Witaj Kasiu :)
Cały czas siedzę i czytam opinie na temat Triady, Egiptu, Objazdu po Egipcie, Hotelu..
No więc chcę pojechać do Egiptu :) Na wycieczkę 7+7 czyli 7 dni objazdu, 7 dni pobytu tak jak byłam w Turcji. Jutro idę do biura, popytam, pogadam i może zarezerwuję 2 miejsca :multi: