-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ojej .. następne biewery na forum :multi::multi: Wstawiaj fotki, szybko
-
Biedny Alfik .. :( Tak bardzo mi go zal .. :( Ale nie martw się , moja Sarunia [*] na pewno się nim zaopiekuje .. tam, za Tęczowym Mostem :(
-
A Jessi już daje 2 łapki i wczoraj umiała już "leżeć" ale dziś zapomniała :oops: Zaraz się za nia biore
-
[quote name='Jofka']Witaj Tigrunia z rana!!! Miłego dnia w pracy!!! Przynies mi jakąś dobrą bułęczkę od siebie,bo na razie z samą herbatą...idę się jeszcze chyba położę,bo przesadziłam z tym rannym wstawaniem....brzuch mnie jakoś boli....:lol::lol:[/quote] Ja dziś wyjątkowo jeszce spałam o tej godzinie :eviltong: Do pracy szlam dopiero na 10:30 - 14:30. A co do bułeczek Jofka to jakbyś nie wiedziała jutro jest Sw.Marcina i się je "Rogale Marcinki"! 20 tyś ich upiekli w mojej cukierni i tylko je się dziś sprzedawało! :) Mam jeszcze 8 w domu więc mozesz wpaść :) [quote name='Kincia']Witam :multi: No to bedzie wyzerka na obiad :D:D[/quote] [quote name='binkaa']i jak? obiad się udał?:cool3:[/quote] Obiad się udał - bardzo smaczny, ale stwierdziłam, ze więcej tego nie zrobię bo to bardzo, bardzo , ale to bardzo czasochłonne było! [quote name='Jofka']Gdzie ta Tigrunia się podziała??[/quote] No już jestem, jestem :))
-
Migotko Ty kupiłaś te wózki ??? :-o
-
No to czekamy AmiX :)
-
Daisy :multi::multi: Sliczna, Śliczna, śliczna!!! :loveu::loveu::loveu:
-
Wczoraj ten wstrętny kot gonił moją Jessi, skakał na nią i ją drapał :angryy: Już go nie lubie :angryy: Ona biedna piszczała i uciekała .. :( A tak chciała sie z nim bawić ... :(
-
Witaj mona - fotki extra!! A ta kanapa to jest specjalnie dla piesków? Tylko one na niej śpią??
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Biedna Pixunia :( Trzymamy kciuki za nią ! -
Jofka no.. dawaj żesz te zdjęcia kąpielowe :mad: Ale Tolus się ładnie wybarwia :loveu:
-
Bardzo pyszna .. mój TZ jest nią zauroczony :eviltong: Więc tak: Potrzeba trochę ziemniaków (mogą być z poprzedniego obiadu jak zostały) ugotowanych pokroić w plasterki Ser żółty starty Farsz: 2 piersi z kurczaka pokrojone w kostkę, 2 kiełbasy (polecam Francuską , ale inna też może być) też pokrojone w talarki np, podsmażyć z cebulką. Jak już mięsko będzie ok dodać mały słoiczek ketchupu (polecam włoclawek) i do tego dodajemy warzywa z paczki wcześniej ugotowane. I gotowe. No oczywiście przyprawiamy odpowiednio (ja przyprawiam na pikantnie i daję jeszcze przyprawę do Gyros'u. Teraz bierzemy naczynie żaroodporne. Na spodzie wykładamy ziemniakami, na to dajemy nasz farsz, znowu ziemniaki i znowu farsz i na wierzchu sypiemy startym serem - do piekarnika na jakies 15 min i gotowe :lol: Smacznego :lol: P.S. Muszę się pochwalić, że Jessi umie już : siad, daj łapkę i [B][U]drugą łapkę[/U][/B] :multi: hihi
-
Ok, tylko szkoda, ze w Warszawie . Jak będzie coś wiadomo o bydgoszczy to dajcie znac - zaczipuje wtedy Jessike :eviltong:
-
Ojej .. no to wszystkiego naj Matuś :multi: :new-bday::BIG::tort::tort::BIG::new-bday:
-
Ale sliczne macie te zdjęcia jesienne.. u mnie na działce przed latem wycięli wszystkie drzewa i nie mam żadnych liści teraz :eviltong: Chyba sie do lasu z moją pannica przejdę porobić fotki :eviltong:
-
Oj jak fajnie :multi: Nastepny Yorasek będzie .. Cynia a kiedy go będziesz miała ?
-
[quote name='binkaa']Wszystkiego naj Jessi:*:* Ahh jaka ona jest śliczna!:loveu::loveu: A ja mogę liczyć na coś mocniejszego? (ciii.. mama się nie dowie:evil_lol:)[/quote] [quote name='Kincia']Ja tez poprosze cos mocniejszego xD Moja tez sie nie dowie :diabloti:[/quote] Nie ma sprawy dziewczyny - to dla was : :drinking::drinking::drink1::drink1: Binka- witamy w naszej galerii :multi: [quote name='madziasto4']I my jesteśmy:razz: Jessi jak zwykle pięknie wyczesana, nie to co moje rozczochrańce :lol: O niee, czipsy...Znowu mam na nie smaka..[/quote] Jessi jest czesana tylko do zdjeć :eviltong: hihi
-
Kasiu masz rację - przekonaliśmy się już o tym wiele razy :shake: To przykre :-(