-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Witam wszystkich w piekny, niedzielny poranek [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_5.gif[/IMG][/URL] Mam wspaniala nowine [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_33.gif[/IMG][/URL] Otoz moj dzielny cukiernik - TZ zajal wczoraj 4 miejsce w konkursie "TORT DESEROWY" !! Ale jestem z niego dumna [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_21.gif[/IMG][/URL] Bylo 9 zawodnikow ale wiekszosc z nich jezdzi na kursy np. do Chicago!! A on jeszcze na zadnym kursie nie byl a tu 4 miejsce !! :multi: Zaraz wam pokaze ten torcik, musze go tylko na fotosik zgrac [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb095_ZNxpt237YYPL&utm_id=7923"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb095&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Dzien dobry anusia :multi: I jak tam, kupilas cos wczoraj?
-
Ooo.. otwierasz salon pierwszego ?? No to pieski na święta bedą miały niespodziankę :lol:
-
Ojej.. uwielbiam ją :loveu: Jest przecudna!!
-
Witaj Agatko, witaj Anusiu :multi: Ja na allegro dziś sobie taki sweterek wypatrzyłam: [URL]http://www.allegro.pl/item265674418_yaya_nowa_m_seksowny_dopasowany_sweterek.html[/URL] Wczoraj przyszła do mnie paczka z allegro. Zamówiłam sobie takie foremki świąteczne do ciasteczek i u tego samego sprzedawcy wypatrzyłam patere do serów z nożem i łopatką za 12 zł no to kupiłam, ale nie myślałam, ze to takie fajne będzie! Za 12 zł to myślałam, ze jakiś badziew a to naprawdę jest super! Można sobie rozłożyć wędliny na tym,. sery, warzywa a nawet tort położyć! Jest super! To link dla zainteresowanych: [URL]http://www.allegro.pl/item262655698__szklana_patera_do_podawania_serow_.html[/URL] No i wczoraj zamówiłam stolik na wystawy dla Panienki Jessiki :lol:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :multi::multi: Pixunia - wracaj do zdrówka! :multi: -
Jak spi też ładnie :) Ona jest ładna w każdej pozycji :loveu:
-
Zajrzyj do galerii Jessi .. tam są nowe fotki w nowej kitce :loveu:
-
No dobra .. już nie będę :glaszcze: Ale fotki będą ??
-
Ja nie krzyczę,ja sie domagam! :mad:
-
Mona .. jak taka obeznana jesteś to może wiesz czy w Bydgoszczy jest taka? Ja wiem tylko o giełdzie ze zwierzaczkami a tam jest tylko jedno stoisko gdzie są jakieś smycze i legowiska, ale nic ciekawego.
-
A gdzie byłaś ?? Gdzie jest ta Dominiqa?? :placz: Co z Tupkiem?? :placz:
-
Ja tez i się nie chwale :eviltong: Anusia tak je zagadałaś wszystkie wczoraj, że teraz będą do południa odsypiać! :p
-
No fotki, fotki :mad::mad:
-
Cześć Kincia :multi: No dobrze mi, dobrze .. tylko troche zimno tu mam :angryy: Wczoraj próbowałam zrobić Jessi zdjęcie jak spała na mojej torebce,ale jak zobaczyła, że sie zbliżam z aparatem to od razu wstała [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/46/e370e29e5666306f.jpg[/IMG][/URL] Potem jej sie znudziło i poszła dalej spać, ale w innej pozycji [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/113/0c6b1ca2231be1c2.jpg[/IMG][/URL]
-
A ja się wreszcie nauczyłam robić ładny kucyk!! :multi::multi: Byłam z Jessi u fryz. i mi pokazała :) Teraz Jessi chodzi jak dama z wielka kitą :eviltong:
-
Szafir jedziesz jutro po swojego maluszka??
-
Jessi od środy ma niesamowity apetyt!! Zjada cały swój dzienny przydział a nawet troszkę więcej! :multi::multi: Może jeszcze mi urośnie troszkę :multi::multi: Aaa.. i kupilam jej te ciasteczka eukanuby (Ibi - nie dostalam nic od was :shake: ) tylko tam jest ich tyle, że nie wiem kiedy ona to zje! :shake: I wcale nie chce tego jeść jak są za duże kawałeczki. Muszę jej to siekać na bardzo, bardzo drobniutko i wtedy zajada :)
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
I jak wtatara ?? Wiesz coś nowego?? Jak się ma Pixi?? -
Nadziejo gdzie sie podziewasz?? Co słychać ?
-
Dobrze, ze przeżył :multi:
-
Jest śliczna po prostu :) W końcu zostało Neva? Wklejajcie dziewczyny fotki do galerii Biewerów! :loveu:
-
Ja bym nie kupowała od tego użytkownika. Poszukaj czegoś innego. Ja kupuje masę rzeczy na allegro i jak widzę chociaż jedną negatywną opinie to zazwyczaj rezygnuję a tu aż 22 !! Coś jest nie tak :shake: