ze swietny i warto zobaczyc:p a tak wogle to cze chorowitku:loveu:[/QUOTE] No kurde nie mam kiedy iść do kina nawet :-( W sobotę impreza .. znów u mnie :roll: Cze, cze .. [quote name='Kasia']cze Be :loveu: co Cię tak mało ostatnio...?[/QUOTE] Cze Kasia :multi: Ciebie też mało :eviltong: A ja chora jestem :cool1:
-
[quote name='...::Basia::...']Hej Be:loveu: Właśnie i jak tam zdrówko? Mnie coś kurde bierze:cool1: wiecznie tylko kaszle i kaszle odkąd wczoraj wróciłam z kina (byłam na 2012 naprawde bardzo polecam film suuuper:loveu:) Nie martw sie mi też ciągle powtarzają osoby z klasy żebym obcieła:evil_lol: ale jak juz to zrobiłam to wydawały mi sie takie niepraktyczne:cool1: A za tipsami nie przepadam bo wydaje mi sie że przez ten klej to sie strasznie paznokcie niszczą:roll: a pozatym jak we wt robiłam koleżance to później tylko latała po domu i przeklinała bo gdzieś paznokcia zgubiła:evil_lol:[/QUOTE] No zdrówko nie najlepiej :cool1: Legam cały dzień w łóżku :roll: Chciałam iść wczoraj na 2012 ale wszystkie miejsca zarezerwowane były :angryy: W sumie może i nawet dobrze bo w chorobie bym tam nie wysiedziała :roll: Jaki klej? :crazyeye: :evil_lol: Ja nie mam paznokci na klej :evil_lol:
-
Cze Ulka :multi: Słyszałaś już, że teraz będziesz co roku gęsinę piekła ? :diabloti: :evil_lol:
-
Ja na pierwszej godzinie zrobiłam 3 razy kółko wkoło placu i zaraz na miasto :cool1: Średnio mi się ten pomysł wtedy podobał no ale jakoś dałam rade :cool3: Działencja elegancja francja :loveu: Fajnie się będziesz wczasowac :loveu: [quote name='dysia-u']Cześć Daria :lol: objadłam się jak bąk faszerowaną papryką i nic mi się nie chce :shake: chyba tylko leżec pod kocykiem bo brrrr jak zimno na polu. W chacie pali sie kominek ale jakos niemrawo :angryy:[/QUOTE] Mi też kurde coś niemrawo się pali w KOZIE :mad:
-
[quote name='Doti1986']Witamy się czwartkowo:loveu: Co do paznokci to takie najnowsze treny :cool3: moja siostra jest "tipsiarą" ale oczywiście jak to w rodzinie (szewc bez butów chodzi) i żadna z nas nie nosi:mad: Raz sobie zaszalałam i zrobiłam paznokcie to jak wróciłam do domu to mój chłop był był obrażony że takie szpony mam bo mu się nie podobają i to był jedyny raz kiedy zaszalałam:mad:[/QUOTE] Ja wczoraj rogali w domu nie miałam :shake: Przyszli znajomi "my na rogale" a ja ni jednego :crazyeye: A w cukierni robili tysiącami :evil_lol: No ale ja za nimi akurat nie przepadam dlatego nie brałam .. [quote name='Yoko2009'][URL]http://images49.fotosik.pl/225/0e373cded3ff9239med.jpg[/URL] Wooow jakie paznokcie:):) pikne:)zawsze mi się takie podobały u kogoś, sama jednak pozostanę przy kwadratowych:) A tak wogóle to witam i pozdrowienia ze Szczecina przesyłam[/QUOTE] Może kiedyś się odważysz ;) [quote name='dysia-u']Cześć Beatko :lol: jak sie pisze na klawiatyurze z taaaakimi pazurkami? oj widze że chyba żle bo nic nie piszesz ;) jak zdrówko?[/QUOTE] Cześć Ulka :multi: Już się naumiałam :eviltong: Pierwszy dzień było trudno ale już jest ok :loveu: Byłam u lekarza dziś .. mam zwolnienie do końca tyg :roll: Szef mnie zamorduje :shake:
-
[quote name='dzasta']Fajne paznokietki ale ja zdecydowanie wolę naturalny kształt ale naprawdę fajne :) A do obsługi wszystkiego spokojnie można się przyzwyczaić a potem jak się nie ma już tipsów to jest dopiero ciężko :D[/QUOTE] Tak jak mówisz :evil_lol: [quote name='dysia-u']na co chora? :roll: mów ! zaraz ci recepte wypiszemy :cool3:[/QUOTE] Ł mówi, że na KACZĄ grypę :cool1: [COLOR=PaleTurquoise](dla niewtajemniczonych od nazwiska :roll:)[/COLOR] [quote name='laurin']Cześc:loveu: no no no ale zaszalałaś:cool3: śliczne :loveu: delikatne ale :diabloti: nie przejmuj się :glaszcze: ja jak pisałam ze chora jestem to też mnie nie pocieszyły:shake: :evil_lol: Tobie chociaż Ula chce dac recepte:roll:[/QUOTE] [COLOR=Black]Cześć Anka :multi: :razz: [/COLOR] [quote name='*kleo*'][URL]http://images44.fotosik.pl/225/917b1acb4ed02fc8med.jpg[/URL] o matko bosko, jakie długie!!! :crazyeye: A to mi mówią, że swoje własne długie uhodowałam, teraz będę pokazywać zdjęcia Twoich jako zaprzeczenie :eviltong:[/QUOTE] Swoje też kiedyś miałam długie .. jakieś 5 lat temu :cool1: Aż w końcu jak złamało mi się 5 dzień po dniu poszłam i zrobiłam akryle :loveu: [quote name='karkakarka']długie :crazyeye: ja to zawsze mam jedynki, i to takie zwykłe - french i jakiś wzorek na kciuku i na serdecznym :roll: Coś często chorujesz... ale to taka pora roku niestety, że o przeziębienie łatwo :shake:[/QUOTE] Skromniutko .. ja lubię poszaleć i w długości i w kolorach/wzorach i jak widać kształtach :loveu: :diabloti:
-
[quote name='Viky i Ja']Witamy [I]:loveu:[/I] Rany, ale Ci się trafiła "sympatyczna" rozmowa :crazyeye:. Jestem pełna podziwu dla Twojej cierpliwości :klacz::klacz: A pazurki śliczne, uwielbiam długie, ładne paznokcie :loveu:[/QUOTE] Trudno mnie sprowokować ;) Dziękuję :loveu: Chociaż jedna :evil_lol: [quote name='madziasto4']Pazurki już masz, to teraz jeszcze miotła i mozesz odlatywac....:diabloti: Dla mnie takie paznokcie są wybitnie nie praktyczne :eviltong:[/QUOTE] Jak na czarownicę przystało.. :diabloti: Nie ma się co oszukiwać - takie paznokcie są mniej praktyczne niż naturalne i jest wiele czynności z którymi mam kłopot ale wiele też takich których nie zrobiłabym naturalnymi :loveu: Kwestia przyzwyczajenia ale mega kłopot mam np jak ktoś ma w toalecie taką wduszaną spłuczkę :cool1: No paznokciem za ciula bo gotów by się złamać :shake: [quote name='jot11']Wpadamy się przywitać.:multi: Paznokcie piękne,szkoda,że jestem do krótkich przyzwyczajona :roll:[/QUOTE] Cześć Jola :multi: Zawsze można się odzwyczaić :eviltong: Albo zrobić krótsze :cool3: Ja mam rozmiar "4" ale "1" to chyba nigdy nie miałam :shake: [quote name='Pestka']Nie tylko dla Ciebie :eviltong: bo dla mnie też, ale każdy lubi co innego. Swoją droga to ładny wzorek, taki delikatny :cool3:[/QUOTE] Dzięki :cool3: [quote name='Kasia']Paznokcie piękne ale jak dla mnie również nie praktyczne :loveu: jeny, z taką długością to chyba nawet tyłka bym se nie umiała wytrzeć....:evil_lol:[/QUOTE] No nie przesadzaj Kaś :eviltong: A Ty masz tera jakieś ? Dzień dobry wszystkim w ten pochmurny dzionek :multi: Wspominałam, że jestem chora? :cool1:
-
[quote name='dysia-u'][URL]http://images49.fotosik.pl/225/0e373cded3ff9239med.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] :cool3: [quote name='Pegaza']Be juz za pozno:diabloti: kasa wydana:diabloti: jeee ales se pazury szczelila:-o:cool1: chyba bym sie na takie nie odwazyla:evil_lol:[/QUOTE] No jak mogłaś :angryy: :mad: :evil_lol: A co tam - do odważnych świat należy :loveu: :evil_lol: [quote name='...::Basia::...']Hej:loveu: Boze jak ty z takimi paznokciami mozesz cokolwiek robić?:-o:crazyeye: Ja bym nie mogła:shake: Ładny pierścionek:loveu:[/QUOTE] Cześć Basiu :multi: Długo się zastanawiałam czy machnąć sobie taki kształt ale co tam - postęp idzie na przód :evil_lol: W praktyce nie ma różnicy czy kwadratowy kształt czy szpice.. Dziękuję:loveu:
-
[quote name='Aga12'] [B]Jaką kupic pierwszą szczotkę i grzebień i czy w ogóle kupować,czy się przyda?[/B] Pozdrawiam Aga[/QUOTE] :crazyeye: Żartujesz sobie ? :cool1: Jeśli nie chcesz kupować szczotki to lepiej kup maszynkę bo nie nadążysz z wygalaniem kołtunów :cool1: A na pozostałe Twoje pytania są odpowiednie tematy tu na forum bo w taki sposób robi się niepotrzebny bałagan .
-
Ale masz przystojnego wedkarza na posesji :crazyeye: :loveu:
-
[quote name='dysia-u']no Daria ale zimy ma nie być :-( to kiedyż te kobity futra wyjmą ze szaf? mole im sie zalęgną :evil_lol:[/QUOTE] To co - nie kupować zimówek? :evil_lol: Cze Daria :p
-
[quote name='madziasto4']Z jakiego Masterita. Toz to Torcio :p[/QUOTE] Nie wiem co ja za bzdury plote czasem :cool1: Toć wiadomo że Torcio. Masterito to fajnie na domowych fotkach wychodzi :loveu: :evil_lol: