Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Witajcie (tym razem wieczorkiem) :multi: Umówiłam dziś Jessi do fryzjera :) Będziemy podcinać włoski na łapkach i uszkach. Idziemy w czwartek na 17:30 więc "po" zrobię jakieś zdjątka. Ja dzis pol dnia siedze na allegro i szukam jakiegos fajnego sweterka. Na razie kupiam jeden, ale chce jeszcze jakis :cool3: Ide sobie ryz ugotowac :p
  2. Kincia jaki on jest słodki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/URL] Normalnie wymiękam!! Nie mogę się na niego napatrzyć [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb112_ZNxpt237YYPL&utm_id=7920"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb112&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_7.gif[/IMG][/URL]
  3. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Hej Beatko :loveu:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Klusiu jest owocem miłości Megisi i Gucia ;)[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Niedługo pojedzie już do swojego nowego domku :-([/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Był tylko jeden w miocie?? Ale słodkie te wasze psiaki :) Taka wesoła gromadka :loveu::loveu:
  4. Hmm.. jak na moje to taką normalną. Ale lepiej będzie widać jak troszkę podrośnie
  5. Chyba Aniołka :hmmmm:
  6. o i jednak Feniks :) Sliczne imię :loveu: Bardzo do niego pasuje!! Słodki bobas :loveu:
  7. O Boże.. biedny Emyrek :( Jejka..:( Jakie to straszne :( Mój poprzedni pies też został zaatakowany nowotworem ale on był widoczny wszędzie! Rozlał się jej po nogach , pachwinach , brzuchu .. no dosłownie puchła w oczach :( Ona już nie chodziła i guzy jej pękały i krew z tego leciała :( Dlatego ją uśpiliśmy
  8. Biedny Emyrek :( Taki kochany piesek nie moze od nas odejść :( Mona a co mu tak w ogóle jest ? :placz:
  9. Dzień dobry :) Co tu tak cicho?? Gdzie Noduś?? :placz:
  10. Mi sie wydaje , że nie przeżyła tej wizyty bo coś długo jej nie ma :eviltong:
  11. Byliscie wczoraj w Poznaniu ??
  12. Speedy śliczny :loveu: Witam w poniedzialek :multi: Co tam u kawalera słychać ??
  13. Urocza :loveu::loveu: Jessi ma taką spineczke tylko zieloną i z pudlem :loveu:
  14. Ibi jak zwykle piekna :) Kiedy zaczynacie karierę wystawową ?? :cool3:
  15. Witam się w poniedziałek :multi:
  16. Witaj nane!! :multi: Klusek jest obłędny :loveu::loveu: Zwłaszcza na tym ostatnim zdjęciu :loveu::loveu: Tylko trochę się pogubiłam czyj on jest ? Tzn. kto jego mamusia a kto tatuś? Zostawiacie go sobie, czy jest na sprzedaż?
  17. Dzień doberek :multi: I jak poszło na wystawie AmiX ??? Kurcze ale jestem zła, ze nie pojechałam :/
  18. Upss.. no i znów zapomniałam o życzonkach! Wiec jako pierwsza (bo dziś sa urodzinki) życzę Tolusiowi, żeby wreszcie nauczył się ładnie jeść, nie siusiał na dywan i nie robił kupek za firanką, żeby Pancia go mocno kochała i na długaśnie spacery wyprowadzała :loveu: Sto lat Toluś!! :loveu: :new-bday::BIG::new-bday::BIG::new-bday: O której ta impresska ? 20 ? To może ja już zacznę, bo o 20 mogę już spać :eviltong: :cunao::cunao: :knajpa::drink1::popcorn::beerchug: Zdrówko Toluś :drinking:
  19. Cześć Jofka!! :multi: Jak tam Toluś/? Śpiocha pewnie jeszcze :loveu: Moja Jessi teraz pewnie następne 8 godzin prześpi ze swoim panem :cool3::cool3:
  20. Kincia ten Twój króli jest zabójczy :mdleje::mdleje::mdleje: Lucky widzę już sie zadomowił :loveu::loveu:
  21. No i nie pojechałam :shake: Teraz troche załuje bo bym śnieg zobaczyła :eviltong: ale dziewczyny z innego forum powiedziały mi ze z pieskami kategorycznie nei wpuszczają no to sie wkurzyłam :angryy: No i jeszcze Ikea zamknięta a tak chociaż bym tam wstąpiła po drodze a teraz musze specjalnie jechać :angryy:
  22. Szkoda, że nie zrobiłam dziś fotki jak Jessi spała, ale nie miałam czasu (na 5 do pracy). Tak sie dziś do mnie tuliła, ze szok! I cały czas do góry kołami i musiałam ją po brzuszku drapać!! :loveu::loveu:
  23. Jofka bo Ty go dokarmiasz! Pilnuj żeby dostawał tylko RC i nic innego aż zrozumie , ze jak nie zje tego co ma w misce to będzie głodny chodził! Musisz być stanowcza :cool3:
  24. Oj.. ja bym chciała , zeby Jessi miała te 2 kg .. chociaż wiecie - trzeba jeszcze odliczyć włosy bo te pół kilo pewnie ważą :eviltong: Jessi wydaje mi sie troszkę urosła, ale tylko minimalnie. Muszę isć do weta i od razu ją zważe.
  25. Na allegro jest bardzo dużo. Jak nie znajdziesz u siebie to bardzo polecam właśnie allegro :) Tam jest masa tych ciuszków do wyboru! :cool3:
×
×
  • Create New...