-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Marica -z tym właśnie jest różnie :/ Ja z Jessi na wystawę w Bydgoszczy weszłam bez problemu mimo, że nie miała jeszcze szczepienia na wscielkizne! Ale była to wystawa tylko i wyłącznie Yorków. A w Poznaniu część mówi, że wpuszczali, część, ze nie . Chyba zależało to od tego którym wejściem się wchodziło :eviltong:
-
Przeslijcie mi link do aukcji, bo nie mogę znaleźć :/ Ten piesek anprawdę ma cos z A.S.Teriera a nie Yorka! :crazyeye:
-
Witaj nane :multi: Ja chyba sie tam przejadę do Ciebie poznać tą Yorkową "brygadę" ;) Szkoda, że w tym Poznaniu nie byłam :placz: Ale ja goopia :mad: Aaa.. no i następne pytanie będzie na PM (tak mi sie przypomniało :) ) No to miłego dzionka - my bardzo zalatany dzis mamy
-
No wreszcie się dobiłam! Co tu takie obciążenie było wczoraj u Ciebie Kincia, że się nie mogłam dostać ?? :angryy: Zdjątka boskie!! No i wreszcie York w innej kokardce niż czerwona :eviltong: Ja ostatnio kupiłam Jessi zieloną spinkę i bardzo ej do twarzy :lol: Może dziś będą w niej fotki :multi:
-
A ja witam się jutro (czyli dzis :) ) I jak tam samopoczucia?? Mi też wczoraj muliło niemiłosiernie :placz: ale do 24 wytrzymałam ;)
-
Dzieńdoberek :lol: Ja o tych literkach nie słyszałam .. hmm.. ciekawe :hmmmm:
-
No ładnie.. ty nie dawno poszłaś spać a ja już w pracy siedze :eviltong: Witam się w czwartek :)
-
Zapraszam do Galerii Jessi - link w podpisie - tam, wszystko napisałam :) Tez chciałabym isc gdzies z Jessi na szkolenie ale w Bydg nic takiego nie ma :placz: Najbliżej 40 km :placz:
-
Ale fajnie :multi: Ja też chciałam Jessi w Bydgoszczy wystawić (bo tu mieszkamy) ale jeszcze nie jestem pewna, czy zdążymy :shake: Ona nie chce pokazać ząbków nikomu obcemu i nie chce stać w poz. wystawowej :placz::placz: Masakra! Teraz jeszcze z tym kłem problem :shake: Można sie załamać :placz:
-
Mona ja bardzo, bardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki za Emyrka!! On jest boski i nie może od nas odejść!! :shake: Kubraczki extra!! Mój TZ tez taki jest .. niby gadanie ze to nie pies tylko jakis kurdupel, ale wiem ze bardzo kocha naszą Jessi :loveu: Lubi sie z nią bawić i spać :lol:
-
Oj jaki sliczny :loveu: Czy te zdjecia sa juz w nowym domku??
-
Czesc Jofka! :multi: Mi tez dogo nie dzialalo.. masakra :placz: Dawaj zdjacia Tolka!
-
No Jessi miala 3,5 m+ca jak ja kupilam i jedno uszko nie stalo :shake: I ile sie nameczylam! :shake: PM poszla :lol:
-
Uppsss.. już są :) Śliczny Kluseczek :) A jak mu ładnie uszka postawiłyście ;) Słodki :loveu:
-
Juz piszę PM, już już... Na obiad spaghetti z sosem śmietanowo-serowym z ziołami :lol: Czekamy na zdjątka w takim razie :lol: Jak szybko znalazł nowych właścicieli :multi:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Lekarze też nie wiedzą co jej jest ?? :shake: -
Czesc dziewczyny! Widze,ze jestem pierwsza po tej awarii :multi:
-
Witaj nane!! 2 dni nic nie mogam napisac i tyle mi sie nazbieralo pytan do Ciebie.. Potem napisze ci PM. Dopiero wrocilam z pracy i musze jakis obiad na szybko zrobic!
-
Jesso dziewczyny!! Co się stało z tą DGM??? :placz: 2 dni bez Dogo :placz: Coś strasznego!! No ale wreszcie dziala!! :multi: A ja mam złą wiadomość :shake: Wczoraj zauwayłam, ze Jessi wyrósł drugi ząbek na tym samym miejscu. Oczywiście dziś przed pracą poleciałam do Weta no i mi powiedział, że jeszcze miesiąc mogę się wstrzymać, ale on uważa, ze na 100 % będzie trzeba wyrwać tego zęba pod narkozą :placz: Ciekawe czy ma więcej takich. Ona w ogóle nie daje sobie zajrzeć do pyska :( Chciała tego weta ugryźć!! A co bedzie jak na wystawie sedziego ugryzie :placz: Masakra! :-( :placz::placz:
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_1_104v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_8.gif[/IMG][/URL] No tak a Jofki jak zwykle nie ma :mad: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_33_12.gif[/IMG][/URL]No coz - bawmy się, może przyjdzie ! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_33.gif[/IMG][/URL] No i Jofka nie zapomnij Tolka na impreze zabrac!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_34.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_29_136.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_34.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_10.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='binkaa']Cześć:multi::multi: A ja przed chwileczką wstałam właśnie:cool1: I teraz wypadałoby coś się pouczyć:hmmmm: A jaki kupiłaś?:cool3: pochwal się, no. :p[/quote] Ja jak sie po obiadku polozylam to 2 h spalam!! Sweterek taki kolor szary [URL]http://www.allegro.pl/item267613919_rewelacyjny_prezent_pod_choinke_kolekcja_2007_08.html[/URL] [quote name='Kasia']Dobry wieczór :lol: W sobotę zrobiłam Twoją zapiekankę i...TZ był wniebowzięty!!! :lol: Ja zresztą też. Jest bardzo smaczna i na pewno nie zrobiłam jest jeden jedyny raz :loveu:[/quote] Czesc Kasiu ;) Bardzo sie ciesze ze moja zapiekanka sie przydala :multi: Ja ja zawsze robie jak ziemniaki zostaja. Mozesz pokombinowac i jakiejs papryki dodac czy cos.. kombinacji jest wiele :lol: [quote name='Pimpek']Jessi śliczna !:loveu: Ale urosła ;) Za niedługo do fryzjera będzie trzeba z nią iść !:evil_lol:[/quote] Witaj :multi: Do fryzjera idziemy w czwartek! Mam nadzieje, ze grzeczna bedzie:diabloti: