-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
No dobra .. beż żartów Jofka!! Dzis mają być fotki bo jak nie to ... :mad::mad::mad:
-
Ślicznei wygląda w różowym :loveu::loveu:
-
Ojej .. co tam się dzieje/? :ices_bla: Kincia ty ich lepiej odizoluj bo jeszcze wyjdą z tej parki króliko-Yorki :grin::mdleje::mdleje:
-
Mniam.. z rana takie pyszności na patelniach .. no no no .. Ide po pączka :lol:
-
Helioł .. :multi: Cóż za nocne pogaduszki.. no no no.. A moze tak Anusie by dała jakie fotki Alutkowe, co ?? :mad:
-
[quote name='madziasto4']Jessi- Trzepak, hihi :evil_lol: Dobey wieczór :hand:[/quote] Witaj Madziu.. co u chłopców?? Jogurcik zjedzony?? :) [quote name='Kincia']Ale sexownie wyglada w tej spineczce :cool3::cool3::loveu::loveu:[/quote] [quote name='binkaa']Jaaaka śliczna:loveu: Bosko, bosko, bosko!:loveu:[/quote] No wiem, nie zaprzeczę :oops::lol: [quote name='Jofka']Ale Jessi ma gustowną fryzurkę teraz....trochę chyba obrażona za te zdjęcia...hihi....EEEEeee jak to to Twój Tz też cukiernik??[/quote] Nie też .. tylko on jest cukiernik.. ja 2 lata pracuje w cukierni i nie odróżniam Bianki odr Ticcino :eviltong: (a powinnam) Cały czas się ze mnie śmieje :eviltong: Poznałam go w tej właśnie cukierni ale teraz on pracuje u Pana Adama Sowy :) A ja nigdy cukiernikiem nie byłam i być nie zamierzam . Pracuję w biurze :)
-
A co to jest "n-k"?? Tez bym chętnie zobaczyła :lol:
-
No no Jofka Ty sie nie wykręcaj! :evil_lol: Ja jakos sobie poradziłam i nowe fotki Jessi już są ;)
-
No więc Panie i Panowie oto Jessi po wizycie u fryzjera : Sesja na stole :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/46/ca8f25981dc8a4f7.jpg[/IMG][/URL] Zielona spineczka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/113/cb26231c28c249d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/46/d15d0857463371d3.jpg[/IMG][/URL] Tu już była chyba trochę zbulwersowana, ze jej robię fotki :diabloti: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/113/5347931945db0af8.jpg[/IMG][/URL] I postanowiła pozbyć się spinki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/46/ace7501d5586b786.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jofka']Witaj z rana!!! Jakoś rzadko teraz zagladam,bo strasznie długo się wgrywa...chyba poczekam na ten szybszy serwer..hihi co tam u Was??? Jak wizyta u kuzyna???:razz::razz:[/quote] Cześć Jofka! Dopiero sie dostałam do kompa.. TZ-a dziś wcześniej wysłałam do pracy no i jestem :multi: W sumie duzo nie musiałam go wyganiać b ma konkurs w pracy i musi torcik odpicować na jutro :lol: U kuzyna było dużo gonitw i bijatyk ( Jessi kontra Łacio ) i w koncu nie wiem kto wygrał , ale oboje wyszli z tego cało :multi: [quote name='Kincia']Witam:loveu: Nareszcie tu dotarlam xD To czekam na fotki w nowej spineczce :cool3: I ze spacerku jezeli wypalil :cool3:[/quote] Witaj Kincia! :multi: Fotki za chwilkę będą muszę tylko wgrac na fotosik. A spacerek oczywiście nie wypalił . Zanim wygnałam TZ-a z łóżka to już była 15 i musiałam do reala jechac kupić mikser :lol:
-
:klacz:Jogurcik:Cool!: Jogurcik :bigcool: :klacz: Toruś :Cool!: Toruś :bigcool: :klacz: Masterek :Cool!: Masterek :bigcool: Hihi.. troche się zaciełam, sorki, ale to z wrażenia! :mdleje::mdleje::mdleje:
-
Ach.. aż się rozmarzyłam .. uwielbiam spać z moją pieszczochą ! :loveu: Ona jest taka słodka :loveu:
-
Swieta prawda! Ja jak tu o 5 rano wchodze to bez problemu a wieczorem masakra! :angryy:
-
Witamy Cię Kasiu w naszej galerii!! :multi: Bardzo się cieszę, ze podoba Ci się moja Jessi :) Fotki będą mam nadzieję dziś jak mnie znów nie wkurzy to ładowanie sie stron godzinami! Pare zrobiłam wczoraj , ale muszę jej coś innego wreszcie zrobić ciągle tylko takie "kanapowe". Wyciągnę może TZa na spacerek :lol: Aaa.. muszę wam powiedzieć, ze Jessi teraz śliczne łapeczki ma :loveu: Takie zgrabniutkie :loveu:
-
Cześć Kincia!! Hmm.. a może jakaś podróż dookoła świata ?? Ja dopiero wczoraj odebrałam zdjecia z wakacji bo dałam wywołać wreszcie! Co u Lackiego?
-
[quote name='Agata_B']Tigrunia nie chcę Cię straszyć, ale jeżeli Jessi nie przytyje to nie bardzo będzie nadawać się na sukę hodowlaną :-( Bo 1,7 kg to malutko... Wiesz... urodzić, urodzi, ale może mieć trudności. I gdzieś pisałaś że wystawy zaczynasz od przyszłego roku - radzę zacząć już "teraz", ona ma już pół roku, spokojnie mogłaby już startować w szczeniakach. Naucz ją też że ktoś obcy może jej zaglądać do pysia, badać ząbki, bo na wystawach jest sprawdzane uzębienie...[/quote] Agatko nie martw się , ja doskonale sobie zdaję z tego sprawę :) Nie musisz mnie szkolić bo ja o tym wszystkim wiem! Nie wystawię jej teraz przede wszystkim dlatego, ze jej ząbki nie nadają się na wystawę! Tam gdzie ma kła mleczaka wyrósł jej stały a mleczak ni czorta wypaść nie chce wiec poczekamy jeszcze miesiac - jak nie wypadnie operacja! :placz: Pierwsza wystawa jaka wchodzi w grę to luty - Bydgoszcz a jak nie to w kwietniu maxymalnie. Myślisz, że planuję założyć hodowlę nie wiedząc co się dzieje na wystawie, co oceniają sędziowie?? Jakby tak było to kupiłabym suczkę z przodozgryzem na przykład! Naprawdę możesz spać spokojnie! Znam pojęcie i wystawy i suki hodowlanej! Nie martw sie :p
-
Jessi waży 1,7 kg! Przytyla tylko 200 gram :placz: Chyba zaczne jej wpychac to jedzenie ! :mad:
-
Szafir spójrz, że link został usunięty bo regulamin nie pozwala na umieszczanie takich linków na forum. Mozesz mi przesłać PM z linkiem ??
-
:shake: nikt nic nie pisze :placz:
-
Ślicznośći :loveu:
-
Witaj nadziejo! I jak się czujesz? Salon już otwarty?
-
Dziś będe z Jessi u weta to ją zważe (jak nie zapomne). Sama jestem ciekawa!
-
Śliczne masz te Biewerki Biewerko :multi: A maluch zabójczy!! :mdleje::mdleje: